7528 відвідувачів онлайн
8 136 48

Зеленський планує замінити посла у США Маркарову та розглядає кандидатури, - The Washington Post

Оксана Маркарова

Президент Володимир Зеленський розглядає кандидатів на заміну посла України в Сполучених Штатах Америки Оксани Маркарової.

Про це пише The Washington Post, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначає видання, посилаючись на анонімного посадовця в Україні, "Зеленський зараз переглядає кандидатів на її заміну".

Однак посольство України у Вашингтоні не відразу відповіло на запит про коментар.

Нагадаємо, дискусії про потенційну заміну Маркарової почалися після вересневого візиту Зеленського на завод боєприпасів у Скрентоні, штат Пенсильванія.

Цей захід викликав критику з боку республіканців, зокрема спікера Палати представників США Майка Джонсона. Він зажадав негайного звільнення Маркарової, натякаючи, що візит мав передвиборчий характер, нібито на підтримку демократів.

Пізніше республіканці в Конгресі США ініціювали розслідування щодо візиту президента Володимира Зеленського до Пенсильванії на завод із виробництва боєприпасів.

25 вересня спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон повідомив, що написав листа українському президенту Володимиру Зеленському з вимогою звільнити посла України в США Оксану Маркарову. У листі вказується, що об'єкт перебував у полі "політичних суперечок", яке вела кандидатка в президенти США від Демократичної партії Камала Гарріс. Тому, за словами Джонсона, на захід "навмисно жодного республіканця не запросили".

26 вересня прессекретарка Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи розслідування республіканців через візит Зеленського на завод у Пенсильванії, нагадала про відвідини українським лідером штату Юта кілька місяців тому з губернатором-республіканцем.

Топ коментарі
+21
Воно???

показати весь коментар
11.11.2024 20:40 Відповісти
+20
Сексологиню відправ, вона вже на болгарах напахалася, пора кваліфікацію піднімать
показати весь коментар
11.11.2024 20:35 Відповісти
+19
Прошу разглянуть мою кандидатуру. Из плюсов-- живу на месте, знаю язык и обычаи туземцев,не нужно оплачивать билет. Когда то жил за 5 блоков от посольства.
Из минусов -- не сексолог
показати весь коментар
11.11.2024 20:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поганому танцюристу....а зеленському посли
показати весь коментар
11.11.2024 20:32 Відповісти
Сексологиню відправ, вона вже на болгарах напахалася, пора кваліфікацію піднімать
показати весь коментар
11.11.2024 20:35 Відповісти
Тут серьезно.Дуже гарний посол-Немиря Григорий.
показати весь коментар
11.11.2024 21:09 Відповісти
Аха, от Юульки- несерьезно.
показати весь коментар
11.11.2024 21:40 Відповісти
Та ви вже без Юльки жрете 30 років.Смачно?
показати весь коментар
11.11.2024 21:58 Відповісти
Откуда вас, таких убогих, присылают или сами подползаете.
показати весь коментар
11.11.2024 22:07 Відповісти
Ти тупеньки і не цікавий.
показати весь коментар
11.11.2024 22:23 Відповісти
Прошу разглянуть мою кандидатуру. Из плюсов-- живу на месте, знаю язык и обычаи туземцев,не нужно оплачивать билет. Когда то жил за 5 блоков от посольства.
Из минусов -- не сексолог
показати весь коментар
11.11.2024 20:36 Відповісти
Но но, куди намилився. Чергу займи. Будеш десть 4893.
показати весь коментар
11.11.2024 20:43 Відповісти
З їзиком - за кораблем.
показати весь коментар
11.11.2024 20:48 Відповісти
Пора цю "свиноматку" на бойню з конфіксацією
показати весь коментар
11.11.2024 20:40 Відповісти
Воно???

показати весь коментар
11.11.2024 20:40 Відповісти
Справжний нацгвардеец! Орденоносец!
показати весь коментар
11.11.2024 21:36 Відповісти
Чья это сра*а?
показати весь коментар
11.11.2024 21:42 Відповісти
На старого Лобановского стал похож--- а вдруг....динь- динь было в молодости у тренера!?
показати весь коментар
11.11.2024 22:38 Відповісти
На окружній Києва кандідаток багато.
показати весь коментар
11.11.2024 20:42 Відповісти
І маркараву теж...
показати весь коментар
11.11.2024 20:45 Відповісти
Хоче якогось зашквареного зеленого туди прилаштувати. Чи може для ''сирка'' аеродромчик готує(його ж безумна на шматки вже рве)
показати весь коментар
11.11.2024 20:46 Відповісти
Сира безглузда в стійлі тримає і всю армію разом з ним. Скоро вибори і кращої кандидатури для дискридитації військових не придумати.
показати весь коментар
11.11.2024 20:54 Відповісти
Доречі, в якій дурці безкута?
показати весь коментар
11.11.2024 21:07 Відповісти
Талановитий Коля -котлета без діла сидить .
показати весь коментар
11.11.2024 20:49 Відповісти
Послом має бути військовий за фахом.
показати весь коментар
11.11.2024 20:50 Відповісти
Безугла йде з оборонного комітету Ради - в міжнародний

показати весь коментар
11.11.2024 21:13 Відповісти
Шо за ************?
показати весь коментар
11.11.2024 20:53 Відповісти
Павло Клімкін був недавно помічений на зустрічах із зеленими. Було би дуже добре, щоб його призначили. Тим більше, у нього є досвід роботи із попередньою адміністрацією Трампа.
показати весь коментар
11.11.2024 20:54 Відповісти
Мар'яна......однозначно
показати весь коментар
11.11.2024 20:54 Відповісти
шо тут думать, ну костін же ж гарна кандидатура!
показати весь коментар
11.11.2024 20:55 Відповісти
Юризд зеленський не орієнтується навіть в процедурі призначення послів. У члєнограя спікер ВР відповідає за послів🤣
показати весь коментар
11.11.2024 21:04 Відповісти
Одна з небагатьох професійних. Скільки вона факапів верховного артиста сгладжувала.
І досить активно працювала.
Ну Донні не хоче її бачити, тож доведеться міняти, а шкода.
показати весь коментар
11.11.2024 21:05 Відповісти
Ничо, перейдет работать в свой ресторан поблизости.
показати весь коментар
11.11.2024 21:46 Відповісти
Майк Джонсон запланував Зеленському звільнення Маркарової ще у вересні.
показати весь коментар
11.11.2024 21:07 Відповісти
А шо там розглядати? Міняй на мендель; така собі дєфачка, може й не сексапільна, але й не бридка.
показати весь коментар
11.11.2024 21:11 Відповісти
Є харошая кандідатура. Корабельная сосна ,баба да баба да...(зі слів дурканутого нардепа -служки Корнієнка)
показати весь коментар
11.11.2024 21:16 Відповісти
Безмозглая, или как ее... Безумная разве не подойдет?
показати весь коментар
11.11.2024 22:02 Відповісти
Ну все тепер вона на намародерині кошти в Україні не один ресторан відкриє в Америці.
показати весь коментар
11.11.2024 21:23 Відповісти
або татаров
або суддя вовк..
також можливо арахамію запустити
у Ньойркський зоопарк мавпою
показати весь коментар
11.11.2024 21:29 Відповісти
Є два чудових кандидата на цю посаду! Дмитрук або Куніцин. Більш того, вони вже за кордоном. Зекономити бюджет країни на дорозі можна. ДУМАЙ ТЕ!
показати весь коментар
11.11.2024 21:33 Відповісти
Прокурорів інвалідів пристроїти потрібно. І з МСЕК послів буде багацько.
показати весь коментар
11.11.2024 21:35 Відповісти
А зачем назначал ?
показати весь коментар
11.11.2024 21:59 Відповісти
А цікаво, маркарова повернеться в Україну??!!
показати весь коментар
11.11.2024 22:04 Відповісти
Напевно ресторан ямаркарової почав давати малі прибутки. В оіц нічого не доходить.
Цікаво , а повернеться вона з чоловіком в Україну???
показати весь коментар
11.11.2024 22:11 Відповісти
Мій совіт: молода, гарна, длиннонога, але щоб зараза, все ж любила Україну. От тоді все буде файно
показати весь коментар
11.11.2024 22:26 Відповісти
Без стеба и иронии. Лану Зеркаль идеально бы было назначить послом. Идеальный кандидат .
показати весь коментар
11.11.2024 22:40 Відповісти
Ти ще скажи Порошенка...

А Оманські гниди піклуються за свої дупи та бабло намародерене ...
показати весь коментар
11.11.2024 23:39 Відповісти
При призначенні було всьо чотко-утром деньгі в обєд послиха. Трампісти шпиняють Бубона саме за ресторан Маркарової. А відвідини розписав стратег, пєрвий чєловєк ОПи. Буде Бубон без посла.
показати весь коментар
11.11.2024 22:57 Відповісти
Наконец-то дошло, что в США послом должен работать профессиональный дипломат-американист, а не кабатчица?
показати весь коментар
11.11.2024 23:27 Відповісти
Кому дійшло? Про шо ти?
показати весь коментар
11.11.2024 23:41 Відповісти