10438 посетителей онлайн

Российские войска захватили село Желанное Второе на Донетчине, - DeepState. КАРТА

Российским войскам удалось оккупировать село Желанное Второе в Донецкой области.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишут аналитики проекта DeepState.

"Враг оккупировал Желанное Второе, а также продвинулся в Вишневом, Горняке, возле Ольговки и Любимовки. Уточнен район Воздвиженки", - говорится в сообщении.

Росіяни окупували Желанне Друге

Топ комментарии
+6
А де ж був Головком Сирський? Працював над планами запобігання захоплення Желанного Другого? Ні, вручав нагороди у Курській області.
показать весь комментарий
21.10.2024 03:50 Ответить
+4
На днях Найвєлічайший поїде на передову і надає по морді кацапам "Планом перемоги" і все закінчиться. Так же думають 73%? А якщо всерйоз, то ситуація дуже печальна, ворог не зупиняється і все рухається до адміністративних кордонів Дніпропетровської області, економіка не переведена на військові рейки, уряд спасіння чи довіри не створено, своя зброя майже не виробляється, бюджет розподілений на офіс президента, інвалідів прокурорів і БЕП, а вже скоро вибори в США і їм всім буде не до України. І ще попереду зима і розбиті ТЕС-ТЕЦ та частина ГЕС, а ворог накопичує все нові і нові ракети, далекобійні КАБи..., а Боневтік все більше носиться зі своїм и"Планом Перемоги".
показать весь комментарий
21.10.2024 08:54 Ответить
+2
За минулу добу й на Курщині рашистські війська істотно посунули позиції наших військ, звільнивши неабияку територію! Від отих сирськінських бадьорих рапортів про те, що ЗСУ там контролює 1200-1300 кв.км. - залишилися одні лише спогади, оскільки ця територія з моменту контрнаступу рашистів скоротилася більш ніж на третину!
показать весь комментарий
21.10.2024 07:32 Ответить

Загрузка...