9349 відвідувачів онлайн
4 476 14

США продадуть Тайваню ЗРК NASAMS, які пройшли бойові випробування в Україні

США продадуть Тайваню ЗРК NASAMS, які пройшли бойові випробування в Україні

Сполучені Штати схвалили потенційний пакет зброї Тайваню на $2 млрд, який включає зенітно-ракетні комплекси NASAMS, які пройшли бойові випробування в Україні.

Про це пише Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

США зобов’язані за законом надати Тайваню засоби для захисту, незважаючи на відсутність офіційних дипломатичних зв’язків.

Агентство Міноборони США зі співробітництва у сфері безпеки та оборони заявило, що пакет містить ракетні системи на $1,16 мільярда та радіолокаційні системи на суму приблизно $828 мільйонів.

"Цей запропонований продаж відповідає національним, економічним інтересам і інтересам безпеки США, підтримуючи постійні зусилля одержувача з модернізації своїх збройних сил і підтримки надійної обороноздатності", - йдеться в заяві.

Зокрема, до пакету увійшли  зенітно-ракетні комплекси NASAMS, а також керовані ракети класу "повітря - повітря" середньої дальності AIM-120 AMRAAM, які використовують із цим ЗРК.

Зазначається, що система NASAMS пройшла бойові випробування в Україні. Для Тайваню NASAMS є новою зброєю. Єдиними іншими країнами в регіоні, які зараз використовують її, є Австралія та Індонезія.

Топ коментарі
+11
А тобі мало, що ці ЗРК валять літаки та БПЛА над Україною? Це - не "прибуток"?
показати весь коментар
26.10.2024 22:38 Відповісти
+8
Цікаво, а мериканськи томагавки пройшли десь бойові випробування? Ми можемо посприяти.
показати весь коментар
26.10.2024 22:24 Відповісти
+7
Нігуя собі - Украіна вже полігон для випробування зброі для США - замість того шоб гарно допомогти
показати весь коментар
26.10.2024 22:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нігуя собі - Украіна вже полігон для випробування зброі для США - замість того шоб гарно допомогти
показати весь коментар
26.10.2024 22:23 Відповісти
потужний Лідор тобі допоможе, тищу гривень дасть
показати весь коментар
26.10.2024 22:53 Відповісти
Радієш?
показати весь коментар
26.10.2024 23:02 Відповісти
Цікаво, а мериканськи томагавки пройшли десь бойові випробування? Ми можемо посприяти.
показати весь коментар
26.10.2024 22:24 Відповісти
Да, так 2к + пройшли, тому ми не на часі...
показати весь коментар
26.10.2024 22:41 Відповісти
Де % від угоди?
А то випробовуємо ми (на собі), а прибуток десь у чийсь кишені.
Це якось не дуже...
показати весь коментар
26.10.2024 22:25 Відповісти
А тобі мало, що ці ЗРК валять літаки та БПЛА над Україною? Це - не "прибуток"?
показати весь коментар
26.10.2024 22:38 Відповісти
Не плутайте терміни.
Коли одна країна предоставляє можливість тестувати зброю іншої країни (а ціна зброї залежить від успішності та результативності її використання), то вона має право на долю в майбутніх продажах цієї зброї.
Але, у випадку з Україною, коли вона не має власної зброї такого класу, то надана безкоштовно США така зброя виконує роль допомоги для України (і за це - дякуємо) та тестовий майданчик для самих США та їх мілитарних компаній. І знову це "але", але в цьому випадку - не можна говорити про "односторонність" допомоги США Україні, бо в подібній співпраці зацікавлені обидви сторони.
Тому "прибуток" отримують обидви сторони співробітництва:
Україна - захист неба від ракет та БПЛА
США - тестування та випробування в реальних бойових умовах війни третяго тисячоліття.
Тому, коли йде мова про використання перевіреної в умовах ******** війни зброї третими країнами, да, постає питання - якій відсоток. І він може бути не тільки грошима, а, власне, наданням більшої кількості та асортименту самої зброї.
показати весь коментар
27.10.2024 00:19 Відповісти
Не лякай "педанта" - "термінологією"... Якби давали тільки для "тестування" - то давали-б один-два комплекси, з умовою їх повернення постачальнику після закінчення тестувань... І давала-б не "держава" - а "фірма-виробник"! Мова про "повернення" не ведеться... Це навіть не "ленд-ліз" (коли після закінчення війни країна зобов"язана повернуть постачальнику уцілілі зразки зброї) Че саме "безоплатна допомога"... Тому нічого тут "відсотки рахувать"...
показати весь коментар
27.10.2024 04:11 Відповісти
Америка допомагала Китаю, коли він ще не був комуністичним.

показати весь коментар
26.10.2024 22:52 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2024 22:54 Відповісти
Це плакати 1944-го року. Не треба маніпулювати.
показати весь коментар
26.10.2024 23:05 Відповісти
Правильно. Комуняцька КНР утваорилася тільки в 1949 році.
До того часу США допомагали законній китайській владі президента Чан Кайші.

показати весь коментар
26.10.2024 23:41 Відповісти
Японці тоді китайцям нефіговий геноцид організували.
Як все змінилося діаметрально.
показати весь коментар
27.10.2024 00:05 Відповісти