11878 відвідувачів онлайн
3 769 11

Іран припиняє непрямі переговори із США через зростання напруженості в регіоні,- CNN

Іран припиняє непрямі переговори із США

Іран припинив непрямі переговори з США в Омані через зростання напруженості в Близькосхідному регіоні.

Про це заявив міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі під час візиту до столиці Оману Маскату, його заяву цитує CNN, повідомляє Цензор.НЕТ.

Арагчі сказав, що переговори, відомі як "Маскатський процес", були припинені "через особливі обставини в регіоні".

Глава іранського МЗС зазначив, що "нинішні регіональні потрясіння унеможливили подальші переговори на даний момент".

"Ми не бачимо жодних підстав для цих переговорів, доки не зможемо подолати нинішню кризу",- заявив Арагчі.

Нагадаємо, що ввечері 1 жовтня Іран здійснив пуск ракет по території Ізраїлю. Есмінці Сполучених Штатів збили частину ракет, якими Іран атакував Ізраїль. Прем'єр Ізраїлю Нетаньяху заявив, що Іран заплатить за масований ракетний обстріл.

Топ коментарі
+7
Ну шо, додеескалірувалися? Усіх цих підарів треба душити в зародку, інакше вони обзаводяться ядерною зброєю і починають поглиблювати проблеми у всьому світі. Приклад кндр нічого не навчив. От якби не було фанатичного ірану, авторитарної кндр, а комуністичний китай залишався всього навсього ресурсною базою, а не всесвітнім заводом, де були б зараз кацапи?
показати весь коментар
14.10.2024 23:59 Відповісти
+2
Чому нова? Корею та Китай СРСР i зробив. Ну i усих ближне схiдних упирiв також.
показати весь коментар
14.10.2024 23:28 Відповісти
+1
Нова вісь зла Іран, Росія, Китай і його сателіт Північна Корея.
показати весь коментар
14.10.2024 23:19 Відповісти

Завантаження...