10458 відвідувачів онлайн
21 248 170

Через соціально-економічні труднощі частина переселенців повертається на окуповані території та в прифронтові міста, - Лубінець

Лубінець заявив про проблему повернення ВПО на окуповані території

В Україні погіршується ситуація із внутрішньо переміщеними особами - через соціально-економічні труднощі на новому місці ВПО повертаються на тимчасово окуповані території та в прифронтові міста.

Про це заявив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець на саміті "(Ро)зʼєднані: Переосмислення суспільної стійкості в Україні", передає LB, інформує Цензор.НЕТ.

Лубінець зазначив, що він повідомив Кабмін про цю проблему, оскільки вона викликає серйозне занепокоєння.

"Станом на зараз ситуація погіршується — у нас зменшується кількість ВПО, адже вони повертаються на ТОТ України та прифронтові міста через соціально-економічні труднощі на новому місці! Це викликає серйозне занепокоєння. Я порушував дане питання на рівні уряду. Держава має прямо казати на яку грошову допомогу людина може розраховувати, щоб вона могла мати впевненість у своєму майбутньому", - сказав омбудсман.

Також Лубінець розповів, що на вищезгаданому саміті представили результати дослідження щодо поляризації українського суспільства. 

Результати говорять, що розколу і поляризації українського суспільства як таких немає.

Топ коментарі
+22
Так держава тих ВПО "приголубила" - як рідненьких...
Та що тут дивного, коли зелені гниди плюють навіть на військових.
показати весь коментар
22.10.2024 22:35 Відповісти
+17
Капітан очевидність. В нас тільки за останні пів-року з Донецької області біженцями виїхали десятки тисяч мешканців міст Торецьк, Курахове, Селідове, Покровськ, Гірник, Новогродівка, Гродівка, Костянтинівка, Українськ. Ви щось чули про побудовою нашою державою будинків для біженців?! І я ні. Крім того у Зє-держави пріорітет годувати крадіїв прокурорів, суддів, депутатів, чиновників... А якщо ти ВПО - то виживай як можеш - тобі держава вови ЗЄ срані 2000 грн зажме сплатити. Для порівняння в маленькому Ізраілі з 8 жовтня 2023 року держава сплачує 80000 біженцям з півночі житло (в тому числі в готелях) та допомогу суттєву.
показати весь коментар
22.10.2024 23:04 Відповісти
+16
Куди подіти тисячі шахтарів з Мирноградвугілля, Селидіввугілля, Покровськвугілля, Торецьквугілля? Шахти іх затопили, міста іх спустошені без світла, газу, води і під обстрілами. Де їх з іхніми сім'ями працєвлаштовувати? Де вони як біженці повинні мешкати? За які кошти їсти та сплачувати аренду житла? В нас що замість захоплених десятків міст держава для біженців десятки міст побудувала?! Ні!
показати весь коментар
22.10.2024 23:09 Відповісти

Завантаження...