4744 відвідувача онлайн
3 488 20

У Києві могли підпалити два відділення "Укрпошти" через розсилання повісток ТЦК: Поліція почала розслідування

У Києві підпалили два відділення Укрпошти

У Солом’янському районі Києві невідомі підпалили два відділення "Укрпошти". Правоохоронці розпочали кримінальні провадження.

Про це повідомляє поліція Києва, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що події відбулись минулого тижня у Солом’янському районі столиці.

На місці працювали слідчі, експерти, кінологи та оперативні служби.

"За вказаним фактом розслідуються кримінальні провадження, розпочаті за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

Раніше письменник Андрій Кокотюха заявив, що підпали можуть відбуватися з помсти за доставлення повісток від ТЦК.

За його словами, на місці події працівники пошти пов’язали інцидент із рознесенням повісток.

У своєму дописі Кокотюха зазначив, що "Укрпошта" може стати новим об'єктом для атак паліїв, як це сталося з автівками військовослужбовців.

Кокотюха

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони за допомогою Реєстру військовозобов'язаних сформувало 70 тисяч повісток, які відправлені "Укрпошті" для оповіщення військовозобов'язаних громадян.

Топ коментарі
+9
Схоже на те, що "лобіюють" цілодобову фізичну охорону для відділень Укрпошти. Не, ну не на фронт же йти декому....
показати весь коментар
28.10.2024 13:23 Відповісти
+7
73% - наріду - сцикуни. Яка межа? Будуть обсцикатися ще потужніше?
показати весь коментар
28.10.2024 13:39 Відповісти
+5
Закрийте грьобаний "телеграм" на території України і весь зв'язок із агентурою буде втрачено! Але ж ні, відосики ...(((
показати весь коментар
28.10.2024 13:24 Відповісти

Завантаження...