8275 відвідувачів онлайн
7 306 54

Президентка Грузії Зурабішвілі звернулася до Зеленського та Санду: ми разом увійдемо до Євросоюзу

Зурабішвілі звернулася до Зеленського та Санду

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі виступила на мітингу "Грузія обирає Євросоюз", де звернулася до президентів Молдови та України, Майї Санду та Володимира Зеленського.

Про це пише грузинська служба "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

"Ми увійдемо до Євросоюзу разом", - звернулася вона до лідерів Молдови та України.

Окрім цього, Зарабішвілі побажала Санду перемоги на президентських виборах у Молдові.

Також політикиня звернулася до міжнародних партнерів Грузії.

"Хочу звернутися до наших партнерів – європейців чи американців – і сказати, що ми будемо такими партнерами і такими союзниками, які їм і не снилися. Коли ми увійдемо в Європу, а ми увійдемо в Європу! І не хотілося б від вас у ці дні чути будь-яке "якщо" або "в тому разі", оскільки все і так ясно: Грузія здобула перемогу, і перемогло її майбутнє",- заявила Зурабішвілі.

Нагадаємо, що ввечері неділі, 20 жовтня, у Тбілісі тисячі людей вийшли на масштабний проєвропейський марш.

Топ коментарі
+44
з якої це радості разом? поки Україна вмиваться кровю, грузини вилизують дупу путіну, а ось в європу ми значить разом???
показати весь коментар
20.10.2024 21:26 Відповісти
+12
Та вы уже вступили....в лайно..І від вас тхне.Нам явно не подорозі.
показати весь коментар
20.10.2024 21:28 Відповісти
+11
Ну разам це дуже і дуже сумнівно.Але це те,що Грузія блище до раші то стовідсотково.
показати весь коментар
20.10.2024 21:27 Відповісти

Завантаження...