4759 відвідувачів онлайн
19 722 19

На фронті загинула госпітальєрка Марія-Христина Двойнік

У середу, 13 листопада, під час виїзду на евакуацію за пораненими загинула госпітальєрка Марія-Христина (Альпака) Двойнік.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили Медичний добровольчий батальйон "Госпітальєри" та його засновниця Яна Зінкевич.

Загинула Марія-Христина Двойнік

"Вчора, під час ротації на фронті загинула госпітальєрка - Двойнік Марія-Христина, подруга Альпака. Дуже світла, невгамовна, прагнуча знань, цілеспрямована людина, яка будувала безліч планів на майбутнє і самовіддано любила те, чим займалась", - написали в батальйоні.

Там також зазначили, що Марія-Христина волонтерила, закривала великі збори та мріяла про відновлення України після перемоги.

"Світла пам'ять нашій сміливій посестрі Альпаці. Вона залишила по собі теплі спогади, які будуть жити в наших серцях. Її подвиг ніколи не буде забутий. Вклоняємось за кожне врятоване життя у цій війні", - додала Зінкевич.

У батальйоні додали, що інформація про поховання Марії-Христини буде опублікована згодом.

Топ коментарі
+58
вічна пам'ять та вічна дяка...
показати весь коментар
14.11.2024 12:39
+27
Сонечко((. Як же ж боляче втрачати таких Українців та Українок.. Дякую тобі, сестричко, і пробач, що не вберегли твоє молоде життя.. Спочивай у мирі, красуня. Навічно молода. Співчуття побратимам та посестрам, близьким Марії-Христини.
показати весь коментар
14.11.2024 12:52
+25
Біль.
показати весь коментар
14.11.2024 12:42
Коментувати
Сортувати:
вічна пам'ять та вічна дяка...
показати весь коментар
14.11.2024 12:39 Відповісти
Боже зроби так щоб на війні не гинули діти. Покарай вбивць
показати весь коментар
14.11.2024 13:43 Відповісти
Біль.
показати весь коментар
14.11.2024 12:42 Відповісти
Сонечко((. Як же ж боляче втрачати таких Українців та Українок.. Дякую тобі, сестричко, і пробач, що не вберегли твоє молоде життя.. Спочивай у мирі, красуня. Навічно молода. Співчуття побратимам та посестрам, близьким Марії-Христини.
показати весь коментар
14.11.2024 12:52 Відповісти
До всього можна звикнути... Але до смертей найкращіх,молодих -ніколи! Шоразу як читаєш про загибель наших діточок- нестерпа біль і щем у серці!
показати весь коментар
14.11.2024 13:00 Відповісти
Я буду різати і вбивати орків доки житиму!

Пробач, ДОНЕЧКО, ПРОБАЧ!!!

Слава Тобі Воїне навіки!
показати весь коментар
14.11.2024 13:01 Відповісти
усіх і відразу?
показати весь коментар
14.11.2024 19:28 Відповісти
показати весь коментар
14.11.2024 13:02 Відповісти
показати весь коментар
14.11.2024 13:08 Відповісти
Саівчуваємо рідним загиблої...Вічна Память....
показати весь коментар
14.11.2024 13:43 Відповісти
Чи зійде з Неба благодать
На тлен життя, щоб знов воскрести,
Та далі гинуть у боях,
Окрім братів і наші сестри.

На боротьби святий вівтар
Ми кращих приносили в жертву.
Та в пам'яті лишився згар,
Де все наскрізь пропахло смертю....@
показати весь коментар
14.11.2024 14:10 Відповісти
Вибач що не вберегли і низькій уклін Героїні(
показати весь коментар
14.11.2024 14:18 Відповісти
Вічна пам'ять Захисниці України . чому гинуть найкращі.
показати весь коментар
14.11.2024 14:32 Відповісти
земля пухом и Царство небесное.
показати весь коментар
14.11.2024 14:34 Відповісти
Молода , красива , дуже шкода .Вічная пам'ять і Царство небесне .
показати весь коментар
14.11.2024 15:03 Відповісти
СУМ 💔
показати весь коментар
14.11.2024 16:03 Відповісти
показати весь коментар
14.11.2024 18:14 Відповісти
Вічна пам'ять тобі героїня!!! Земле тобі пухом, спочивай з миром. Ти зробила все те що многим не под силу.
показати весь коментар
14.11.2024 18:21 Відповісти
Земля пухом. Девочки воюют пока ухилянты кошового ждут ((((