9915 відвідувачів онлайн
3 542 43

Лісовий про доплату вчителям у 1 тисячу гривень: отримають всі незалежно від стажу

Лісовий про тисячу для вчителів

Щомісячна доплата в 1 тисячу гривень з 1 січня 2025 року встановлюється для всіх вчителів загальної середньої освіти незалежно від стажу роботи.

Про це в ефірі телемарафону розповів міністр освіти і науки Оксен Лісовий, інформує Цензор.НЕТ.

Міністр зазначив, що доплата в тисячу гривень для вчителів встановлюється "незалежно від стажу та місця розташування навчального закладу".

"Ця доплата не потребує ніяких додаткових дій з боку вчителя. І тому це найбільш зручне рішення", - додав Лісовий.

Це доплата, а не підвищення зарплати

Окрім цього, очільник міністерства розповів, що уряд вирішив вдатися саме до доплат, а не до підвищення зарплат вчителям через обмежені фінансові ресурси. За його словами, на доплати із державного бюджету буде виділено 12 мільярдів гривень, тоді як підвищення зарплат потребуватиме більшого фінансування.

"Загальна потреба для підвищення зарплат вчителів і педагогічних працівників, варто зазначити, що ми говоримо не тільки про вчителів, становить близько 300 млрд грн. У бюджеті цього року ми знайшли 12 млрд грн, тому було прийняте рішення запровадити доплату до вчительської зарплати в обсязі 1 тис. грн на місяць", - розповів Лісовий.

Він додав, що доплати діятимуть до завершення дії режиму воєнного стану, за наявності ресурсів - вони збільшуватимуться. Міністр також зауважив, що зарплати вчителям, так само як і інші соціальні видатки, зараз фінансуються за кошти донорів.

Раніше повідомлялося, що Кабмін ухвалив рішення, що з починаючи з січня 2025 року українським учителям доплачуватимуть по 1 тис. грн, з вересня доплати виростуть удвічі.

Топ коментарі
+20
Оце отім вчиталям СЧАСТЯ привалило! Ціла 1000 грю до 4000 долярів США!
Нате вам, вчиталя, канхфетку, "Тузік".
показати весь коментар
10.11.2024 20:02 Відповісти
+14
Панове лісовий, з малнької літери, запхайте, будь ласка, кудись поглибше собі цю тисячу... в мене ЗП зі стажем 40 років і званнями і вищою ктегорією на 2 тис. більше, ніж у прибиральниці. Краще за цю тисячу вилучіть свою реХВорму про НУШ і сто оцінок до неї.... без поваги і з глибокию ненавистю до тих, хто вбиває освіту... власне - вже знущається з покійної
показати весь коментар
10.11.2024 20:42 Відповісти
+9
Голос виборця за зеленского оцінений в тисячу гривень.
показати весь коментар
10.11.2024 20:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце отім вчиталям СЧАСТЯ привалило! Ціла 1000 грю до 4000 долярів США!
Нате вам, вчиталя, канхфетку, "Тузік".
показати весь коментар
10.11.2024 20:02 Відповісти
Деяким треба вирахувати кілька тисяч, а не добавляти(бурчу )
показати весь коментар
10.11.2024 20:06 Відповісти
без сумніву, особисто знаю колегу-"географа" з дипломом, яка шукала на уроці Польщу у Африці.... діти її спалили, але їх багато
показати весь коментар
10.11.2024 21:00 Відповісти
Племінника з школи забирають, через класну керівничку. Її з ювенальної комісії приходили заспокоювати. Керівничка чоловіку військовому на батьків учнів жаліється, той батькам телефонує, погрожує. Уже троє дітей з класу пішли через неї. Далеко не найшкідливіших, просто в число улюбленців не попали. Санта-Барбара.
показати весь коментар
11.11.2024 11:33 Відповісти
Підкуп вчителів?
показати весь коментар
10.11.2024 20:06 Відповісти
Підкуп дебілів.
показати весь коментар
10.11.2024 20:44 Відповісти
всё отнять и разделить !

незалежно від стажу, часів навантаження і прочіх "какая разніца".
показати весь коментар
10.11.2024 20:51 Відповісти
ну, це окрема розмова, хоча ви маєте рацію, звісно... це схоже на подачку бомжеві на опохміл, я таке практикую
показати весь коментар
10.11.2024 20:56 Відповісти
зауважу - підкуп ДЕБІЛА, ви б чули, що кажуть освітяни про цю тисячу.ю наприклад - я....
показати весь коментар
10.11.2024 20:57 Відповісти
Я прочитав ваш пост. Гарно написано.
Ну, не всі освітяни дебіли. Є, трохі, і розумні освітяни.
показати весь коментар
10.11.2024 21:02 Відповісти
Дякую, дехто ще тримається. З останніх зусиль
показати весь коментар
10.11.2024 21:23 Відповісти
Оренда вчителів
показати весь коментар
10.11.2024 21:14 Відповісти
Підкуп майбутніх голів та членів виборчих комісій
показати весь коментар
10.11.2024 22:01 Відповісти
Будуть вибори?
показати весь коментар
10.11.2024 20:09 Відповісти
не буде,

бо держави в такому вигляді, як раніше або зараз, вже не буде.

В 2019 році були останні в історії вибори Президента України і Верховної Ради України.
показати весь коментар
10.11.2024 20:54 Відповісти
Знак питання недоречний.
показати весь коментар
10.11.2024 20:54 Відповісти
Додати до посадового окладу западло. Бо тоді це буде не "подачка убогим" а підвищення зарплати. Подачку захотів директор нарахувати - нарахував. Не захотів - не "надбавив". Отак перед виборами впливають на вчителів щоб ті через дітей впливали на голосування батьків... Ми вже це проходили неодноразово...
показати весь коментар
10.11.2024 20:11 Відповісти
Це той меністр-дравасєк який виступав проти безкоштовної освіти для українських студентів за кордоном?
показати весь коментар
10.11.2024 20:16 Відповісти
Голос виборця за зеленского оцінений в тисячу гривень.
показати весь коментар
10.11.2024 20:26 Відповісти
Зелені комунізм будують
показати весь коментар
10.11.2024 20:29 Відповісти
дякуйте счетоводуГройсман, він все продумав і підготував начебто знав ген всі події наперед, ну просто Ґігант. 😞😟😤
показати весь коментар
10.11.2024 20:31 Відповісти
а конкретно до гройсмана шо є в пред'яву ?

гройсман тисячу від Вови придумав і підготував ?
показати весь коментар
10.11.2024 20:56 Відповісти
ти ж за цю зелень проти порошенка срав в 2018-19 роках, шо аж очі видіть не хотіли.

тобі зараз гройсман винуватий ?

тут всі знають, шо ти з Сєваса. Кому ти тут целку дємонстріруєш ?
показати весь коментар
10.11.2024 20:58 Відповісти
вчи законодавство від Гройсмана, нумерне створіння.

"Уряд прийняв рішення щодо встановлення з 1 січня 2017 року посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки у розмірі прожиткового мінімуму (не мінімальної заробітної плати як те було і яка складала на 2017 3200 гривень) для працездатних осіб на 1 січня календарного року, тобто 1600 гривень (Постанова від 28.12.2016 № 1037).
==============================================

показати весь коментар
10.11.2024 21:12 Відповісти
і який курс долара тоді був? може вдвічі менший від сьогодняшнього?
показати весь коментар
10.11.2024 21:27 Відповісти
до чого тут курс $, коли Закон відмінили Постановою КМ? 🧐👀
капєц повний з вами.
показати весь коментар
10.11.2024 21:31 Відповісти
який Закон і яку статтю цього Закону відмінили цією Постановою Кабміну ?

Ти грибів перекурив чи зможеш відповісти на питання ?

- Який Закон ?

- який пункт Закону відмінений ?

- якою постановою відмінений саме цей пункт того Закону ?

Севас, ну не сци тут при свідєтєлях твого януковічізму )))
показати весь коментар
10.11.2024 22:05 Відповісти
у тебе це номер у списку за з/п?
читай більше і не тринди багато, бо звязати два слова тобі до купи, то вже проблема.

Закон України "Про індексацію грошових доходів населення".
йди вздовж паркану аж від )(уйла і до )(уйла, "патріот" репаноРУневідмитий". 🤣🤣🤣
показати весь коментар
10.11.2024 22:44 Відповісти
забув запитати про Сєваса, просто так для ознайомлення, це кориш ?
і щодо целки, профільно, поясни з аргументацією )(уйлаТрампів. 🤣🤣🤣
Господи, це ж треба таке ось тут тримати!!!😞🤓🧐🤕
показати весь коментар
10.11.2024 21:27 Відповісти
Ну мабуть я твій нік СВП, який до 2015 року позиціонувався, як СеВастоПоль, вдруг з 2015 року перестав бути таким, як ти його позиціонував, підтримуючи ригів, опзж і зеленського ?

мабуть зараз СВП - це старший віцепрезидент ?

Ну ти ж хоч собі в очі не сци )))
показати весь коментар
10.11.2024 22:02 Відповісти
От і Лісовий добре вписався в блаЗЄнську "команду"...
показати весь коментар
10.11.2024 20:37 Відповісти
а був хоч 1 шанс на 1000, шо його туди прєдварітєльно не вписавшимся призначать ? )))
показати весь коментар
10.11.2024 21:00 Відповісти
Панове лісовий, з малнької літери, запхайте, будь ласка, кудись поглибше собі цю тисячу... в мене ЗП зі стажем 40 років і званнями і вищою ктегорією на 2 тис. більше, ніж у прибиральниці. Краще за цю тисячу вилучіть свою реХВорму про НУШ і сто оцінок до неї.... без поваги і з глибокию ненавистю до тих, хто вбиває освіту... власне - вже знущається з покійної
показати весь коментар
10.11.2024 20:42 Відповісти
Розцінки на "кінець епохи бідності" впали з 4 тис доларів до 1 тис гривень. Непогано сторгувались.
показати весь коментар
10.11.2024 20:57 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2024 20:57 Відповісти
Да , это вам не 4000 долларов как ЗЕ обещал. Какое позорное чучело.
показати весь коментар
10.11.2024 21:12 Відповісти
За цю тищу вчителі повинні будуть під розписку віддати свої голоси на виборах за Зєлєшоблу і зроблять себе ще раз.
показати весь коментар
10.11.2024 22:05 Відповісти
В наші буремні часи отримають ті, хто доживуть до січня 2025-го року. Такі реалії...
показати весь коментар
10.11.2024 22:05 Відповісти
Звичайно тисяча гривень більше за 4 тисячі доларів США. Але що можна сказати, вчителі зробили не тільки себе разом, а і всю Україну. Повірили шахраю-мародеру? Чому тоді ви навчите дітей?
показати весь коментар
10.11.2024 22:22 Відповісти
Кожен рік + тисяча - то можно вже вішати графік коли зарплата буде 4000 У.О. ( щоправда інфляцію не прорахуєш на такий великий термін)
показати весь коментар
10.11.2024 22:40 Відповісти
А, що суддям, прокурорам, адвокатам, юристам не будуть по 1000 грн. добавляти?
показати весь коментар
10.11.2024 22:42 Відповісти
Підняли податки що підняло ціни майже на 30%, а деякі товари як яйця до прикладу на 60%, причому частина тих податків, підуть на підняття зарплат топчиновникам і тепер тикають тисячу що навіть не стане на 2 походи в магазин.
показати весь коментар
10.11.2024 23:23 Відповісти
Вони ще й самі комусь доплатити можуть. Тільки під школами на їх автівки подивитись і на шмотки. Нужденні, юлт. Ще б так дітей ічили.
показати весь коментар
11.11.2024 06:09 Відповісти