10774 відвідувача онлайн
3 422 20

Міністр оборони РФ Бєлоусов прибув до КНДР з неоголошеним візитом

Андрій Бєлоусов прибув до Північної Кореї

29 листопада міністр оборони Росії Андрій Бєлоусов прибув із неанонсованим візитом до КНДР.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на міноборони РФ.

Бєлоусов прибув до КНДР

Під час візиту Бєлоусов проведе зустрічі з військовим і військово-політичним керівництвом КНДР, стверджує відомство.

Зазначається, що російського міністра в аеропорту Сунан у передмісті Пхеньяна зустрічав міністр оборони КНДР Но Гван Чхоль.

Нагадаємо, Північна Корея повністю включилася у війну Росії проти України та з серпня 2023 року відправила до країни-агресорки понад 20 тисяч контейнерів з озброєнням, зокрема балістичні ракети.

Топ коментарі
+12
Умеров їздив до Південної Кореї,йому показали дулю.
Бєлоусову сто відсотково насиплять ракєт,дронів і снарядів
показати весь коментар
29.11.2024 08:43 Відповісти
+4
Приїхав на поклон, щоб вибачитися за вбитих офіцерів в Курській області під час атаки АТАКМС.
показати весь коментар
29.11.2024 09:03 Відповісти
+3
Не ...мабуть в борг буде просить..бо рубль..тю.тю. А пончик любить тверду валюту. На новорічні свята..сам дід на поклон приїде аурус подарить.
показати весь коментар
29.11.2024 08:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Умеров їздив до Південної Кореї,йому показали дулю.
Бєлоусову сто відсотково насиплять ракєт,дронів і снарядів
показати весь коментар
29.11.2024 08:43 Відповісти
Не ...мабуть в борг буде просить..бо рубль..тю.тю. А пончик любить тверду валюту. На новорічні свята..сам дід на поклон приїде аурус подарить.
показати весь коментар
29.11.2024 08:48 Відповісти
аурус без західних комплектуючих,то лада-каліна зроблена на коліні
показати весь коментар
29.11.2024 08:56 Відповісти
Там и сидзинь пункт підтягнеться.. заодно комплектуючі привезе..дітям. Новий рік як ні як. Клуб у них такий.

А у партнерів сочельнік..не хухри мухри.
показати весь коментар
29.11.2024 09:05 Відповісти
Пачєму бледоусов зійшов з трапа не на калєнях!!!!
Як челобітную мандіріну подносіт!!!
показати весь коментар
29.11.2024 12:32 Відповісти
Медальки привіз.. разом із пакетами котрих собаки не доїли.
показати весь коментар
29.11.2024 08:44 Відповісти
Не хочет отставать от Умерова.
показати весь коментар
29.11.2024 08:50 Відповісти
ще з десяток тисяч вузьколазoв камсамольців..
- за мнясом псіна поперлася...
Умерома к Трампу негайно - той переговорник, той зможе...😂
показати весь коментар
29.11.2024 08:58 Відповісти
Приїхав на поклон, щоб вибачитися за вбитих офіцерів в Курській області під час атаки АТАКМС.
показати весь коментар
29.11.2024 09:03 Відповісти
По свіжину?
показати весь коментар
29.11.2024 09:06 Відповісти
Дайте мяса і заліза, бо імперія тріщить
показати весь коментар
29.11.2024 09:17 Відповісти
А мені здається - там щось "цікавіше"... Бо якщо справдиться, що у Мар"їно ми з "чучхеїстів" зробили масований "фарш" (та ще й з "генеральським м"ясом") - то Бєлоусов похав виправдовуваться і супроводжувать "генеральське м"ясо" до місця поховання. Крім того, корейці в Росії "пашли па беспределу" і "дисциплину идеалов чучхе" "паслали нахен". П"ють, грабують, гвалтують... Своїй же перекладачці, вчотирьох, "ноги розчепірили", в перший день після її приїзду!... Можливо - буде просить дать їм їхніх "НКВСників" - щоб приструнили "беспрєдєльщиків"... Бо так і до "братання" з росіянами дійде... За допомогою автоматів з гранатами...
показати весь коментар
29.11.2024 09:20 Відповісти
А що це на ньому за піжама пожмакана чорна?
А де тапки білі?
показати весь коментар
29.11.2024 09:26 Відповісти
Месье, же не манж па си жур...
показати весь коментар
29.11.2024 09:36 Відповісти
Та доставив перші пакунки, однак біли лади їм не додаються, рожа не та
показати весь коментар
29.11.2024 09:45 Відповісти
Приїхав за рецептом з собачатини.
показати весь коментар
29.11.2024 09:46 Відповісти
Ця паскуда з корейського гулагу привезе і озброэння для рашистів і голодранців які будуть здихати за банду путіна ,на відміну від Умерова якого візит в Південу Корею повністю провальним, як і його перебування на цій посаді.
показати весь коментар
29.11.2024 10:23 Відповісти
Тут же справа не в Умерові, а в мояхатаскрайніх південнокорейцях. Поки жарений півень кімка в сраку не клюне.
показати весь коментар
29.11.2024 11:50 Відповісти
Ну давайте все таки скажем вслух ---- пуздро, ты молодец! Попрошайки так и прут клянчить, и дают, кому считают нужным. Отличные они союзники. И ВПК там работает отлично, и Яо своё есть.
показати весь коментар
29.11.2024 10:36 Відповісти
Якщо чесно, то Білоусов як міністр оборони таке саме лайно як і Умєров. Навіть навпаки, на значення Білоусова було навіть нам на користь.
показати весь коментар
29.11.2024 10:42 Відповісти