8602 відвідувача онлайн

Рада не розглядає зниження мобілізаційного віку нижче 25 років. Вони - "золоте покоління" України, - "слуга народу" Корнієнко

Перший заступник голови Верховної ради Олександр Корнієнко

У Верховній Раді не розглядають можливість зниження мобілізаційного віку нижче 25 років, попри заклики від міжнародних партнерів. Люди, молодші за 25 років, - "золоте покоління" України, яке має відбудовувати країну після війни.

Про це перший заступник голови Верховної ради Олександр Корнієнко сказав в етері Radio NV, інформує Цензор.НЕТ.

Одна з відповідей, яку я особисто давав, що у нас трошки інша демографічна ситуація, ніж була колись десь, коли це реалізовувалося. Тому що приводяться приклади інших воєн. Ми пояснюємо, що в нас демографічна яма. З 2005 року до 2013 років, сім-вісім років у нас була велика народжуваність. Далі, з 2013 року, ми почали втрачати темпи народжуваності, зараз вони дуже низькі. Тому це наше золоте покоління, з яким нам відбудовувати країну, з яким нам працювати", - розповів він.

Корнієнко нагадав, що нещодавно Верховна Рада заборонила мобілізацію молодших за 25 років, які раніше вважалися обмежено придатними. Їх могли мобілізувати через неузгодженість законодавства.

За словами нардепа, на тлі цього дискусію про зниження мобілізаційного віку нижче за 25 років "важко уявити".

Він зауважив, що ці обговорення - "не умови, не шантаж, а просто питання" - існує серед партнерів, які питають, чому молодь до 25 років в Україні не підлягає мобілізації.

Раніше повідомлялося, що для того, щоб укомплектувати підрозділи ЗСУ, планується мобілізувати ще 160 тисяч осіб.

Топ коментарі
+35
"Золоте покоління", це ви про своїх вилупків, які в елітних коледжах, та університетах за кордоном, вдалені від війни, жирують, за вкрадені вами, у пересічніх українців, гроші! А наші діти, кожного дня, від немовляти до підлітка, гинуть під, ракетними, шахедними та ударами кабами в Запоріжжі, Одесі, Херсоні, Харькові, Сумах, Дніпрі, та в інших містах України, а також 20-25 -ти річні, в окопах за Україну і свої родини! Горіти вам в пеклі, "зелені" ********! Ні одна влада за 30-ти річну історію Незалежної, своїми діями, не знищила стільки українців, ніж ваша зрадницко - іудейська влада! 🤬
показати весь коментар
09.11.2024 15:37
+34
Іншими словами, Рада не розглядає перемогу України, тільки капітуляцію.
Бо перемога на фронті залежить в першу чергу також від середнього віку армії.
Середній вік української армії це 45 років.
А це означає автоматично поразку у війні.
Не було в світі жодної армії під час війни, середній вік якої перевищував 40 років.
Мобілізація з 25 до 60 років, це свідоме спрямування України до поразки.
У світі часи, у всіх війнах мобілізація в армію була з 18 років.
Призивний вік в британську армію, під час другої світової війни, з 18 до 45 років.
Аналогічно було й у Вермахта.
Мобілізація в американську армію з 19 до 40 років , під час В'єтнамської війни.
показати весь коментар
09.11.2024 15:44
+29
Ось так головне не перемога ,а рейтинг ,але діди на фронті теж не витягують вони виснажені.
показати весь коментар
09.11.2024 15:20
Коментувати
Сортувати:
Ось так головне не перемога ,а рейтинг ,але діди на фронті теж не витягують вони виснажені.
показати весь коментар
09.11.2024 15:20 Відповісти
показати весь коментар
09.11.2024 15:44 Відповісти
Завжди, по всьому світі у всіх війнах, переважно воювали юнаки 18-23, 25 років, бо в цьому віці вони ще не обзавелися сім'ями та майном і думають, що вони не вразливі до смерті (відсутнє відчуття самозбереження). Подивітьця на вік призиву, обов'язкове, або контрактне на військову службу у всіх арміях світу, там 30-35
показати весь коментар
09.11.2024 15:57 Відповісти
воювали молоді, це по вашим міркам. тоді 25 річний чоловік вважався вже підстаркуватим, бо до 40 не доживали.

а перемагав хто? молоді, чи розумні?
показати весь коментар
09.11.2024 16:46 Відповісти
А що, з велиих міст (Київ, Запоріжжя,Одеса, Дніпро) вже всі понад 25 років були мобіізовані? А як нарахунок донецьких, луганських биків, які втекли на захід України і тусують там в барах, і ніхто їх не чіпає, бо вони не зареєстровані ні в якому військоматі? Знову село та райцентри під ніж пустили, як і завжди.
показати весь коментар
09.11.2024 16:30 Відповісти
18-25 - это резерв для Путина. Их нельзя трогать. Кто же будет Польшу захватывать?
показати весь коментар
09.11.2024 17:22 Відповісти
В Вермахт в 43 снилили до 16 призывной возраст, когда возникла нехватка солдат. А к концу войны до 12.
показати весь коментар
09.11.2024 19:41 Відповісти
Думаю ето все просчитано. Тем кому сейчас 25 не помнят ни Майдана ни почему началась война и кто на кого напал. Им немножко промыть мозги и будут встречать рашистов с цветами. Да и молодые не привязаны к территории и даже к дому так как старики прожившие всю жизнь на етой земле. Молодым все равно где будет рашистская граница по р. Днепр или вокруг Львова. Им пообещай что откроют границы и отменят мобилизацию и за любого проголосуют даже за Януковоща. Тем более они не знают кто такой Януковощ. Вон уже даже Труханова сделали героем Украины. Думаете кто то из молодежи вспомнит что Труханов творил в 2013-14 годах?
показати весь коментар
09.11.2024 16:15 Відповісти
Эти крысы сделают пиар даже на ☀️ солнце.
показати весь коментар
09.11.2024 16:25 Відповісти
мені цікаво, хто, поіменно проголосує за капітуляцію.
під капітуляцією, я маю на увазі, будь який договорняк, з втратою території, скасування репарацій та зняття санкцій, навіть частково!
і ніяких: крим за скобкамі!!!
показати весь коментар
09.11.2024 15:22 Відповісти
Почитай стамбульські домовленності арахамії, подлляка, рєзнікова, і не мели дурниць!
показати весь коментар
09.11.2024 16:00 Відповісти
де можна почитати?
в тебе є?
даш почитати?
показати весь коментар
09.11.2024 16:39 Відповісти
на країни балтії передивився? заморозка, це втрачені території назавжди!
крим окупований всього десять років, коли плануєш відвідати ялту?
що б отримати репарації, достатньо вольового рушення у вашингтоні!
про лінію фронту не можу нічого сказати, бо не військовий.
показати весь коментар
09.11.2024 16:38 Відповісти
жоден притомний українець не напише, такої *****!
так що.....
показати весь коментар
09.11.2024 19:03 Відповісти
Якраз притомний українець це добре розумів і не живе в ілюзіях
показати весь коментар
09.11.2024 19:18 Відповісти
Вся зешобла проголосує , як завжди , стадним методом .
показати весь коментар
09.11.2024 18:12 Відповісти
А ,,95 квартал " це золотий генофонд, банк сперми !!!
показати весь коментар
09.11.2024 15:28 Відповісти
Ну ще можна зразки ДНК з піаніно взять,на якому грав найвеличніший і клонувати супер людей.
По образу і подобію так сказать.
показати весь коментар
09.11.2024 16:33 Відповісти
Нахіба нам стільки Буратін?
показати весь коментар
09.11.2024 18:21 Відповісти
А "заброньовані" мусора-чим не генофонд?
показати весь коментар
09.11.2024 16:35 Відповісти
Якщо сказали, що не розглядають, значить будуть знжати призовний вік. Це ж брехуни
показати весь коментар
09.11.2024 15:29 Відповісти
А що, з велиих міст (Київ, Запоріжжя,Одеса, Дніпро) вже всі понад 25 років були мобіізовані? А як нарахунок донецьких, луганських биків, які втекли на захід України і тусують там в барах, і ніхто їх не чіпає, бо вони не зареєстровані ні в якому військоматі? Знову село та райцентри під ніж пустили, як і завжди.
показати весь коментар
09.11.2024 16:28 Відповісти
Як добре що син шлюхи Юрій з Америки знає як правильно мобілізовувати молодь!
Як вже задовбали ці войовничі совкові діди, які просрали країну а тепер хочуть щоб молодь їм і пенсії організовувала і ще мерла в окопах. Ресентиментні кровожерливі старі вилупки, коли ж ви вже откинетесь
показати весь коментар
09.11.2024 21:42 Відповісти
Gorg, А ти звідки знаєш де мій син? Він з березня 2022-го до вересня 2023 воював в інтернаціональному корпусі. У вересні отримав важку контузію та повернувся в Штати. І ця дитина, як і я НІКОЛИ не були громадянами України. А що про себе ти ушльопку-ухилянтський можеш сказати?
показати весь коментар
13.11.2024 16:18 Відповісти
Вони- головний лехторат Зелених на майбутніх виборах( якщо колись будуть)...
показати весь коментар
09.11.2024 15:29 Відповісти
Москалі прийдуть - мобілізують.
показати весь коментар
09.11.2024 15:35 Відповісти
саме так !

стануть "золотим м'ясом" хутіна

.
показати весь коментар
09.11.2024 16:03 Відповісти
Зеленський вміє рахувати гроші. Це факт. І зараз відбувається зменшення майбутнього навантаження на пенсійний фонд.
показати весь коментар
09.11.2024 15:35 Відповісти
"Золоте покоління", це ви про своїх вилупків, які в елітних коледжах, та університетах за кордоном, вдалені від війни, жирують, за вкрадені вами, у пересічніх українців, гроші! А наші діти, кожного дня, від немовляти до підлітка, гинуть під, ракетними, шахедними та ударами кабами в Запоріжжі, Одесі, Херсоні, Харькові, Сумах, Дніпрі, та в інших містах України, а також 20-25 -ти річні, в окопах за Україну і свої родини! Горіти вам в пеклі, "зелені" ********! Ні одна влада за 30-ти річну історію Незалежної, своїми діями, не знищила стільки українців, ніж ваша зрадницко - іудейська влада! 🤬
показати весь коментар
09.11.2024 15:37 Відповісти
Зепдр теж не розглядав підвищення тарифів до кінця війни. Егеж зелені беблан ?!
показати весь коментар
09.11.2024 15:37 Відповісти
Запретили мобилизовывать. Добровольно -пожалуйста. При всех глупостях котоыре творит эта власть, тут спорить не стану. Люди в возрасти 23-27 лет, как раз и переходят из безрассудного подросткового состояния в осознанную жизнь. Кто физически сильный, и у кого есть желание рисковать - никто не запрещает. Но Мобилизовать детей, у кого ещё мышление не до конца осознанное - не вариант, и это делают правильно.
Вся бандитская мобилизационная машина, отправила бы молодёж в этот ужас, не смотря на их способности и возможности, и не оставила бы даже шанса на будущее.
показати весь коментар
09.11.2024 15:40 Відповісти
В 21-23 роки, це вже не діти, це дорослі люди.
показати весь коментар
09.11.2024 15:47 Відповісти
Это люди которые несут криминальную ответсвенность, и на которых возлагается больше обязанностей, но в нашем современном обществе, по своему мышлению в асболютном большинстве - это подростковое мышление, которое не может оценить все риски, и думает, что как в игре будет - рестарт
показати весь коментар
09.11.2024 15:49 Відповісти
Тобто голосувати на виборах, запліднювати дівчат, купляти горілку вони вже можуть, а воювати- ще зарано? Я пістля 25 місяців строкової служби, через пів року після дембеля, у віці 23 років, 1 травня
показати весь коментар
09.11.2024 16:08 Відповісти
1986 року збирав графіт біля 4-го енергоблока на ЧАЕС, і не обурювався, а працював і досі живий!
показати весь коментар
09.11.2024 16:11 Відповісти
із свого досвіду ст. сержанта СА, ком відділення:

18 - ще молоді і безтолкові
20-22 - вже норм

.
показати весь коментар
09.11.2024 16:09 Відповісти
Давайте тоді вже з 38 років, щоб встигли покоління дітей виростити, чи з 58 щоб встигли другий раз одружитися і ще одне покоління виростити )). А потім давайте квиток у один кінець.
Має бути так: два роки воюєш - два роки можеш відпочивати. Якщо молоді ссуть, хай замість обмежено придатних в тилу служать.
показати весь коментар
09.11.2024 16:00 Відповісти
а ще онуків понянчити та на правнуків подивитись ?

та ви - звірі ! 😕

.
показати весь коментар
09.11.2024 16:11 Відповісти
А повістку в труну на похоронах класти.
показати весь коментар
09.11.2024 16:25 Відповісти
При всех ужасах войны, том что происходит, не стоит забывать, что мальчики намного продуктивнее девочек в возрождении поколения. Если отбросить все традиции, то мальчик может за день 5 детей и более сделать, дело за малым родить их и вырастить. В своей фрахе я основывался на том, что мне кажется, что я вижу, что не смотря на то что поколения растут более прогрессивно, они при этом на дольшее время остаются в подростковом возрасте. Опять же имникто не запрещает воевать... но вылавливать их как это происходит сейчас, из за того, что более опытные и взрослые уже себе придумали как не идти на войну.. ну просто в топку кинут.. и будущего не будет
показати весь коментар
09.11.2024 16:22 Відповісти
Не в ********* світі, де у 20-25 лише всі дороги відкриваються і можливості.
показати весь коментар
09.11.2024 16:30 Відповісти
Ще один прокинувся..
Мабудь з відрядження з Колумбіі повернувся..
з новим"планом"
показати весь коментар
09.11.2024 15:45 Відповісти
Говорите прямо, честные вы наши! Мы их еще "подоим" на налоги! А 50+, тем более 65+ отработанный материал! Тех не жалко, да и если пенсии им платить, воровать нечего будет!
показати весь коментар
09.11.2024 15:47 Відповісти
Золотое поколение... Шедевр... А на всех остальных нам положить)))
показати весь коментар
09.11.2024 15:47 Відповісти
А що, з велиих міст (Київ, Запоріжжя,Одеса, Дніпро) вже всі понад 25 років були мобіізовані? А як нарахунок донецьких, луганських биків, які втекли на захід України і тусують там в барах, і ніхто їх не чіпає, бо вони не зареєстровані ні в якому військоматі? Знову село та райцентри під ніж пустили, як і завжди.
показати весь коментар
09.11.2024 16:26 Відповісти
як тільки зелена морда прислуги клоуна-наркомана з головкою ЕрZе розкриє свою пащеку - знай: бреше ця падлюка!
показати весь коментар
09.11.2024 15:49 Відповісти
Авжеж, це покоління ''хочь паржьом'' -виборці ''сук народу''
показати весь коментар
09.11.2024 15:50 Відповісти
Звісно що не розглядає, нема команди фас
показати весь коментар
09.11.2024 15:51 Відповісти
Ето вообще то называется дискриминация по возрасту. "Золоте покоління" которое проголосует за популистов и сепаров типо Труханова, так как не знает даже что случилось в 2014 году. Короче идем по грузинскому сценарию.
показати весь коментар
09.11.2024 16:03 Відповісти
Как звонишь по обьявлению вакансии на работу, то только до 35, а как в окоп, то можно и до 60-ти!
показати весь коментар
09.11.2024 16:14 Відповісти
А Рада розглядає, як через три місяці мобіків на "дембєль" відпускати і при цьому теперішню чисельність підрозділів підняти хоч би до 25%? Відправити
показати весь коментар
09.11.2024 16:05 Відповісти
Та без різниці, війна буде продовжуватись, а значить наступого року призвуть тих кому сьогодні 24, а ще наступного тих кому 23 і так далі.
показати весь коментар
09.11.2024 16:10 Відповісти
та десь так.

хіба що Трамп знайде 200 000 європейських зольдатен на 1200 км демілітаризації.

а що? ви думаєте не знайде ?
показати весь коментар
09.11.2024 16:14 Відповісти
Трампу покуй на українців, він гроші заробляє собі і своїм нащадкам, та тільки базікає!
показати весь коментар
09.11.2024 16:17 Відповісти
Це точно.
Трампу цікавий Трамп, тільки Трамп, і ніщо, крім Трампа.
показати весь коментар
09.11.2024 18:05 Відповісти
А они шо, женятся, детей рожают? Сидят возле мусоропровода, курят план. Офигенный золтой фонд.
показати весь коментар
09.11.2024 16:13 Відповісти
Буткевич на середовому стрімі сказав, що оця "кравасіся страни" у соцмережі звернувся до дідуся Байдена з проханням допомогти їм, "кравасісям", переобратися на наступних виборах. А, як вам таке? Що, допоможемо їм зробити усіх нас ще раз, разом?
показати весь коментар
09.11.2024 16:15 Відповісти
Ну це означає що

1. Вибори будуть найближчим часом, бо їм защемили яйки
2. Трамп їх послав накуй
показати весь коментар
09.11.2024 16:25 Відповісти
"Золоте покоління", яке буде цілодобово "працювати" для подолання демографічної кризи у країні мрій
показати весь коментар
09.11.2024 16:20 Відповісти
А що, з велиих міст (Київ, Запоріжжя,Одеса, Дніпро) вже всі понад 25 років були мобіізовані? А як нарахунок донецьких, луганських биків, які втекли на захід України і тусують там в барах, і ніхто їх не чіпає, бо вони не зареєстровані ні в якому військоматі? Знову село та райцентри під ніж пустили, як і завжди.
показати весь коментар
09.11.2024 16:24 Відповісти
Не переживайте, все це популізм. Коли припре і вигребуть старших 25, вік все одно знижуватимуть. Проблема не в цьому, а в тому що ресурс розтікається крізь пальці через корупцію у вигляді "відмазаних" безліччю способів. Тому в цій ситуації скільки бусів на вулиці не випускай, і як вік не знижуй, фініш буде тим же. Треба за розум братися, а в нашої влади з цим не виходить. Просто ніяк.
показати весь коментар
09.11.2024 16:28 Відповісти
Розуму вистачає. Не вистачає патріотів та українців при владі...
показати весь коментар
09.11.2024 17:44 Відповісти
Вони "золотий" виборчий фонд Зеленскава, куплений заявами, що їх для мобілізації не розглядають. А от після виборів ...
показати весь коментар
09.11.2024 16:29 Відповісти
Так без допомоги ВСУ скоро прийдуть кацапи окупанти і згребуть до свого війська - орди , всіх -всіх повністю і молодих і старих українців під загрозою смерті . А потім поженуть завойовувати Європу. А слуга нібито Українського народу Корнієнко вмить стане слугою народа москалів і чимдуж буде підспівувати і кремлю і його армії загарбників.
показати весь коментар
09.11.2024 16:30 Відповісти
Нарешті хоч хтось заспокоїв і вже визначив, хто буде відбудовувати. Все зрозуміло кому до 25 будуть розбирати завали. Значить мені вже не прийдеться. Але найцікавіше в повідомлені про нам з ними. Ну ними це про тих кому до 25. А хто такі нам? Наприклад я не слуга народу. Чому оці гівнюки з зеленого картелю завжди або когось іншого примазують до себе, або самі до того іншого примазуються. Наприклад я не хочу бути в компанії із зеленушками ні в добрих подіях, ні в поганих. Ха ха ха.
показати весь коментар
09.11.2024 16:36 Відповісти
Той, кому до 25, буде воювати в армії пуйла на теренах померлого СНД (та не тільки).
показати весь коментар
09.11.2024 17:40 Відповісти
Ну бубочки не хочуть так казати. Спочатку вони розказували що кому до 25 мають нарожати по 10 дітей. Тепер кажуть що вони мають спочатку розгрібати завали, а потім відбудовувати. А ще через якийсь час вже скажуть що пора мобілізовуватись як не в одну армію, то прийдеться таки в іншу. Ха ха ха.
показати весь коментар
09.11.2024 18:22 Відповісти
Звісно. Цеж ваш золотий електорат, котрий закоханий у потужного та незламного. Тим більше на горизонті замаячили вибори
показати весь коментар
09.11.2024 16:40 Відповісти
"Зелені" потвори і їх ригомаланці залишать "золоте покоління" під кацапськими ракетами в тилу, або видавлять до Європи через Тису і інші "хлібні" схеми.
показати весь коментар
09.11.2024 16:40 Відповісти
А 26-річні й старші - сміття під ногами? Не чіпайте маминих чорнобривців!
показати весь коментар
09.11.2024 16:41 Відповісти
От до речі. Чим так не влаштовують 26 річні порівняно з 25 річними? На яких підставах взяті вікові цифри? Наприклад 59 річний ну нічим не відрізняється від 60річного. Інший раз здоров'я скажімо 55 річного гірше як в іншого 65 річного. Напевно оці от цифри починаючи з 20річного віку взагалі не мають сенсу. Може би встановлювати якісь критерії починаючи із стану здоров'я? Але ж з іншої сторони такі спеціалісти як крупа наприклад легко робить із чемпіона по здоров'ю інваліда 2 групи, а інваліда у здорового. Прям як золота рибка. Ха ха ха.
показати весь коментар
09.11.2024 17:09 Відповісти
Серед захисників Крут були бійці Куреня студентів Січових Стрільців. До нього входили студенти університету св. Володимира та Українського народного університету, а також учні старших класів Кирило-Мефодіївської гімназії. І вони зовсім юні герої всі загинули, до останнього захищаючи Україну.
Архів. Унікальна статистика з облікових карток УПА виявлена ​​в секретних документах офіційного військового архіву. Виявила що УПА була на 90% патріотів повстанців які мали юний вік до 28 років .... Вік членів УПА в середньому становив 18-22 роки. Більшість воїнів УПА бандерівців відрізнялися незвичайною молодістю. Так, за часів розквіту боротьби УПА - в 1943-45-му роках - 20% партизан були в віці до 18- років (народилися до 1925 році), 15% у віці 20 років, 13% - у віці 23 років, 12% у віці 21 року, 8% у віці 22 років.... Десятки тисяч молодих зовсім юних українських патріотів героїв УПА не замислюючись вмирали, але вони до останньої краплі своєї крові мужньо боролися за свободу і незалежність своєї рідної Української держави як з гітлерівськими фашистами окупантами так і з точно такими ж сталінськими кремлівськими комуно-фашистами окупантами, що зазіхнули на нашу святу суверенну українську землю. А тепер поки що українська продажна влада і молодь буде спокійно дивитися як гине Україна яку нема кому захистити от кремлівських загарбників
показати весь коментар
09.11.2024 17:55 Відповісти
Тоді ваше "золоте покоління" мобілізує *****.

Будуть ваші тиндітні сонечки подружками дагестанців та кадирівців.
показати весь коментар
09.11.2024 19:59 Відповісти
По кілу віагри всім дітям! Стерненку фуру віагри!
показати весь коментар
09.11.2024 21:52 Відповісти
Так, а на...уя в армію брали з 18, давайте " срочку" з 40- ка