Кандидат у держсекретарі США Рубіо пообіцяв забезпечувати "мир через силу"

Сенатор Марк Рубіо, якого Дональд Трамп планує призначити державним секретарем США, сказав, що забезпечуватиме "мир через силу" після вступу на посаду.
Про це він повідомив у соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.
Він назвав керівництво Держдепом величезною відповідальністю і для нього є "великою честю" така довіра з боку Трампа.
"На посаді Держсекретаря я щодня працюватиму над реалізацією його зовнішньополітичного порядку денного. Під керівництвом президента Трампа ми будемо забезпечувати мир через силу і завжди ставити інтереси американців та Америки понад усе", - наголосив Рубіо.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що новообраний президент США Дональд Трамп має намір номінувати сенатора від штату Флорида Марко Рубіо на посаду державного секретаря.

Якщо забздять поперти на рашистів - тоді примусять Україну - воно ж те ж ніби мир через силу.
А те, що воювати з рашистами бздять - відкрито три роки говорять.