8357 відвідувачів онлайн
3 603 13

У Росії змінили командувача угруповання "Південь", яке веде наступ на Курахове, - росЗМІ

Зміна керівництва "Південь"

Російські військові змінили керівника угруповання "Південь", яке бере участь у війні проти України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радио Свобода, про це пишуть російські ЗМІ.

Новим командувачем призначено генерал-лейтенанта Олександра Санчика, який тимчасово виконуватиме обов’язки командувача угруповання "Південь". До цього він очолював 35-ту загальновійськову армію Східного військового округу РФ, а з травня 2024 року виконував обов’язки командувача військ так званої "СВО".

Минулого тижня стало відомо, що попередній керівник угруповання "Південь", генерал-полковник Геннадій Анашкін, був знятий з посади. Одне з можливих пояснень - систематичний обман керівництва РФ. За словами російських провоєнних блогерів, Анашкін подавав неправдиві звіти, зокрема вигадані перемоги на Сіверському напрямку.

Нагадаємо, що угруповання "Південь" веде наступ на Курахове Донецької області.

Топ коментарі
+5
Всіх кацапів потрібно вбивати ,
бо вони всі виродки і ненажерливі вбивці 😡
показати весь коментар
26.11.2024 14:18 Відповісти
+4
Як там говорять, від зміни місць доданків, суть Ху...ловців не змінюються
показати весь коментар
26.11.2024 14:21 Відповісти
+1
Судячи з прізвища, він з білоруських "манкуртів". Народився у Москві, але вчився у Ташкентському танковому училищі... Значить - батько - кадровий офіцер...
Однак, "кацап - не нація... Кацап - образ мислення та світогляд..."
показати весь коментар
26.11.2024 14:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це добре.
показати весь коментар
26.11.2024 14:15 Відповісти
Всіх кацапів потрібно вбивати ,
бо вони всі виродки і ненажерливі вбивці 😡
показати весь коментар
26.11.2024 14:18 Відповісти
Нічого не зробиш, генетика
показати весь коментар
26.11.2024 14:24 Відповісти
показати весь коментар
26.11.2024 14:21 Відповісти
Так само як переставляння місцями ліжок - назва "бордель" лишається незмінною
показати весь коментар
26.11.2024 14:53 Відповісти
"Дальнєвосточныє дивизии" пішли?
показати весь коментар
26.11.2024 14:26 Відповісти
Зняли після невдалої атаки на Білогорівку, давно вже.
показати весь коментар
26.11.2024 14:36 Відповісти
Не досяг результатів - замінили. Ну а що, м'ясо і залізо є, можна експериментувати не боячись. муму на суровікіна пару разів міняли.
показати весь коментар
26.11.2024 14:37 Відповісти
10 российских солдат смогли прорвать украинскую оборону в Курахово, утверждает военный аналитик Bild Юлиан Рёпке.

«Как, черт возьми, это возможно? Как десять российских солдат смогли прорвать украинскую оборону центральной части Курахово? Я просто не понимаю. Если вы не хотите, чтобы ваша армия сражалась лицом к лицу за стратегические города, тогда можете уже начинать обсуждение условий капитуляции», - написал журналист в соцсети Х в ответ на видео, на котором, как утверждается, российские военные занимают центральную часть города Курахово в Донецкой области.
показати весь коментар
26.11.2024 14:50 Відповісти
Не оспаривая факт.
Ссылаться на Рёпке, то же что цитировать, я извиняюсь, Аремтовича
показати весь коментар
26.11.2024 16:10 Відповісти
Дійсно. Слухати не приємно. Значить в ігнор Репке.
показати весь коментар
26.11.2024 18:49 Відповісти
Старого зняли бо подавав брехливі звіти.
А в нас таких навпаки підвищують щоб король- сонце з єрмаком не переживали за рейтинги
показати весь коментар
27.11.2024 01:39 Відповісти