13496 відвідувачів онлайн
9 408 36

США дозволили Україні бити ракетами Storm Shadow по Росії, - The Times

США дозволили бити по РФ ракетами Storm Shadow

США дали добро Україні на удари по території Росії ракетами Storm Shadow, проте Велика Британія офіційно це поки не підтвердила.

Про це пише видання The Times, передає Цензор.НЕТ.

Прем'єр Великої Британії Кір Стармер уникав коментарів щодо дозволу на удари по РФ ракетами Storm Shadow. також він сказав, що не не збирається вдаватися в "оперативні подробиці".

Джерела в МЗС Великої Британії заявили, що "поворотним моментом" стало залучення солдатів КНДР до війни проти України. Розцінили це як "серйозну ескалацію".

Джерела The Times із Даунінг-стріт сказали, що є "дуже вагомі оперативні причини", чому уряд повинен бути обережними у висловлюваннях, щоб "не дати Путіну стратегічну перевагу на полі бою".

Згодом Стармер почав відмовлятися від обережних коментарів, натякаючи, що лише питання часу, коли ракети Storm Shadow зможуть використовуватися в Україні.

Також високопоставлені джерела в уряді заявили, що риторика Стармера була навмисною, і натякнули, що попередні заперечення проти використання Storm Shadows американцями вже знято.

Дозвіл на далекобійні удари по території РФ

Нагадаємо, чинний президент США Джо Байден дозволив Україні бити далекобійними ракетами ATACMS по території РФ.

CNN зазначило, що дозвіл Байдена бити далекобійними ракетами по РФ ускладнить плани Трампа щодо перемир’я.

Видання Axios пише, що зняття Байденом обмежень на далекобійні удари стосується лише Курської області РФ.

Видання Le Figaro напередодні повідомило, що Франція та Британія слідом за США дозволили бити по РФ ракетами SCALP/Storm Shadow.

Проте згодом текст публікації було змінено.

МЗС Росії заявило, що використання Україною далекобійних ракет ATACMS для атак по російській території означатиме "пряму участь США та їхніх сателітів у бойових діях проти Росії".

Топ коментарі
+14
Зрозуміло ясно , що потрібно глушити москальню безперестанку
всім , що є під руками не задумуючись , інакше вони знищуватимуть
Украіну😡
показати весь коментар
20.11.2024 13:36
+12
Тобто без анонсів ніяк не можна? Як пухлик там мовчки тисячі тон передає і не ******* ні про самі поставки ні про обмеження.
"Настамнєт" вам у поміч.
показати весь коментар
20.11.2024 13:36
+7
показати весь коментар
20.11.2024 13:46
Коментувати
Сортувати:
Тобто без анонсів ніяк не можна? Як пухлик там мовчки тисячі тон передає і не ******* ні про самі поставки ні про обмеження.
"Настамнєт" вам у поміч.
показати весь коментар
20.11.2024 13:36 Відповісти
ми маємо 30 АТАКАМСів. зараз яяяяяк вдаримо!
показати весь коментар
20.11.2024 13:59 Відповісти
Анонси мають політичну природу. Бонуси фармити якщо вже говорити термінами гравців ДнД.
показати весь коментар
20.11.2024 14:08 Відповісти
Откуда ж тогда вам известно про то, сколько пухлик передал
показати весь коментар
20.11.2024 17:34 Відповісти
Зрозуміло ясно , що потрібно глушити москальню безперестанку
всім , що є під руками не задумуючись , інакше вони знищуватимуть
Украіну😡
показати весь коментар
20.11.2024 13:36 Відповісти
Байден наївся пігулок"озвірину"?
показати весь коментар
20.11.2024 13:44 Відповісти
Байден не наївся "озвіріну", просто він нормальний президент і людина, що крім громадян США захищає і громадян України. А коли взже чогось наїсться Боневтік, щоб вдарити по кацапах українськими ракетами? Чи крім відосів і марафонів брехуни нічого робити не вміють?
показати весь коментар
20.11.2024 14:25 Відповісти
Друже,я не проти Джо Байдена,я проти нарколиги криворагульської..
показати весь коментар
20.11.2024 15:11 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2024 13:46 Відповісти
Шольц? Ти казав, що даш згоду після США.
показати весь коментар
20.11.2024 13:53 Відповісти
Він швидше дасть ніж дасть ракети.
показати весь коментар
21.11.2024 07:18 Відповісти
Якась хєрня, малята!
Якщо в моєму авто лежать труси сусідки, то я не маю права на машині їздити без її дозволу? Так виходить?
показати весь коментар
20.11.2024 13:54 Відповісти
Роби свою зброю без іноземних компонентів і стріляй куди хочеш.
показати весь коментар
20.11.2024 14:07 Відповісти
а що заважає спитати дозвіл у чоловіка твоєї сусідки??
показати весь коментар
20.11.2024 14:18 Відповісти
Ты не прав, тут все сложнее. Суть не в "железных" компонентах.
Дело в том, что во французских и британских ракетах используется программное обеспечение огибания рельефов местности, разработанное в США.
Без этой программы ракеты будут лететь на цель просто прямо и их ПВО легко будут сбивать.
показати весь коментар
20.11.2024 14:36 Відповісти
Ездить на машине можешь , а вот носить трусики соседки не можешь…
показати весь коментар
20.11.2024 16:49 Відповісти
Труси сусідки в автівці це річ, яку Вам здали на зберігання. Зберігати можете а от без її дозволу одягати їх зась.в тому числі і Вашій дружині)
показати весь коментар
20.11.2024 19:15 Відповісти
Невже промисловість Заходу не може налагодити масове виробництво такої життєвоважливливо необхідної зброї?
показати весь коментар
20.11.2024 13:56 Відповісти
не хочуть. сподіваються "якось так" перекантуватися
показати весь коментар
20.11.2024 14:00 Відповісти
Тактичні ракети існують для ударів по тактичним цілям і цих цілей насправді не так багато. Це лише кацапи додумалися тактичним ракетами робити майже коврові бомбардування.
показати весь коментар
20.11.2024 14:05 Відповісти
Коли буде лежати весь Кримський міст???
показати весь коментар
20.11.2024 13:57 Відповісти
Цього не було в Оманських домовленностях.
показати весь коментар
20.11.2024 23:10 Відповісти
Дозволили...з обмеженною кількістю і дальністю.
Таке враження ,що МИ розвязали війну
показати весь коментар
20.11.2024 14:02 Відповісти
Ти вкурсі це існують міжнародні стандарти дальності ракет які можна експортувати в інші країни?
показати весь коментар
20.11.2024 14:03 Відповісти
О, Байдена понесло. Таке враження що це все було заплановано відразу як його вмовили зняти свою кандидатуру. Вирішив підісрати респам.
показати весь коментар
20.11.2024 14:02 Відповісти
Одне питання Storm Shadow чи експортним варіантом Scalp. Бо там різниця в дальності польоту в 2 рази..
показати весь коментар
20.11.2024 14:03 Відповісти
Ще нам дуже треба Томагавки і THAAD як зброя стримування. Після підписання угоди Трампом усі поставки нових видів зброї будуть розглядатися москами, як ескалація. Тому треба по максимуму отримати зараз від цієї адміністрації, бо нова може вже нічого не дати.
показати весь коментар
20.11.2024 14:08 Відповісти
Шось якось не працюють ******* танці з ядерною доктриною. Кацапи, влупіть по Варонєжу!
показати весь коментар
20.11.2024 14:12 Відповісти
оперативно, і три роки не пройшло...
показати весь коментар
20.11.2024 14:14 Відповісти
Ну хоч так...
показати весь коментар
20.11.2024 14:46 Відповісти
США, дайте врешті дозвіл Боневтіку на удар по кацапії українськими ракетами "Нептун"!!!
показати весь коментар
20.11.2024 14:26 Відповісти
По Криму!
показати весь коментар
20.11.2024 23:12 Відповісти
Причому тут США. Що за цирк.
показати весь коментар
20.11.2024 14:33 Відповісти
Сначала изучи суть вопроса и у тебя сразу отпадет желание вспоминать цирк.
А пока с таким заявлением ты клоун на арене
показати весь коментар
20.11.2024 14:40 Відповісти
Ну шо, бриты, будим ху*рить москальню или дальше глазки строить
показати весь коментар
20.11.2024 14:54 Відповісти
Макроша на подходе?
показати весь коментар
20.11.2024 14:55 Відповісти