6652 відвідувача онлайн
3 630 13

Росіяни знову атакують Україну "шахедами", - Повітряні сили (оновлено)

Окупанти знову атакують шахедами

Ввечері п'ятниці, 8 листопада, росіяни запустили по Україні ударні БпЛА "шахед".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

"БпЛА на півночі Сумщини в південному напрямку", - повідомили ПС о 21:18.О 

О 21:29 ПС повідомили про групу "шахедів" з Сумщини курсом на Чернігівщину.

О 21:57 ПС повідомили про:

  • групу "шахедів" на півдні Сумщини курсом на Полтавщину;
  • БпЛА на півночі Сумщини курсом на Чернігівщину.

Оновлена інформація щодо руху ворожих БпЛА

О 22:32 ПС повідомили про:

  • групу "шахедів" на сході Полтавщини курсом на Харківщину;
  • БпЛА на Сумщині курсом на Чернігівщину.

О 22:33 повідомлялося про:

  • + один "шахед" на півночі Полтавщини в напрямку на південний захід;
  • БпЛА на сході Чернігівщини курс південний.

О 22:44 ПС повідомили про "шахед" на Херсонщині курсом на Миколаїв.

О 23:00 повідомлялося про нову групу "шахедів" на півдні Харківщини курс південний.

О 23:16 ПС повідомили про групу "шахедів" в акваторії Чорного моря курсом на Затоку та Одесу.

О 23:34 ПС повідомляли про:

  • нову групу "шахедів" на Сумщині курсом на захід;
  • групу "шахедів" на Чернігівщині курс південно-західний;
  • "шахеди" на півдні Харківщини курсом на південь;
  • "шахеди" на Дніпропетровщині курс південний;
  • групу "шахедів" на Херсонщині в напрямку Миколаївщини;
  • "шахеди" на півночі Миколаївщини курс на Кіровоградщину;
  • групу "шахедів" в акваторії Чорного моря курсом на Одещину.
Топ коментарі
+4
На "лінії оборони" ( defens line.org) вже шириться переполох, наче б то помічено системне погіршення роботи ППО . Одні кажуть досвідчених перекидають у піхоту (,карл! *** твою міть!) . Інші стверджують, що команда збивати шахеди дається вже коли вони над містами і не ще над морем ! ( Тобто свідомо допускають руйнації і жертви, щоб залякане "суспільство" проковтнуло "пєреміріє" та/або ЗЕкапітуляцію ) .
Сайт питомий, там хірню не несуть, засланих кізячків там знають і банять.
Що скажете, панове-колеги?
Чи є якісь спостереження , окрім узбережжя ?
показати весь коментар
08.11.2024 23:42 Відповісти
+4
Зелена нелигітимна гніда зацікавлена, щоб війна не закінчувалася, тому, що ця гніда наробила багато, того за , що буде відповідати. Тому воно буде триматися за владу , і разом з путіним знищуюти українців.
показати весь коментар
08.11.2024 23:55 Відповісти
+4
просто ішакєдів стало більше, а статистика невблаганна - відповідно і більше долітає до землі. Збільшилась і кількість "пустих" гєранєй, які шугають годинами туди-сюди. Ракетами і з ПЗРК цю ***** ніхто збивати не буде, бо це дорого, а ЗАКів катастофічно як не вистачало коли іщакєдів було менше, так і невистачає тим більше зараз, коли їх кацапи стали виробляти більше. Грунти зараз вже не тверді, тому мобільні групи жмуться лижче до міса, де є більше доріг/твердого покриття, тому місцяни почали більше бачити цю хрінь вже над містом чи передмістям. Часто буває таке, що гєранєішакєд ******** спуфінгом літає туди-сюди в нєпонятках, бо його GPS показує, що він далеко перелетів за запрограмовану ціль, а потім показує, що він ще в Курській області, тому бувають випадки, коли літає поки не закінчиться паливо.
Просто треба більше РЕБа (а не займатись піарщиною накшталт відкриття польотів пасажирської авіації в умовах роботи військового РЕБ), більше ******** ЗАКів, і розвивати мережу малої мобільної радіолокації.
показати весь коментар
09.11.2024 00:14 Відповісти

Завантаження...