3724 відвідувача онлайн

Угорщина просить США зняти санкції з російського "Газпромбанку"

глава МЗС Угорщини Сійярто

Угорщина звернулася до США з проханням зняти санкції з російського "Газпромбанку", що стосуються платежів за природний газ, оскільки ці санкції можуть негативно вплинути на деяких союзників США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Вчора ми подали наш запит до відповідних американських органів влади з проханням надати Газпромбанку виняток із санкцій, коли йдеться про платежі за природний газ", – заявив міністр закордонних справ Петер Сійярто.

Як пише агенція Reuters, Сійярто, який виступав у Брюсселі після зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО, процитував слова держсекретаря США Ентоні Блінкена про те, що він "готовий проконсультуватися з союзниками, для яких санкції спричинили проблеми".

Раніше стало відомо, що Туреччина також веде переговори зі США про скасування санкцій проти Газпромбанку, щоб продовжувати платити за імпорт природного газу.

Нагадуємо, США запровадили 21 листопада нові санкції проти десятків російських банків, зокрема "Газпромбанку". 

Топ коментарі
+24
показати весь коментар
04.12.2024 16:43 Відповісти
+20
" негативно вплинути на деяких союзників США"
З такими союзниками і ворогів не треба.
***** купило вас з потрохами нещасною знижкою на газ
показати весь коментар
04.12.2024 16:45 Відповісти
+16
з такими під@арасами як орбан не хочеться буди ні в Євросоюзі ні в НАТО
показати весь коментар
04.12.2024 16:44 Відповісти

Завантаження...