11207 відвідувачів онлайн
8 633 23

Північнокорейські військові скаржаться на харчування на Курщині, їм передали пайки 11 десантно-штурмової бригади ЗС РФ, - ГУР

Північнокорейські військові

Серед військовослужбовців армії КНДР, розміщених у Курській області РФ, зросло невдоволення через недостатній обсяг наданої їжі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ГУР Міноборони.

Як зазначається, вирішувати проблему з голодними північними корейцями Росія відправила в Курські поля генерал-майора Мєвлютова - заступника командувача з питань ресурсного забезпечення Лєнінградського воєнного округу.

"На місці російський генерал розпорядився видати військовослужбовцям армії КНДР індивідуальні пайки із продовольчих запасів 11 окремої десантно-штурмової бригади зс рф. Держава-агресор росія продовжує процес розгортання північнокорейського контингенту. Військових зі складу 92 та 94 бригад спецпризначення армії КНДР передають в оперативне підпорядкування підрозділів російської армії, які беруть участь у бойових діях на Курщині, зокрема - 22 мотострілецького полку, 810 окремої бригади морської піхоти та згаданої вище 11 одшбр", - йдеться у повідомленні.

Раніше у Пентагоні наголошували, що військові КНДР поки не беруть активної участі у війні РФ проти України.

Топ коментарі
+15
Какіє ми нєжниє , нє такімі яствамі іх тут потчєвают.
Свинособаку зарізали і жеріть!
показати весь коментар
04.12.2024 09:30 Відповісти
+10
най перекладачок жруть, а надалі можна й генералів рашистських смакувати - борови вгодовані
показати весь коментар
04.12.2024 09:29 Відповісти
+8
Голодні все життя корейці скаржаться на брак їжі
Кацапи вже навіть не годують ваньок і кімів
показати весь коментар
04.12.2024 09:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
най перекладачок жруть, а надалі можна й генералів рашистських смакувати - борови вгодовані
показати весь коментар
04.12.2024 09:29 Відповісти
Мда..З перекладачкой невдобно получилось.Ето фсьо-трудності пєрєвода.
показати весь коментар
04.12.2024 11:05 Відповісти
Какіє ми нєжниє , нє такімі яствамі іх тут потчєвают.
Свинособаку зарізали і жеріть!
показати весь коментар
04.12.2024 09:30 Відповісти
А собою собак та свиней нагодувати не думали?
показати весь коментар
04.12.2024 09:35 Відповісти
Голодні все життя корейці скаржаться на брак їжі
Кацапи вже навіть не годують ваньок і кімів
показати весь коментар
04.12.2024 09:44 Відповісти
Як що на батьківщині їм ложку рису давали, то виходить що кацапи і цього не дають
показати весь коментар
04.12.2024 11:10 Відповісти
отож новина! І що тепер? Пожаліти і нагодувати?
показати весь коментар
04.12.2024 09:46 Відповісти
Це важлива інформація. Для тік-ток аудиторії
показати весь коментар
04.12.2024 09:52 Відповісти
Собачатину їм подавай , гурмани хренові .
показати весь коментар
04.12.2024 09:54 Відповісти
Які ненажерливі корейці, якщо стандартного пайка мало.
показати весь коментар
04.12.2024 10:02 Відповісти
Ти ба! Свинособача жратва їм не подобається хунь вен пінь їх травою та гнилою сільоТкою годував і жерли
показати весь коментар
04.12.2024 10:05 Відповісти
Для трави-нє сєзон.
показати весь коментар
04.12.2024 11:07 Відповісти
Хай південна корея висилає гуманітарку для своїх північних корейців братів!
показати весь коментар
04.12.2024 10:07 Відповісти
За поребриком запровадять собачі ферми.
показати весь коментар
04.12.2024 10:34 Відповісти
не могу я больше есть фальшивого зайца из морковки и гороховые сосиски...
показати весь коментар
04.12.2024 10:44 Відповісти
- Значит, ты предпочитаешь собачину диетическому питанию? - закричал Коля, в горячности не учтя подслушивающих соседей.

- Да говори тише! - громко закричала Лиза. И потом ты ко мне плохо относишься. Да! Я люблю мясо! Иногда. Что же тут дурного?(с)
показати весь коментар
04.12.2024 11:12 Відповісти
Та їх же пуйло не на відгодівлю, а на забій запросив.
показати весь коментар
04.12.2024 10:54 Відповісти
А вам казали що москалі ще ті суки, бач, ложки риса їм жалко, мабуть знають що корейці не подихати приїхали, а відгодовуватися
показати весь коментар
04.12.2024 11:08 Відповісти
Капець!.. В КНДР ці доходяги харчувались ліпше, ніж кацапи???
показати весь коментар
04.12.2024 12:48 Відповісти
Да ладно баянить, как вроде доме их заплывший ***** лучше кормит
показати весь коментар
04.12.2024 14:55 Відповісти
Нехай чучхе смокчуть!
показати весь коментар
04.12.2024 15:31 Відповісти
Брехня. Там в прифронтовой зоне полно бродячих собак, стреляй и готовь национальные блюда.
показати весь коментар
04.12.2024 16:35 Відповісти