9532 відвідувача онлайн
7 056 20

Російські війська захопили село Желанне Друге на Донеччині, - DeepState. КАРТА

Російським військам вдалось окупувати село Желанне Друге в Донецькій області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пишуть аналітики проєкту DeepState.

"Ворог окупував Желанне Друге, а також просунувся у Вишневому, Гірнику, біля Ольгівки та Любимівки. Уточнено район Воздвиженки", - йдеться в повідомленні.

Росіяни окупували Желанне Друге

Топ коментарі
+6
А де ж був Головком Сирський? Працював над планами запобігання захоплення Желанного Другого? Ні, вручав нагороди у Курській області.
показати весь коментар
21.10.2024 03:50 Відповісти
+4
На днях Найвєлічайший поїде на передову і надає по морді кацапам "Планом перемоги" і все закінчиться. Так же думають 73%? А якщо всерйоз, то ситуація дуже печальна, ворог не зупиняється і все рухається до адміністративних кордонів Дніпропетровської області, економіка не переведена на військові рейки, уряд спасіння чи довіри не створено, своя зброя майже не виробляється, бюджет розподілений на офіс президента, інвалідів прокурорів і БЕП, а вже скоро вибори в США і їм всім буде не до України. І ще попереду зима і розбиті ТЕС-ТЕЦ та частина ГЕС, а ворог накопичує все нові і нові ракети, далекобійні КАБи..., а Боневтік все більше носиться зі своїм и"Планом Перемоги".
показати весь коментар
21.10.2024 08:54 Відповісти
+2
За минулу добу й на Курщині рашистські війська істотно посунули позиції наших військ, звільнивши неабияку територію! Від отих сирськінських бадьорих рапортів про те, що ЗСУ там контролює 1200-1300 кв.км. - залишилися одні лише спогади, оскільки ця територія з моменту контрнаступу рашистів скоротилася більш ніж на третину!
показати весь коментар
21.10.2024 07:32 Відповісти

Завантаження...