5432 відвідувача онлайн
6 026 48

Президент Бразилії Лула да Сілва не приїде до Росії на саміт БРІКС через травму голови

Лула да Сілва не поїде на саміт БРІКС

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва скасував свою поїздку на саміт БРІКС до Росії. Свої плани бразильський лідер зміни через травму голови. 

Про це пише CNN Brasil, інформує Цензор.НЕТ.

Видання посилаючись на медичний бюлетень пише, що Луїс Інасіу Лула да Сілва дістав травму голову, а саме - "різано-тупу рану в потиличній області" внаслідок "побутового нещасного випадку".

Медики порадили президенту Бразилії не здійснювати далеких авіаперельотів.

З огляду на це, він скасував поїдку до російської Казані, де має відбутися саміт БРІКС.

Зазначається, що через травму лідер Бразилії візьме участь у саміті БРІКС "онлайн".

Нагадаємо, що 18 жовтня диктатор РФ Володимир Путін заявив, що він не поїде в Бразилію на саміт G20, де його можуть заарештувати за ордером Міжнародного кримінального суду.

Топ коментарі
+15
Президент Бразилії не поїде до Путіна на саміт БРІКС, бо вдарився головою

Вчасно. Через тріщину у черепі уся кацапська дурня вивітрилася.
показати весь коментар
20.10.2024 23:35
+10
А, он воно що? Давно видно, що хлоп не сповна розуму
показати весь коментар
20.10.2024 23:33
+8
А травму голови отримав під час консультацій щодо поїздки у Казань. 😁
показати весь коментар
20.10.2024 23:51
Коментувати
Сортувати:
родову травму голови?
показати весь коментар
20.10.2024 23:33 Відповісти
Та ні. Коли Лулі було два роки, його мати уронила. З п'ятого поверху. На сокиру. Мозок нє поврєждьон. Но вже 76 років на комуняцтво страждає. Невиліковно.
показати весь коментар
21.10.2024 00:46 Відповісти
Сковорідкою чи м'ясорубкою від співмешканки? Бидло, воно і є бидло. Почитав про нього у Вікіпедії - то такого самого штибу, як і наші Януковичі із Зєлєнськими і Кучмами. Але ж є ав Бразилії і освічені люди, однак не обирають їх президентами. Ті бразильяці в масі сво\й таке саме бидло, як і всюди.
показати весь коментар
21.10.2024 09:05 Відповісти
А, он воно що? Давно видно, що хлоп не сповна розуму
показати весь коментар
20.10.2024 23:33 Відповісти
Президент Бразилії не поїде до Путіна на саміт БРІКС, бо вдарився головою

Вчасно. Через тріщину у черепі уся кацапська дурня вивітрилася.
показати весь коментар
20.10.2024 23:35 Відповісти
Різана рана тупого органу. Буває.
показати весь коментар
20.10.2024 23:35 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2024 06:45 Відповісти
Яйця? Заряджений акумулятор? Арматура? Тупий гострий предмет?

P.S. Якунович справді здавався "проффесором" у порівнянні з цим недоумком. Єнакієвський хоч школу закінчив і якийся там внз.
показати весь коментар
20.10.2024 23:38 Відповісти
Цей комуніст по життю пришиблений.
показати весь коментар
20.10.2024 23:41 Відповісти
Ех хітрун)))
показати весь коментар
20.10.2024 23:42 Відповісти
Досі дивуюся, звідки виколупали цього ********. Але інстинкт спрацював... або хтось надоумив - не їзди туди, дурко.... вигадав дипломатичні шмарклі. Тепер у лаптів буде мЄждусобойчік...
показати весь коментар
20.10.2024 23:45 Відповісти
А звідки таких виколупують в інших країнах, включно з нашою?
показати весь коментар
20.10.2024 23:53 Відповісти
показати весь коментар
20.10.2024 23:45 Відповісти
А травму голови отримав під час консультацій щодо поїздки у Казань. 😁
показати весь коментар
20.10.2024 23:51 Відповісти
Терміново на МСЕК!!! Інвалід .....
показати весь коментар
20.10.2024 23:58 Відповісти
Дружина була явно не з сковородою.
показати весь коментар
21.10.2024 00:00 Відповісти
Як почув про запрошення, то вдарився головою об стінку.
показати весь коментар
21.10.2024 00:04 Відповісти
І довго бився
показати весь коментар
21.10.2024 02:55 Відповісти
Боженька підказує)))
Луснув дурня))
показати весь коментар
21.10.2024 00:15 Відповісти
Президент Бразилії Лула да Сілва не приїде до Росії на саміт БРІКС через травму голови. Ушкодження голови виявилось недостатньо сильним, щоб їхати в Росію.
показати весь коментар
21.10.2024 00:25 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2024 00:38 Відповісти
...он говорит, что в детстве мамка его ушибла, и с тех пор от него отдает немного водкою.

(Н. В. Гоголь, "Ревизор")
показати весь коментар
21.10.2024 00:42 Відповісти
Може й Орбана чимось по черепу переїпти?
показати весь коментар
21.10.2024 00:54 Відповісти
Слухала останне відео корчинського , так він сказав що у другу світову було зґвалтовано 1 млн угорок визволителями з совку. І мабуть Орбан - теж дитя зґвалтування
Цікаво цікаво
показати весь коментар
21.10.2024 02:54 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2024 09:16 Відповісти
Тут явно хтось щось переплутав.
Травма голови в нього була, коли він хотів їхати до *****.
А тепер таке враження, що почав одужувати...
показати весь коментар
21.10.2024 01:52 Відповісти
Тільки "різано-тупа рана в потиличній області" лікує від "х%йловсько-к@цапського сіндрому" впевненно стверджував стариган Фрейд.
показати весь коментар
21.10.2024 02:46 Відповісти
Те що він болен на голову було зрозуміло давно
А ось гуттереш приїде пожати КРІВАВУ руку, хоча теж болен на голову
показати весь коментар
21.10.2024 02:51 Відповісти
По фавелам по ночам опасно шататься 🤕😃

На самом деле, он видимо решил, что ну его на...фиг, слишком рискованно. Раз до ******* прилетало, то и дотуда тем более может))
показати весь коментар
21.10.2024 03:56 Відповісти
И ты, Лула, ***** унизила, надругалась над ним и поглумилась, наплевав в плешивый гребень.
показати весь коментар
21.10.2024 04:21 Відповісти
Дружина приголубила шматком арматури, завернутим в рушник.
показати весь коментар
21.10.2024 04:37 Відповісти
місцеві розборки.відкиздили.
показати весь коментар
21.10.2024 05:52 Відповісти
нех.. по пальмах скакати, не молодик вже
показати весь коментар
21.10.2024 05:55 Відповісти
Дзвонила Харріс і його ******* телефоном по голові.
показати весь коментар
21.10.2024 06:13 Відповісти
Силва дал намёк что он никаких гарантий не дает ,насчет ареста по решению Гаагского трибунала. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
21.10.2024 06:43 Відповісти
наоборот , он готов арестовать путина
показати весь коментар
21.10.2024 07:12 Відповісти
Бог шельму метит
показати весь коментар
21.10.2024 06:56 Відповісти
хто это сзади его так лупанул
показати весь коментар
21.10.2024 07:10 Відповісти
Жена поймала на фапанье на портретик Путина ))
показати весь коментар
21.10.2024 07:14 Відповісти
жена умерла от инсульта
показати весь коментар
21.10.2024 07:18 Відповісти
принаймі означає що в лули голова Є,на відміну від придурків в брікс.
показати весь коментар
21.10.2024 07:23 Відповісти
там зберуться тільки травовані головою але транспортабельні
Сілва або почав видужувати або.....
показати весь коментар
21.10.2024 07:52 Відповісти
З обізянами побився?😊
показати весь коментар
21.10.2024 07:53 Відповісти
лула не приїде а де сільва
показати весь коментар
21.10.2024 09:07 Відповісти
Та в нього хронічна тупа травма голови : ) ну дійсно, куди з такою головою ще їхати...
показати весь коментар
21.10.2024 09:18 Відповісти
Тобто метод відпрацьовано?
показати весь коментар
21.10.2024 09:18 Відповісти
Резано-тупая рана - это когда порезать пытались тупого.
показати весь коментар
21.10.2024 12:54 Відповісти