9274 відвідувача онлайн
4 155 26

"Резерв+" планують перетворити на загальний рекрутинговий центр, що замінить ТЦК, - Умєров

Резерв+ перетворять на рекрутинговий центр: це замінить ТЦК

Додаток "Резерв+" планують перетворити на загальноукраїнський рекрутинговий центр, щоб замінити ТЦК. Водночас про розформування ТЦК не йдеться.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр оборони Рустем Умєров.

"У нас є цілі. Ми чуємо суспільство. Ми чуємо людей. Ми чуємо про проблеми і відпрацьовуємо. Тобто, щоб відпрацювати на юридичному, технічному, технологічному і законодавчому рівнях, ми постійно інтегруємо процеси і цифровізуємось. У цьому плані наша мета, якщо є можливість, перетворити "Резерв+" на такий загальноукраїнський рекрутинговий центр, щоб замінити точки-офлайн, які зараз називаються у народі ТЦК", - пояснив очільник Міноборони.

За словами Умєрова, це не означає, що "ТЦК погані, але в Міноборони чують про проблеми і ставлять за мету замінити їх". Ведеться відповідна робота.

Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко заявила: "Ми хочемо у 2025 році запустити можливість не йти в ТЦК і пред'являти свої паперові документи, які посвідчують особу, а зробити це можливим через, наприклад, верифікацію в Bank ID, через підтвердження документів Державної міграційної служби, Єдиного державного демографічного реєстру".

Вона пояснила, що ідея полягає в тому, щоб людина могла у своєму смартфоні з будь-якого зручного місця постати на облік в державі, стати військовозобов'язаним і показати, що виконує обов'язок згідно з законом через такий онлайн-інструмент.

Умєров наголосив, що про розформування ТЦК не йдеться.

"Ми взяли принцип не нашкодити тій системі, яка є. Ми чуємо, знаємо - це виклик. Це дуже величезний біль. Зі своєї сторони, ми пропрацьовували концепт цей, щоби перетворити це в офіс з обслуговування військовослужбовців. Там декілька інших концепцій було. Ми не зупиняємося, щоби знайти рішення у цьому плані", - додав він.

Черногоренко зазначила, що навантаження на ТЦК спаде, як тільки стане можливим виконувати офлайн-фунції через застосунок в режимі онлайн.

Топ коментарі
+10
показати весь коментар
18.11.2024 17:24 Відповісти
+7
Поки щось там перетворить, то зараз тцкуни ''звіріють'' не по дитячому. Напевне перед кончиною.
показати весь коментар
18.11.2024 17:14 Відповісти
+7
умєров це хто? ..чергова срака з язиком ОПи
показати весь коментар
18.11.2024 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки щось там перетворить, то зараз тцкуни ''звіріють'' не по дитячому. Напевне перед кончиною.
показати весь коментар
18.11.2024 17:14 Відповісти
а що трапилось ?
показати весь коментар
18.11.2024 17:18 Відповісти
Кажуть що їх скоро відравлять Батьківщину захищати., А тцк розформують
показати весь коментар
18.11.2024 18:38 Відповісти
Якщо до інавгурації трампипи ми не змусимо нато ввести війська - нас очікує заморозка-поразка

Змусити нато ввести війська можна створенням загрози інциденту на аес

У нас єдиний шлях
показати весь коментар
18.11.2024 17:15 Відповісти
Ти і далі в терористів пропонуєш гратися?

"Ми", "нас"... Що там у Німеччині таке відбувається, що так дуже треба війська НАТО, що ти готовий погрожувати "інцидентами" на АЕС?
показати весь коментар
18.11.2024 17:35 Відповісти
Той хто проти введення військ нато - підтримує знищення українців на фронті на втіху моцкві.
показати весь коментар
18.11.2024 18:29 Відповісти
Треба реально дивитись на життя, ніхто сюди не поїде, вони Шахеди над своєю територією сбити сцуться, війна не закінчеться, в найближчі 3-5 місяців, Трамп такий самий п.дун як, інші популісти, вони скоріше Іран будуть виховувати.
показати весь коментар
18.11.2024 18:44 Відповісти
Ну я і дивлюсь реально - ізраілю з samson option допомагають авіаносці миттєво.
показати весь коментар
18.11.2024 18:58 Відповісти
А я десь писав, що я проти?
Мене просто дивують твої заяви про те, що їх треба змусити сюди прийти, терористичними методами.
показати весь коментар
19.11.2024 00:59 Відповісти
умєров це хто? ..чергова срака з язиком ОПи
показати весь коментар
18.11.2024 17:15 Відповісти
"Дія", "Резерв+"... Держава не є власником цих додатків. Хто забезпечує безпеку інформації в цих додатках? Адже вимоги є не тільки для зберігання інформації, а й на запити. Яким законом регламентована діяльність цих додатків? Чому мене змушують ними користуватись (адже деякі опції доступні тільки в тій же "Дії", а офф-лайн - зась)?
"Країна в смартфоні"? Щоб ці "цифровізатори" теж були тільки там: видалив додаток і здихався цих "геніїв"-"нових ліц"... Але ж то тільки мрії!
показати весь коментар
18.11.2024 17:17 Відповісти
вони *******. не намагайтесь зрозуміти.
показати весь коментар
18.11.2024 17:21 Відповісти
Не користуйся. Не треба. Інтернетом теж не користуйся.
показати весь коментар
18.11.2024 18:10 Відповісти
Не користуюсь. Бо всі дані будуть в москви миттєво.
показати весь коментар
18.11.2024 19:00 Відповісти
Не плутайте мережу розповсюдження і роботу додатку (для вас - сайту, як аналога додатку). Якщо не розумієте різниці - ваші проблеми. Хоча... Якщо ви заходите на всі сайти, які спливають у ваших рекомендаціях, у вас не встановлений жоден антивірус та не налаштований/вимкнений файєрволл, відключена парольна чи двоступенева автентифікація до сайтів, де є хоч частка ваших особистих даних,, дозволені будь-які вхідні з'єднання, то знімаю капелюха!
показати весь коментар
18.11.2024 19:12 Відповісти
Паролі є - на "всі" сайти і додатки. Антивірус є.

Питання: в яких організаціях, установах, підприємствах є копії наших доків ? Хоча б загальне число ?
показати весь коментар
18.11.2024 21:51 Відповісти
Тобто за захистом своїх даних та запитів з компа/ноута ви слідкуєте і не заходите на сайти, які не рекомендовані різними системами захисту. Це добре, поважаю.
Але при цьому ви надаєте доступ до своїх даних неліцензійованим "приблудам" (вони ж не мають європейських сертифікатів з захисту даних) лише на підставі того, шо використання цих застосунків просувають можновладці? При тому, що жоден з цих застосунків не є державною власністю та безпека якого не забезпечується жодною державною службою? І будь який збій/витік державні органи влади будуть лише констатувати без будь-якої відповідальності (як то було з "Дією" на початку 2022-го, коли було злито дані 13,5млн користувачів)?
Це якось непослідовно.
Ну а хто має доступ до тих даних, що надходять через ці застосунки, слід питати у їх (застосунків) власників. Може (ІМХО) це залежить від кількості нулів до коми в банківському чеку - хто зна?
показати весь коментар
18.11.2024 22:23 Відповісти
Ух, скільки тексту !! То де там "бекенд" знаходиться ?? У світі якось по іншому ?

Залишилось питання, якщо можна : в яких організаціях, установах, підприємствах є копії наших доків ? Хоча б загальне число ?
показати весь коментар
19.11.2024 21:39 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2024 17:23 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2024 17:24 Відповісти
Так якщо планується що "резерв+" замінить тецека, то навіщо тоді будуть потрібні самі тецека, про ліквідацію яких "не йдеться"?
Ось так легко на поверхню випливає відверта брехня.
показати весь коментар
18.11.2024 17:37 Відповісти
Після цієї заяви Умерова, можна з впевненістю сказати, що Зеленський перетворює Умерова на ручну ляльку.
А паралельним міністром оборони Зеленського стає ''кавеенщик'' Федоров.
Що буде далі - одному Богу відомо...
показати весь коментар
18.11.2024 17:47 Відповісти
Це якесь двоємисліє !!

Додаток "Резерв+" планують перетворити на загальноукраїнський рекрутинговий центр, щоб замінити ТЦК. Водночас про розформування ТЦК не йдеться. Джерело:
показати весь коментар
18.11.2024 18:12 Відповісти
похоже на Роттердам + ... и сколько ещё плюсов нарисуют
показати весь коментар
18.11.2024 22:13 Відповісти
Ви не вирішуєте проблеми а створюєте, тцк плюють на резерв, тцк плюють на закони і права людей, ви робите рекрутинг але ніяк його не розвиваєте, чому ? Бо так вже накерувались що без примусу людей на війну не затягнути, навіщо потрібен резерв ? Щоб знати скільки "ресурсів" ви ще можете бусифікувати? Чому в резерві немає онлайн допомоги ? Щоб можна було виправити помилку онлайн? Навіщо додаток , якщо через помилку яку зробили ТЦК!!!!!!! треба їхати до них і виправляти, а якщо не виправиш то ти ще і винен!!!! Це як взагалі ??? А всі питання з тцк можна вирішувати лише через суд, це що за гімняна система ?
показати весь коментар
19.11.2024 15:45 Відповісти