4688 відвідувачів онлайн
21 455 197

Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про зміну підходів до управління в ЗСУ

Зеленський про управління армією

Президент Володимир Зеленський висловився щодо зміни підходів до управління в ЗСУ. Ці зміни мають зменшити забюрократизованість в армії.

Про це глава держави сказав час ІІІ Міжнародної конференції з продовольчої безпеки Grain From Ukraine, передає "Суспільне", інформує Цензор.НЕТ.

Президент зазначив, що наразі у головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського є "головне завдання", яке полягає у зменшенні бюрократії у війську.

Також Зеленський наголосив, що "моральний стан військового - найважливіший".

"І якщо, але це вже вирішувати військовим, якщо перехід до системи на "корпус-бригада", яку вони пропонують на сьогодні - це зменшення ось цієї відстані від генерала до солдата, якщо бюрократичність ця зменшиться, нехай роблять так", - заявив очільник держави.

Окрім цього, президент заявив, що офіцер повинен бачити солдата. Зеленський сказав, що  для нього особисто "генерал, який не був в окопі - не генерал, попри досвід".

"І це дуже важливо. Офіцер повинен бачити солдата. Генерал, який не був в окопі для мене - не генерал, попри досвід. При всій повазі, сьогодні найскладніша ситуація на передньому краї, в окопі. Генерали повинні бути в окопах. Ось така війна", - сказав президент.

Нагадаємо, що 19 листопада президент Володимир Зеленський презентував у Раді "План стійкості" України, який складається з 10 пунктів. У другому пункті цього плану передбачена зміна підходів до управління в армії.

Топ коментарі
+67
А чотирикратні ухилянти - в буцегарні..
показати весь коментар
23.11.2024 18:26 Відповісти
+41
На нари ішака обкуреного!
показати весь коментар
23.11.2024 18:29 Відповісти
+35
Чому людина, якщо потрапляє на керівну посаду, не маючи відповідної освіти, досвіду роботи, відразу вважає себе таким, що має право когось навчати, або навіть радити. Мало того, що призначення у війну проводить по відданості собі коханому, так ще і заважає військовим робити свою роботу. Генерал в окопі, це додаткові смерті військових. Оскільки за ним почнеться полювання супротивника. Зроби лицо простіше і окрім прохання до ЄС і так далі, про постачання озброєння, не лізь в справи військових.
показати весь коментар
23.11.2024 19:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ну и президент в окопы, олигархи и депутатов с собой
показати весь коментар
23.11.2024 19:03 Відповісти
У них ця тема відпрацьована, пошлють одного помічника, або кого не жаль, ближче до передової, дадуть їм список себе коханих, поставлять початку і усі стануть учасниками війни, і відповідно відразу оформлять пільги, і нагороди. А на параді будуть у перших рядах. А бо казати захисникам, після війни, на їх просьби, що я вас туда не посилав.
показати весь коментар
23.11.2024 19:40 Відповісти
3,14здобол гундосний.
показати весь коментар
23.11.2024 19:05 Відповісти
Які там генерали, комбати сидять по хатах за 15-20 км від окопів
показати весь коментар
23.11.2024 19:11 Відповісти
Бо це правило ведення війни... Якого б... генерала чи навіть комбата можна відпустити до 0??? Це державна зрада чистої води... У них, як мінімум точні дані про базування своєї бригади і бригад сусідів...
Вони вміють показати це на карті. При попаданні такої особи в полон потрібно міняти дислокацію ОКП, КП, ЗКП, ПУБатальйонів як мінімум на лінії до 50 кілометрів фронту вздовж і вглиб.
Скажіть скільки треба смальцю в голові щоб це зрозуміти???
Ми зараз наближаємось до моменту коли військових зроблять винними у програші.
показати весь коментар
23.11.2024 19:19 Відповісти
Ї..ть ту люсю... Ну все панове генерали льотчики... Артилеристи, ППО... Військово морські сили... Сили спеціальних операцій...
Ви тепер не генерали... Бо не втік так вирішив... Ідіть тепер і доводьте, що ваш літак чи корабель в окоп не поміститься... Оскільки артилеристи і ППО ще з Богом пополам свій хімарс чи петріот закопають...
Ссо ще простіше, зайдуть в тил до ворога і окопи вириють...
Це вже Слава Україні, чи ще ні?
показати весь коментар
23.11.2024 19:15 Відповісти
Генерали в окопах??? Хіба що на пляжах Ніцци та Ріміні...
показати весь коментар
23.11.2024 19:17 Відповісти
..думаєш ..як Президент!!??
показати весь коментар
23.11.2024 19:23 Відповісти
А для мене *******, який зі сцени насміхався над Україною, Майданом, обіймався з лугандонськими колаборантами, зруйнувавший, за три роки обороноздатність країни, ніколи не стане Президентом…
показати весь коментар
23.11.2024 19:19 Відповісти
Чому людина, якщо потрапляє на керівну посаду, не маючи відповідної освіти, досвіду роботи, відразу вважає себе таким, що має право когось навчати, або навіть радити. Мало того, що призначення у війну проводить по відданості собі коханому, так ще і заважає військовим робити свою роботу. Генерал в окопі, це додаткові смерті військових. Оскільки за ним почнеться полювання супротивника. Зроби лицо простіше і окрім прохання до ЄС і так далі, про постачання озброєння, не лізь в справи військових.
показати весь коментар
23.11.2024 19:29 Відповісти
То ефект Даннінга-Крюґера
показати весь коментар
25.11.2024 12:39 Відповісти
... а клоуны - в цирке
показати весь коментар
23.11.2024 19:31 Відповісти
Генерали мають бути в окопах?
Мозки в деяких мають бути в голові!
показати весь коментар
24.11.2024 02:38 Відповісти
А верховний хрипатий гівномет - вєсь в бєлам на бєлам канє вазглавляєт штурм!
показати весь коментар
23.11.2024 19:34 Відповісти
На белом дроне.
показати весь коментар
24.11.2024 10:12 Відповісти
Совсем буру понёс! именно генералы в окопе то и не нужны. Слишком дешёвое заявление. Старая беда нас жрёт уже 34 г. У власти во всех структурах абсолютно половина, кто таскал партбилеты кпсс. Упоротые совки и политруки по призванию. Может конечно в 91--99гг проводить полную люстрацию не вышло бы, но в оранжевую эпоху стоило обязательно всех таких убрать. Прибалты так и сделали даже в 92--94гг. Всех комуняк убрали вчистую. У нас даже разговоров не было почти. Теперь хлебаем.
показати весь коментар
23.11.2024 19:38 Відповісти
Ну все чекаємо поток фото з генералами в окопах
показати весь коментар
23.11.2024 19:43 Відповісти
Так окопи біля Києва певно будуть)
показати весь коментар
23.11.2024 22:38 Відповісти
🤡 рідкисна людина у формі говнокомандуючого ...від столу не відповзає ...по дорозі на нулі ,у своєї голові ...поки не ********* , все шо йому дермак... підсуне
показати весь коментар
23.11.2024 19:47 Відповісти
Зеля..может все таки начнем с друга Кошевого..морда у него здоровая медаль получил из рук верховного пора и послужить ...
И паскуда пусть в окопе расскажет как он там ...а я в армию не пойду я не дурак.....
Лучше бы оно убежала ....куда-нибудь со своими слугами .и опой ярмака
показати весь коментар
23.11.2024 19:49 Відповісти
Ждем зелю, ермака и 6 менеджОров на "0" .
Мозг уже не воспринимает этого идиотизма...
показати весь коментар
23.11.2024 19:53 Відповісти
Вже пішов шостий рік, а я все ще не можу повірити що цей пісюніст - очільник держави. Маячня якась
показати весь коментар
23.11.2024 19:58 Відповісти
Популізм чистої води, в ******** війнах всі по бункерах в тилу тому що є високоточна далекобійна зброя, яка здатна за 2-3 години вибити все управління якщо вони будуть знаходитись близько до лінії бойових дій.

Далеко ходити не потрібно навіть бункери не рятуюють, останній удар по раші.
показати весь коментар
23.11.2024 19:58 Відповісти
" Нам казали буде долар 45 при Зеленському, буде війна, буде хаос"
показати весь коментар
23.11.2024 20:00 Відповісти
Відчувається потужність
показати весь коментар
23.11.2024 20:06 Відповісти
Планова маячня не здатен керувати а тільки щоки надувати то йди дай професійним людям керувати бойовими діями а то тільки відосики та нарцисизм я я я а на самому ділі порожнеча
показати весь коментар
23.11.2024 20:11 Відповісти
Подайте йому коня...він має керувати битвою
показати весь коментар
23.11.2024 20:17 Відповісти
.. Генералісімус вова біля Вугледару?
показати весь коментар
23.11.2024 21:26 Відповісти
Кожного разу думаєш-ну це повний і максимальний пц. А потім лідор бере ще одну висоту...
показати весь коментар
23.11.2024 20:26 Відповісти
показати весь коментар
23.11.2024 20:33 Відповісти
Гарно шатаємо Україну: економіка в нуль (гетьманцев рехформи), політика в нуль (демократія від офісу), армію в нуль (Залужного з генералами однодумцями всторону), а стійкОсть по плану: брехня, корупція, популізм, все похерим та й вся стійкість. Ницість-невіглас "руліт". Кєк бл.
показати весь коментар
23.11.2024 20:36 Відповісти
Оманський план в дії..."Дії"..)))
показати весь коментар
23.11.2024 22:01 Відповісти
министрам и ко тоже бы не помешало - глядишь и появится то что нужно, вовремя и без хатынок в монаках и кровавых распилов
показати весь коментар
23.11.2024 20:42 Відповісти
А де мають бути ''наполеон'' 🤡 Зеленський зі своєю бандою - єрмаком, татаровим, арахамією, федоровим, гетьманцевим, свином Стефанчуком, Юзіком, шефіром, лисим кошовим...
показати весь коментар
23.11.2024 20:51 Відповісти
Брехав, бреше і буде брехати! Весь час і скрізь. Мабуть бере приклад з пуйла. Отаке.
показати весь коментар
23.11.2024 21:01 Відповісти
Чує дзвін, та не знає, звідки він.
Нарешті дослухався до розумних порад. Треба ж похвалитись і прокоментувати, ну а вийшло як завжди. Трохи перестарався.
показати весь коментар
23.11.2024 21:01 Відповісти
Но не сказано когда, после войны.
показати весь коментар
23.11.2024 21:03 Відповісти
на якому ще передньому краї ? На нулі чи на першій? Якщо так, то який з них там толк, які задачі вони там будуть виконувати? Я просто не розумію, що пан верзе. Ну просто ситуація, ми на позиції з генералом, що він там робити буде, командувати? Я просто не розумію суті такого "посилення". КП робити поближче до лбз... ну ... таке..
показати весь коментар
23.11.2024 21:07 Відповісти
Хочет уничтожить еще и генералитет.
Увольнение боевых генералов оказалось пуйлу мало.
показати весь коментар
23.11.2024 21:16 Відповісти
Ну і хто з цим ******* буде говорити серйозно? Це ж тупий, відірваний від реальності скоморох, не більше
показати весь коментар
23.11.2024 21:16 Відповісти
Зеленский, ты сначала своих квартальщиков загони в окопы.
Пусть понюхают в окопах запахи пороха и своего дерьма.
показати весь коментар
23.11.2024 21:19 Відповісти
Так, щоб кожен рядовий міг побачити поруч генепальску пику.
показати весь коментар
23.11.2024 21:36 Відповісти
Оце він видав хіт..!😁😁😁🎉
показати весь коментар
23.11.2024 21:59 Відповісти
Толерантне ставлення до п'ятої колони за умов війни є актом національного суїциду.
Щодо України, то історія не знає іншої держави, де п'ята колона під час війни мала б такі ідеальні умови для своєї діяльності.
Заарештовувати агентуру кремля: регіоналів, комуняк, ветренківців, медведчуківців, рпц.
4200 колишніх ОПЗЖ, які зараз змінили назву та знаходяться в обласних, міських, районних радах.
показати весь коментар
23.11.2024 22:06 Відповісти
хто би говорив за генералів....
показати весь коментар
23.11.2024 22:07 Відповісти
А де повинен бути некомпетентний президент?
показати весь коментар
23.11.2024 22:18 Відповісти
Борислав Береза:
Я не знаю чи текст про "генералів в окопах" написали Зеленському спічрайтери, чи він вирішив видати експромт, але в обох випадках він погодився це сказати. Сказати, незважаючи на його чотириразове ухилянтство.І це говорить про нього, як про довбойоба. Фейеричного.
https://t.me/BerezaJuice/50429
показати весь коментар
23.11.2024 22:23 Відповісти
Це цей самий Береза чи якийсь інший?

Екс-нардеп Борислав Береза проігнорував повістку до військкомату
https://zaxid.net/eks_nardep_borislav_bereza_proignoruvav_povistku_do_viyskkomatu_n1540729
показати весь коментар
23.11.2024 22:27 Відповісти
На той час в нього на руках була інша попередня повістка, з рекрутингового центру.
А це його тоді хотіли просто "послати в солдати" за те, що щеняв твоє улюблене ЕрЗе.
показати весь коментар
24.11.2024 00:47 Відповісти
Так от, якби ти не був дебілом - то таки б знав, що Береза таки й воював, недовго, щоправда, бо його комісували. десь під через рік. на початку весни 2023року.
показати весь коментар
24.11.2024 22:41 Відповісти
Це він про баканова і тому подібних натякає чи так ...... в муку пернув, чим робити такі заяви краще як Єльцин зроби подарунок народу.
показати весь коментар
23.11.2024 22:26 Відповісти
95квартал теж має бути в окопах
показати весь коментар
23.11.2024 22:32 Відповісти
Генералы должны быть в штабах,в окопы отправь полицаев,податкивцев,таможенников,прокуроришек и прочих сотни тысяч забронированных держслужбовцев.
показати весь коментар
23.11.2024 22:51 Відповісти
З генералами розібрались. Але в Україні ще є шість штук адміралів. Їх куди ?
показати весь коментар
23.11.2024 23:00 Відповісти
у човни
показати весь коментар
24.11.2024 01:41 Відповісти
А також депутати, прокурори, мусора і 95-й квартал!!!
показати весь коментар
23.11.2024 23:03 Відповісти
Прикритий жопою хероя кошового з зонтиком хероя пікалова ****** по траншеї ... спидженого бабла твоїх вірно підданих. Западло???
показати весь коментар
24.11.2024 00:20 Відповісти
Поруч з тими генералами має бути гімнянийкомандувач.... моральний стан військового - найважливіший"......це зменшення ось цієї відстані від гімняногокомандувача до генерала, якщо бюрократичність ця зменшиться, нехай роблять так" ........При всій повазі, сьогодні найскладніша ситуація на передньому краї, в окопі. Гімнянийкомандувач разом з генералами повинні бути в окопах. Ось така війна
показати весь коментар
24.11.2024 00:34 Відповісти
... і кулю в лоб візьміть
показати весь коментар
24.11.2024 06:04 Відповісти
показати весь коментар
24.11.2024 06:19 Відповісти
Клоун у нас военный стратег!!! Мышление уровня Петьки,и Чапаева!
показати весь коментар
24.11.2024 07:07 Відповісти
Генерал повинен бути президентом.От цього він і лякається.
показати весь коментар
24.11.2024 07:08 Відповісти
вова . а для мене президент який ухилявся від служби в ЗСУ різними способами . хто як ти думаєш??? я як твій ..колега.. президент скажу тобі якщо підберу для тебе цензурне слово
показати весь коментар
24.11.2024 07:40 Відповісти
"Генерали повинні бути в окопах " зробіть щось із цим придурком а то воно армію України розхандохає вкнець. ОП - дурень на дурні сидить і дурнем поганяється.
показати весь коментар
24.11.2024 07:48 Відповісти
тільки не дурень, а зрадень, а далі все вірно - про сидить і погоняє!
показати весь коментар
30.11.2024 01:56 Відповісти
думаю генерали швиденько розберуться з найвеличнішою гнидою ********** перетворивши Україну в країну навіть не 3-го світу, а відразу 4-го.
показати весь коментар
24.11.2024 07:51 Відповісти
А ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ В БУНКЕРІ !?)
показати весь коментар
24.11.2024 09:15 Відповісти
ЧТО Ж ТЫ ПРИ ВСТРЕЧИ С ПУТИНЫМ РУЧКУ ЕМУ ВГЛАЗ НЕ ЗАСУНУЛ !?
показати весь коментар
24.11.2024 09:17 Відповісти
А зелені зрадники -на нарах!
показати весь коментар
24.11.2024 09:18 Відповісти
Дивно...а я гадав що генерали мають бути в захищеному командному пункті...
Але ж найпотужніший наполеон врахував нові реалії війни і вирішив правильно...генерали мають бути в окопах, а на командних пунктах та штабах мають бути ефективні бізнесмени чий бізнес підтримує нову зелену команду...
показати весь коментар
24.11.2024 09:20 Відповісти
********** идея,а командоват кто будет если убьют за *****
показати весь коментар
24.11.2024 09:34 Відповісти
якраз, гєнєрали зелёной карьєри будут сидіть в окопах, на купі європалєт, саме той случай.
показати весь коментар
24.11.2024 09:38 Відповісти
ермак та татаров теж, і кощовий з портновою
показати весь коментар
24.11.2024 09:39 Відповісти
як гундосий турбується про звичайних бійців- їх виводять поза щтат з зп 500 700 грн . у місяц. потужна потужність

https://www.youtube.com/watch?v=xpHtZOcibqQ
показати весь коментар
24.11.2024 09:42 Відповісти
Якщо розмова ні про що, значить розмова про гроші. Можеш загнати весь Генштаб у окопи - результат буде у стилі слуг народу - тобто від'ємний.
Підвищте грошове забезпечення - всім, незалежно від місця служби, дозвольте укладати короткотермінові контракти і нещадна боротьба з пияцтвом та наркоманією у війську.
показати весь коментар
24.11.2024 09:54 Відповісти
Вот мы тут считаем шо ЗЕ все вытворяет потому шо он дибил,но это далеко не так,все он делает осознанно,плюс рейтинг для него превыше всего.Это очень опасный враг,пиарщик на крови это хуже диктатора.
показати весь коментар
24.11.2024 10:08 Відповісти
Цікаво!
Виходить що президент який не має ніякого відношення до політики теж не президент?...
показати весь коментар
24.11.2024 10:31 Відповісти
насправди корпус-бригада це вимога союзникив украины за стандартами нато, а не план йшака та його секс-партнерив, тому йому це так пече у дупи вид французькой булки макрона. крутить и вертить.
показати весь коментар
24.11.2024 11:28 Відповісти
...ага ! А ... верховный говнокомандующий должен быть на нуле, в посадках...
показати весь коментар
24.11.2024 11:56 Відповісти
Ну так давай Зезулька, звільни кацапського зрадника України сирка і признач на його місце генерала з окопу Прокопенка. Тобі ніхто не заважатиме і ніхто не буде проти окрім твого радного пупкінського кремля.
показати весь коментар
24.11.2024 15:25 Відповісти
Але для початку там буде "верховнимй" говнокомандувач, заслуженийм членограй, тричі ухилянотм - Зеленський, всі члени команди КВК "Квартал - 95", і особливо Олена Кравець, Арістович, Плантовська і т. д. !!
показати весь коментар
24.11.2024 15:43 Відповісти
дайте кролику барабан