12558 відвідувачів онлайн
1 996 14

Європа має бути готова розгорнути війська в Україні, щоб підтримати будь-яку мирну угоду, розроблену Трампом, - глава МЗС Естонії Цахкна

Цахкна про розгортання сил ЄС в Україні

Лідери країн Європи мають бути готові направити в Україну війська - щоб підтримати будь-яку мирну угоду між Києвом і Москвою, розроблену обраним президентом США Дональдом Трампом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Financial Times заявив міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна.

Він зазначив, що найкращою гарантією безпеки для України є вступ до НАТО, про що неодноразово просила влада країни на чолі з президентом Володимиром Зеленським.

Однак, вважає Цахкна, якщо США будуть проти запрошення Києва вступити до Північноатлантичного альянсу, Європі доведеться втрутитися в ситуацію - розгорнувши війська в Україні після закінчення бойових дій для стримування подальшої російської агресії.

"Якщо ми говоримо про реальні гарантії безпеки, то це означає, що буде справедливий мир. Тоді ми говоримо про членство в НАТО. Але без США це неможливо. І тоді ми говоримо про будь-яку форму гарантій у значенні чобіт на землі", – додав глава естонського МЗС.

Нагадаємо, адміністрація новообраного президента США Дональда Трампа зосередиться на війні Росії проти України.

Топ коментарі
+4
"Які такі війська країн НАТО" в Україні? Ми з нашим партнером ху@лом про таке не домовлялись!"

показати весь коментар
19.11.2024 12:02 Відповісти
+3
Европа може і буде готова. А д'єрмаки будуть проти!
показати весь коментар
19.11.2024 11:57 Відповісти
+3
напривити війська щоби що? щоб не дати ЗСУ відповідати на обстріли і провокації кацапні? бо я не можу уявити жодного сценарію, щоб які-небудь європейські війська відкрили вогоь по кацапам
показати весь коментар
19.11.2024 12:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Попереду підуть Мадяри ?!!
показати весь коментар
19.11.2024 11:50 Відповісти
У кожного диктатора чи зеленого чи червоного є своя вітчизняна війна
показати весь коментар
19.11.2024 11:51 Відповісти
Маленький народ за чисельністю, але відверто каже вголос. А народ Німеччини все ще дуже стурбований в обличчі гера Шольца діареєю ?
показати весь коментар
19.11.2024 11:57 Відповісти
Европа може і буде готова. А д'єрмаки будуть проти!
показати весь коментар
19.11.2024 11:57 Відповісти
Так зєля хоче бути вічним президентом ,а ви тут зі своїми мирними угодами лізете.
показати весь коментар
19.11.2024 12:20 Відповісти
З "вічно президентом" для нього малоймовірно.
При його нинішньому, геніальному царюванні територія, підконтрольна Києву, постійно зменшується. І якраз на ту частину, де найбільше його упоротих прихильників.
На інших територіях вже зараз відсоток його лохторату суттєво зменшився.
Хто зна чим це може закінчитись для нього ....
показати весь коментар
19.11.2024 12:27 Відповісти
А Орбана і Фіцо запитали про згоду?
показати весь коментар
19.11.2024 12:42 Відповісти
"Які такі війська країн НАТО" в Україні? Ми з нашим партнером ху@лом про таке не домовлялись!"

показати весь коментар
19.11.2024 12:02 Відповісти
напривити війська щоби що? щоб не дати ЗСУ відповідати на обстріли і провокації кацапні? бо я не можу уявити жодного сценарію, щоб які-небудь європейські війська відкрили вогоь по кацапам
показати весь коментар
19.11.2024 12:06 Відповісти
А якщо прочитати статтю?

"якщо США будуть проти запрошення Києва вступити до Північноатлантичного альянсу, Європі доведеться втрутитися в ситуацію - розгорнувши війська в Україні ПІСЛЯ закінчення бойових дій для стримування подальшої російської агресії."

Джерело:
показати весь коментар
19.11.2024 12:23 Відповісти
От, вони розгорнули війська в Україні. Кацапи уїбали по місцях їхньої дислокації - а вони уїбуть 1000%. Що далі, яка відповідь буде європейських генералів? "Глибока стурбованість"? Я не розумію динаміку сценаріїв розміщення таких військ, хоча я , звісно, тільки ЗА. А от, що з цього вийде...
показати весь коментар
19.11.2024 12:24 Відповісти
Так зе проти, коли Макрон запропонував піхотний полк перекинуть, он хай мамочки запоошують, а то ці не збираються.
показати весь коментар
19.11.2024 13:11 Відповісти
Э-хе-хех....
показати весь коментар
19.11.2024 14:12 Відповісти
А хто розгорне? Ті, хто обсираються від жаху "ескалації", що навіть не наважуються ракети над своєю (!) територією збивати? Угу, ці розгорнуть.
показати весь коментар
19.11.2024 14:45 Відповісти