9350 відвідувачів онлайн
3 425 75

"Будемо шукати ресурси": Шмигаль про доручення Зеленського безплатно годувати школярів усіх класів

Харчування

Президент Володимир Зеленський доручив розширити програму безплатного харчування в школах на учнів усіх класів.

Про це на засіданні уряду в вівторок, 26 листопада, сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Цього навчального року держава забезпечила безкоштовне гаряче харчування для всіх учнів початкових класів. Для цього даємо громадам відповідний фінансовий ресурс. Раніше спрямували на місця 2 млрд грн. Сьогодні переспрямовуємо ще понад 268 млн грн", – сказав він.

У державному бюджеті на 2025 рік передбачено 2,9 млрд грн на харчування школярів і ще 960 млн грн на модернізацію харчоблоків у школах.

"Президент України Володимир Зеленський поставив важливе завдання — безкоштовно харчуватися повинні учні всіх класів. Будемо шукати можливості та ресурси", – додав він.

Топ коментарі
+20
Ще податки підвищать. Ну не переставати ж красти їй богу.
показати весь коментар
26.11.2024 17:16 Відповісти
+15
Популізмом зеля займається!
показати весь коментар
26.11.2024 17:18 Відповісти
+13
соціалізм крєпчає
показати весь коментар
26.11.2024 17:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Переводжу:
Будуть збільшувати податки та акцизи.
"Святу корупцію" ніхто чіпати, звісно, не збирається.
показати весь коментар
26.11.2024 17:16 Відповісти
Та ні, всього навсього передвиборча ІБД ЗЄрмаків. Про 4 тисячі доларів вчителям вже ніхто й не згадує.
показати весь коментар
26.11.2024 17:19 Відповісти
Жарт смішний один чи двічі, тому і перестали жартувати
показати весь коментар
26.11.2024 17:28 Відповісти
Я не збирався когось смішити жартом про 4 тисячі вчителям. Треба постійно нагадувати як клоун насцяв 73% у вуха, аби знову не велися на цей розводняк знову.
показати весь коментар
26.11.2024 17:37 Відповісти
Так і я не про тебе, я про шутку від влади, про 4 тис. Вони коли її тільки писали вже ржали.
показати весь коментар
26.11.2024 18:22 Відповісти
Ще податки підвищать. Ну не переставати ж красти їй богу.
показати весь коментар
26.11.2024 17:16 Відповісти
соціалізм крєпчає
показати весь коментар
26.11.2024 17:17 Відповісти
За есерусеру такого не було. Невже комунізм наступає?
показати весь коментар
26.11.2024 17:21 Відповісти
Та роздайте школярам по тищі і хай самі купують все що їм треба.
показати весь коментар
26.11.2024 17:17 Відповісти
по тисячі їм батьки роздадуть.
для чого ці гроші пускати через чиновника, надіюсь всі розуміють?
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
дві школярки вдома сидять через інтернет вчаться , куди пішли кошти на їх харчування ?
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
показати весь коментар
26.11.2024 17:31 Відповісти
А їм додому носитимуть. Як усьому Харкову і області. Бо рівність і справедливість - це про потужного!! Ще й автобусів прикуплять, щоб розвозити, Ехх, розгуляємось! Як ці дебіли задовбали вже, та ще більшими дебілами вони вважають українців.
показати весь коментар
27.11.2024 01:27 Відповісти
Популізмом зеля займається!
показати весь коментар
26.11.2024 17:18 Відповісти
блд zeлєнін і дєті
показати весь коментар
26.11.2024 17:18 Відповісти
Забирайте у вчителів. В них і так 4000 $ зп
показати весь коментар
26.11.2024 17:19 Відповісти
Та ні. краще крупу (ту що нажилася у МСЕКі) потрясти. Скільки діток можно нагодувати!! Але... зясь...
показати весь коментар
26.11.2024 18:32 Відповісти
"Будемо шукати можливості та ресурси" Джерело:

Ідіоти!!! Роздати по 1 тис. ресурси є, а дітей нагодувати... будемо шукати?!
показати весь коментар
26.11.2024 17:19 Відповісти
дітей мають батьки годувати
показати весь коментар
26.11.2024 17:27 Відповісти
То вони нас тримають за ідіотів.
показати весь коментар
26.11.2024 17:31 Відповісти
Боже, знов ригаловкою за страшні гроші будуть годувать, ну скільки вже можна
показати весь коментар
26.11.2024 17:19 Відповісти
А теза придурка - виготовлення 3000 ракет на рік - це більше ніж виробляє США, рашка, з своїм впк та ресурсами. Шукай кошти на ракети.
показати весь коментар
26.11.2024 17:20 Відповісти
Крім цифри як мілліон більше не знає. То щось наплутав після мівіни.
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
А шо такое? 8 ракет на день, та тьху, як 2 пальці... Вже все готове - і метал, і паливо, і вибухівка. Від мін залишилося.
показати весь коментар
27.11.2024 01:32 Відповісти
"Будемо шукати можливості та ресурси"
Всі можливості в кишенях громадян.
Вони купляють нас за наші гроші
показати весь коментар
26.11.2024 17:21 Відповісти
Зараз десь відсотків 60 школярів навчаються онлайн, відсотків 20 за кордоном, кого вони годувати збираються? Чи будуть розвозити обіди по домам і за кордон?
показати весь коментар
26.11.2024 17:21 Відповісти
а хто сказав, що будуть годувати?
показати весь коментар
26.11.2024 17:25 Відповісти
Glovo - привезе тобі все.
показати весь коментар
26.11.2024 18:23 Відповісти
Що шукати, хоча у війну, зменшити зарплати і пенсії держслужбовців і іншим ..... І досить буде дітей кормить у ресторані
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
Бідні школярі ....
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
хозяйствєнік-маркетолог-піарист ...

це потужно,..
вибачаюсь за слово..
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
Тобто, зелений ушльопок висрав дерективу про безкоштовне харчування, не поцікавившись чи є на це ресурси, шмигалі мовчки взялися виконувати. І це при дифіцитному держбюджеті.
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
Всю країну ЗЕлені мародери годують роками "планами миру", "планами незламності", "планами стійкості", "планами внутрішньої стійкості" (може мова про закріп?) Тож школярів спіткає така сама доля. Нажаль. Бо, коли батьки голосують па пріколу під час війни, годі сподіватися на щось безкоштовне, бо за все вже запласено великою кров"ю, в тому числі й кров"ю тих, хто в 2019 наголосував країні велику біду.
показати весь коментар
26.11.2024 17:24 Відповісти
Хочеться запитати Шмигаля - ти чій, холоп ?

В нормальній країні спочатку вирішили би питання з фінансуванням, все узгодили - а потім об'явили. В зеленому дурдомі самодур-пародист "президента" Зеленський височайшим указом "дав доручення". Шмигаль поцілував туфлю Зеленського і побіг "шукати ресурси".

Це не державна влада - це дешева пародія...
показати весь коментар
26.11.2024 17:25 Відповісти
Шут заняв трон (
показати весь коментар
26.11.2024 19:15 Відповісти
По кишеням чиновників пройдіться! Там грошей *****!
показати весь коментар
26.11.2024 17:25 Відповісти
Черговий потужний популізм від найвеличнішого...це вже не смішно...
показати весь коментар
26.11.2024 17:26 Відповісти
Шмигаль Єрмака, то є якесь незрозуміле ніщо і сам у цьому розписується.
Навіть звання "холуй" то для нього комплімент.

"Президент Володимир Зеленський доручив" - та не може президент командувати прем'єром та ВР в Україні, Україна є парламентсько-президентською республікою.
Цей шапітолійний переворот вже зовсім очманів від безкарності.
показати весь коментар
26.11.2024 17:32 Відповісти
тільки ворог не розуміє що ми САМІ пілкуЄмось не тільки про ЗСУ а й тим паче про своїх онуків й синочків ..... го...командувач - опікайся в 1шу чергу ВІЙСЬКОМ !!!!! ( і БАЖАНО з власної казни.....БЛД... хоч ОДИН раз про це у ВІДОСИКУ) вибачаюсь за плохой рузький
показати весь коментар
26.11.2024 17:33 Відповісти
у прокурорів, суддів пошукай, у рєзнікова, умєрова-які пздять у мудрого наріда мільярдами.
показати весь коментар
26.11.2024 17:33 Відповісти
АРМІЮ ГОДУЙ, ублюдок неголений, а школярів батьки нагодуют.

ХТО НЕ ХОЧЕ ГОДУВАТИ ВЛАСНУ АРМІЮ ГОДУЄ ЧУЖУ.
(Наполеон)
показати весь коментар
26.11.2024 17:34 Відповісти
Вдавися, бастардо, тим харчуванням!
показати весь коментар
26.11.2024 17:39 Відповісти
спершу зреагував на текст... прочитавши коментарі бачу навіть подолятські чекають на "FASS"
Жодного комету (НІ)
показати весь коментар
26.11.2024 17:46 Відповісти
"Будемо шукати ресурси"

По кишенях понишпори.
показати весь коментар
26.11.2024 17:49 Відповісти
Не все так просто, годувати знайденими Шмигалем ресурсами школярів. Виникають логістичні питання від розробки раціону для учнів старших класів, збільшення кількості поварів, збілшення закупівель і т. д. Впевнений, що у великих містах більшість учнів старших класів харчуватись ресурсами не будуть. Потім в школах прикинуть і будуть "пиляти" ресурси.
показати весь коментар
26.11.2024 17:51 Відповісти
Ніхто нічого не збільшить. Виділять гроші, самі ж їх покрадуть, а школам скажуть годувать за свій рахунок.
показати весь коментар
26.11.2024 18:09 Відповісти
Популісти клоунські. А макитрою покумекати як дати соціальні гарантії та житло, чи компенсацію за оренду тим же ВПО, щоб вони не поверталися до окупованих міст та сел і мяко кажучи не позитивно думали о державі-ми не можемо?. Як ви утирки збираетесь потім боротися за "уми та сердця" ціх бідних людей?!
показати весь коментар
26.11.2024 17:51 Відповісти
запросто зниме відосик і скаже біжучі на біговій дорожці "ми тут порешали і знайшли кошти на оце все у 2025р"
показати весь коментар
26.11.2024 18:41 Відповісти
а им ещё надо кормить студентов, магистров, баколавров, аспирантов и докторов.
показати весь коментар
26.11.2024 17:52 Відповісти
У ВРУ та Кабміні кормушки закрити
показати весь коментар
26.11.2024 17:57 Відповісти
Кончений дебіл! Буде потім безплатно корміть раібськіх школьніков.

Цей баран невеліковний
показати весь коментар
26.11.2024 18:09 Відповісти
Шукайте у своїх карманах і почніть з ворішки Кіріла Тимошенко якого дружбан зеленський знов пристроїв на хлібне місто на ******** зарплату. Увольте його нахрен і його зарплати хвате прокорміть з десяток шкіл, чи дебіл гогі муж секретарши зеленського мабуть теж на гарні гроши з бюджету присів та там псевдо советників на державній зарплаті у зеленського і в ОПі полно. Сер Лещенко вівчний наблюдатель в різних госструктурах теж ******* гоші огрібае
показати весь коментар
26.11.2024 18:38 Відповісти
Это не бесплатно, это за счет налогоплательщиков. Есть дети из бедных семей, пусть государство платит им пособие, а родители решат на что потратить эти гроши. Размазывать и без того скромные государственные гроши на всех, это популизм. Когда мы учились в советской школе, были бесплатные завтраки в виде булки и стакана молока. Молоко практически никто не пил, булками играли в футбол во дворе школы. Вот что значит бесплатно.
показати весь коментар
26.11.2024 19:00 Відповісти
Довбана совкова показуха. Вовочка видно із совка так і не виліз
показати весь коментар
26.11.2024 19:07 Відповісти
Тварі вже і на дітях хочете нажитися.
Не лопнете !?
показати весь коментар
26.11.2024 19:09 Відповісти
Це як яйця в кілограмах по 17.
Ті продукти що надходят в школу на ринку в двоє дешевше - Це що ?!
показати весь коментар
26.11.2024 19:11 Відповісти
І як завжди - десяток коментів..... і забули.... це ж маса грошей з бюджету .... отямтеся НАРЕШТІ !!!!
таке на кожному кроці й кожен день !
показати весь коментар
26.11.2024 19:11 Відповісти
V ivаn/....... не звізди... мені мати давала 5 коп на періжок , а я через 1 день купляв томатний сік за 10 коп.. мати з вищою освітою (фіз/мат) після смерті батька маючи 3х синів мусила працювати на 90
крб. в часи сересере ніхто ЗНУЩАВСЯ над Хлібом ! ПНХ !!!
показати весь коментар
26.11.2024 19:29 Відповісти
У крупи позичте!!!
показати весь коментар
26.11.2024 19:31 Відповісти
манцЕв Геть - ФАС
пес смердючий!
показати весь коментар
26.11.2024 20:44 Відповісти
ШмарГаль не прем'єр
це 6-ка детковська
яка яка п'явка паразитує на бюджеті
показати весь коментар
26.11.2024 20:46 Відповісти
Старшокласникам потрібно пиво і презервативи.
показати весь коментар
26.11.2024 21:00 Відповісти
кожне мурло з твоїх колег може годувати під сто школярів, на витративши й 10 % свого окладу. гнида
показати весь коментар
26.11.2024 21:16 Відповісти
какой там 10%. Там с одного прцт будет еще и сдача.
показати весь коментар
26.11.2024 21:37 Відповісти
здається, в українській ви не шарите...
показати весь коментар
26.11.2024 21:44 Відповісти
Ten percent? Not yet. Only 1% There will also be a remainder.
показати весь коментар
26.11.2024 22:38 Відповісти
Сегодня был первый день бесплатного хмыря.
показати весь коментар
26.11.2024 21:36 Відповісти
Яке відношення має Президент до виконавчої влади, щоб давати подбні доручення Шмигалю? Це не питання оборони і зовнішньої політики. І на підставі чого Кабмін змінить спрямування бюджетних коштів з одних статей на інші? Поводить себе все більше як Наполеончик.
показати весь коментар
26.11.2024 21:39 Відповісти
буратінка до виборів готується. Але хоче годувати школярів чомусь не зі своєї кишені, а з державної. Паганенький піар, паганенький...
І лєнка десь під шконку забилася зі своїми "благодійними" починаннями (скумбрія по 8 грн/кг, пам'ятаємо).
показати весь коментар
26.11.2024 21:55 Відповісти
Будь- який популізм за ваші ж гроші
показати весь коментар
26.11.2024 22:10 Відповісти
А пораненим військовим виведеним за штат, по 800грн в місяць хватить. А в більшості є сім'ї.
показати весь коментар
26.11.2024 22:17 Відповісти
А вони думають, як приготувати їсти коли у всіх закладах електричні плити , а вимикають світло. І як годувати дітей коли повітряна тривога. Вони не живуть в реальному світі і не знають що це таке. Коли в 7 ранку тривога і ти думаєш давати команду готувати їсти чи ні, бо потім можуть вирубити світло і вже не встигнеш приготувати. Із практики. Наготували їсти на всю початкову ланку в результаті цілий день повітряна . Питання , куди списати їжу. Це перевід грошей. І гімор для всіх керівників закладу.
показати весь коментар
27.11.2024 08:06 Відповісти
73% мають бути щасливі від таких доручень їхнього обранця. адже, як і завжди перед тим, увесь цей фестиваль дитинолюбія оплачуватимуть саме вони, яким бубон нічого не винен.
показати весь коментар
27.11.2024 09:46 Відповісти