9169 відвідувачів онлайн
1 143 18

Зеленський провів Ставку: заслухав доповіді щодо виробництва дронів, ракет та артилерії

Зеленський провів засідання Ставки 3 грудня

Президент Володимир Зеленський на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача у вівторок, 3 грудня, заслухав доповіді щодо контрактів для виробництва зброї в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив у телеграм-каналі.

"Провів засідання Ставки. Основне питання – доповіді щодо контрактів для нашого виробництва зброї в Україні. Суттєвий обсяг нових і довгострокових замовлень по дронах: FPV, також розвідувальні дрони, далекобійні дрони, дрони-ракети", - зазначив Зеленський.

"Окремо й уважно – щодо нашої ракетної програми. Розробка, замовлення, постачання", - повідомив глава держави.

Також на Ставці була доповідь щодо випробування нових типів ракет.

"Можна подякувати нашим українським розробникам ракет. Прискорюємо виробництво", - додав президент.

За словами Зеленського, обговорили також завдання по контрактах на виробництво артилерії.

"Також сьогодні провів нараду з Премʼєр-міністром України, міністром енергетики та командувачем Повітряних сил. Доповідали щодо захисту обʼєктів енергетики та відновлювальних робіт. Визначили додаткові пріоритети в перемовинах з партнерами щодо ППО для України", - додав глава держави. 

Топ коментарі
+15
Ставка-це такий театр для одного глядача
показати весь коментар
03.12.2024 15:52 Відповісти
+14
Якби цими доповідями можна було заряджати міномети та гармати.....вже б палав Владивосток.
показати весь коментар
03.12.2024 15:57 Відповісти
+10
Згадайте коли зелена єрмачня, як несамовиті, почали збирати так звані "стваки"? Нагадаю - одразу після того, як був звільнений Херсон, після листопаду 2022. І все, як бабка пошептала, після цих "ставок"-"подставок" наші перемоги поступово припинилися, бо зе-лідОр керуємий єрмаком почали особисто втручатися в дії генштабу і перші відголоски цього бачив весь світ вже в січні 2023, коли Залужний на одній із "ставок" посварився із зе-лідОром через те, що був проти тримати Бахмут до останнього бійця, тому що ми там "зточували" всі свої найдосвідченіші бойові бригади на передодні контрнаступу, а зе-лідОр був за те щоб тримати до останнього, бо зеленському подобалася пісня "фортеця Бахмут" групи Антитіла, фронтменом якої він був в 2018 році і з якою в нього склалися теплі стосунки. Отак, просто, тупо, "веховний ухилянт" приймав стратегічні рішення лише на основі своєї симпатії/антипатії до чогось/когось. Чим все це закінчилося всі ми знаємо - за наказом "верховного ухилянта" ми тримали Бахмут до останнього, "зточили" основні свої сили та підійшли до контрнаступу знесиленими. Результати рішень "верховного ухилянта" всі ми бачимо зараз на фронті щодня втрачаючи наші території та найголовніше - наших людей.
показати весь коментар
03.12.2024 16:14 Відповісти

Завантаження...