6230 відвідувачів онлайн
5 912 51

У разі війни такого масштабу, як в Україні, армія Британії закінчиться за 6-12 місяців, - міністр Карнс

Карнс оцінив можливості британської армії

Міністр у справах ветеранів Великобританії Алістер Карнс заявив, що, якщо виникне конфлікт такого ж масштабу, як війна Росії проти України, то британська армія буде знищена за пів року - рік.

Заяву Карнса наводить видання Politico, інформує Цензор.НЕТ.

Урядовець заявив, що нинішня чисельність британської армії означає, що її сили будуть виведені з ладу за "шість місяців або рік", якщо виникне конфлікт такого ж масштабу, як війна в Україні.

Карнс зауважив, що зараз на фронті в Україні гине або зазнають поранення щодня близько 1500 російських солдатів.

"У масштабній війні – не обмеженій інтервенції, а такій, як в Україні, – наша армія, наприклад, при нинішньому рівні втрат виснажиться за шість місяців або рік", - сказав міністр.

Тому, за словами Карнса, Британії важливо мати високий рівень резервістів.

"Без них ми не зможемо генерувати масу, не зможемо виконувати безліч оборонних завдань... Це не означає, що нам потрібна більша армія, але це означає, що вам потрібно швидко нарощувати глибину і масу в разі кризи", - додав британський посадовець.

Politico зауважує, що британські сухопутні війська наразі є найменшими за чисельністю з 1700-х років.

Топ коментарі
+11
Ну то приєднується до ЗСУ зараз щоб потім не воювати самим з кацапами.
показати весь коментар
04.12.2024 19:24
+10
саме тому нас у НАТО не беруть. Ця ситуація, коли українці віддуваються за всіх, влаштовує, звичайно, всіх крім українців, які тут лишилися і хочуть далі жити, а не звалити за кордон. Захід, певно, чекає, доки в росії на війні закінчиться весь золотовалютний запас, тоді вони почнуть балакати з кацапами і відправляти цій араві вбивць "ножкі буша", щоб задобрити і оголосити про примирення і "перемогу демократії"
показати весь коментар
04.12.2024 19:43
+9
Чекаю в коменти хор диванних сцикунів з їх безсмертною елегією "воювати мають роботи на Хаймарсах, мобілізація нічого не дасть". Давайте, присоромте цього тупого натівця, йому точно Їрмак заплатив 😹
показати весь коментар
04.12.2024 19:21
Коментувати
Сортувати:
Такий міністр оптиміст...
показати весь коментар
04.12.2024 19:20 Відповісти
Та воно думало що будуть воювати проти України,а не разом з нею.
показати весь коментар
04.12.2024 19:41 Відповісти
Чекаю в коменти хор диванних сцикунів з їх безсмертною елегією "воювати мають роботи на Хаймарсах, мобілізація нічого не дасть". Давайте, присоромте цього тупого натівця, йому точно Їрмак заплатив 😹
показати весь коментар
04.12.2024 19:21 Відповісти
А ти, герой інтернетний, зі своїм диваном де перебуваєш?
показати весь коментар
04.12.2024 19:30 Відповісти
Перебуваю у законній щорічній відпустці, на м'якенькому ліжечку, а шо?
показати весь коментар
04.12.2024 20:04 Відповісти
Не сиди в коментах, йди на 0 або в штурмову бригаду
показати весь коментар
04.12.2024 19:39 Відповісти
Я рік був на Донбасі і далі служу. Прийшов час твоєму чоловікові/сину/батькові замінити моїх побратимів.
показати весь коментар
04.12.2024 20:06 Відповісти
Вони,брити,мають цього їрмака в офіційних списках рос.агентів і міністр Карнс не може не знати цього,як міністр,бо отримання грошей від рос.агента означало би вербування на користь фсб.
Так,що номер "йому точно Їрмак заплатив"-точно не проходить.
показати весь коментар
04.12.2024 20:01 Відповісти
Ну то приєднується до ЗСУ зараз щоб потім не воювати самим з кацапами.
показати весь коментар
04.12.2024 19:24 Відповісти
Як так? - а демобілізація?
показати весь коментар
04.12.2024 19:30 Відповісти
А у Другу світову протрималися 6 років.

Славних прадідів великих правнуки погані.
показати весь коментар
04.12.2024 19:32 Відповісти
професійна армія була знищена в перші роки - далі воювал аармія громадян...
показати весь коментар
04.12.2024 19:36 Відповісти
Цікаво.

А з Дюнкерка кого евакуювали?
А в Африці Роммель з ким воював?
Чи там почкуванням армія громадян виросла?

Станом на 1939 рік у Британії була мобілізаційна регулярна армія. Такою вона і залищилася на 1945 рік.

От тільки там не стояло питання збереження маминих сонечок та спермофонду. Навіть майбутня королева Єлизавета виконувала військовий обов'язок.
показати весь коментар
04.12.2024 19:43 Відповісти
Вы на кого этой Елизаветой намекаете?Уж не на Бубочку ли?А попробовала бы Елизавета сухую мивину в бункере жрать и запивать водой из под крана.То то же.Ничего святого у Вас нет.
показати весь коментар
04.12.2024 19:48 Відповісти
Ну взагалі то у двух світових війнах полягло чимало британської еліти, яка воювала за свою країну вірою і правдою.
І не якихось провінційних шоуменів, а старовинних дворянських родів.
показати весь коментар
04.12.2024 19:55 Відповісти
Майбутня королева Елiзавета теж воювала.
показати весь коментар
04.12.2024 20:19 Відповісти
Нет конечно, Елизавета нигде не воевала. Но она водила армейский грузовик для вспомогательных войск находящихся в Англии. И естественно справедливо заслужила самое глубокое уважение своих подданных.
показати весь коментар
04.12.2024 20:49 Відповісти
І бєгать паКієву мачіть чічєнцев! Толінашіняши!
показати весь коментар
04.12.2024 20:51 Відповісти
показати весь коментар
04.12.2024 20:21 Відповісти
Вони всього лиш угробили 2мільони індійців, і декілька сот тисяч африканців. А так, да, не берегли генофонд)
показати весь коментар
04.12.2024 20:59 Відповісти
Мда.....Великобритания уже не та.
показати весь коментар
04.12.2024 19:43 Відповісти
Всі вже не ті.Кацапи теж.
показати весь коментар
04.12.2024 22:08 Відповісти
Кацапи всю свою історію були і залишаються лайном.Так що кацапи ще ті.
показати весь коментар
04.12.2024 22:20 Відповісти
Я про те що воюють вони так собі
показати весь коментар
05.12.2024 01:12 Відповісти
Тому робяти є два сценарії - або зараз ********* русню і отримати мир на наступні років 50.

Або дозволити їм перемогти і отримати десяток воєн з їхніми фоловерами буквально завтра. І де 1500 втрат в день це буде ще везучий день...
показати весь коментар
04.12.2024 19:34 Відповісти
Україна неса такі втрати через гостру нестачузброї потрібної дальності і потужності.
Великобританія має інші можливосі.
показати весь коментар
04.12.2024 19:34 Відповісти
О! Британія готується до відновлення мобілізації.
Хотів би я побачити на чолі України президента, який під час наступаючого "миру" з москалями одразу посилить мобілізацію, відновить строкову службу, та наведе у цьому усьому лад. Але чомусь здається що знову оберуть чергового популіста, якщо ще залишиться де, та кому то робити.
показати весь коментар
04.12.2024 19:34 Відповісти
На який уд нам строкова служба? Щоб знову солдатики траву малювали? Нам потрібні контрактники і підготовка резервістів, яку проходитимуть ВСІ чоловіки окрім інвалідів першої групи.
показати весь коментар
04.12.2024 20:11 Відповісти
Строкова це й є перша підготовка майбутніх резервістів. Рік-півтора для опанування звичайних армійських професій а потім вже 1-2 рази на рік 2-3 недільні збори вже у ролі резервістів.
показати весь коментар
04.12.2024 20:24 Відповісти
давай будемо реалістами. Навіть саме найбільш наворочене БЗВП - це два-три місяці максимум. Отримання військової спеціальності - це приблизно стільки ж, якщо не брати деякі складні професії типу танкіста чи снайпера.
При цьому в реальності у нас БЗВП півтора місяці а тримання якоїсь піхотної спеціальності - від пари тижнім до місяця, що звісно дуже мало але вже як є. Тобто навіть за умови переробляння програми навчань більше півроку там вчитись нема чому. Решту часу там можна мести плац, ходити в наряди на кухню та колотити піструном груші за державний кошт. Не розумію навіщо це потрібно в підготовці до ******** війни.
показати весь коментар
23.12.2024 15:04 Відповісти
Щоб не було історій, коли в окоп на заміну пораненим прислали пів підрозділа чмобіків, які пробухали одне БЗВП колись 5-20 років тому й одне зараз, і тут тіко прочухали а вже треба у бій. Так виглядає совкова система резерву. А потрібна ізраїльська, чи подібна.
показати весь коментар
23.12.2024 23:01 Відповісти
так бзвп можна і на строковій пробухати, власне. Якщо ти пишеш про бзвп 20 років тому то це якраз і є той випадок. Ще мій батя розповідав як за 2 роки служби мали аж 2 стрільби з автомату. Ну а з тим що людей треба регулярно збирати для поновлення навичок я згоден на 200%
показати весь коментар
24.12.2024 14:53 Відповісти
то чекайте. капаські пропагандони відверто кажуть, що чекає на Брітанію - 2-3 ракети і нема Англії. Ну не будуть руцькі планувати десант, як Наполеон або Гітлер
показати весь коментар
04.12.2024 19:35 Відповісти
Планувати.)
показати весь коментар
04.12.2024 19:46 Відповісти
Кацапськи прогандоны чому то забывают, что у Англии достаточно я/о что бы отправить кацапстан в каменный век.
показати весь коментар
04.12.2024 20:51 Відповісти
не забывают. Ставка на территорию параши и знаменитое руцькое "Авось
показати весь коментар
05.12.2024 03:56 Відповісти
Ну країн-членів 27,то може не все так трагічно)
показати весь коментар
04.12.2024 19:42 Відповісти
саме тому нас у НАТО не беруть. Ця ситуація, коли українці віддуваються за всіх, влаштовує, звичайно, всіх крім українців, які тут лишилися і хочуть далі жити, а не звалити за кордон. Захід, певно, чекає, доки в росії на війні закінчиться весь золотовалютний запас, тоді вони почнуть балакати з кацапами і відправляти цій араві вбивць "ножкі буша", щоб задобрити і оголосити про примирення і "перемогу демократії"
показати весь коментар
04.12.2024 19:43 Відповісти
ми закінчимося раніше ніж їх запас
показати весь коментар
05.12.2024 01:19 Відповісти
Цілий рік. Щось загнув. Вважає британців суперменами.
показати весь коментар
04.12.2024 19:45 Відповісти
Цікаво, а якщо буде така війна, що робитиме НАТО? Виженуть Британію з НАТО, а нас заженуть до НАТО?
показати весь коментар
04.12.2024 19:48 Відповісти
після розпаду СССР, ЮК знищила свою армію. від неї залишилася десята частина. тому вони може й протримаються 6 міс на ділянці в пару сотню кілометрів, а може й ні.
показати весь коментар
04.12.2024 19:52 Відповісти
Він що, думає, що Британії доведеться воювати з мухосрандією самотужки?
показати весь коментар
04.12.2024 19:56 Відповісти
Розумні люди і лідери повинні прораховувати всі варіанти. Подивіться на нинішнє НАТО - ви вірите що турки, мадяри, словаки а можливо скоро і румуни побіжать відправляти свої війська проти рашки в разі потреби? Добре коли США захистять... А якщо ні?Якщо Донні або якийсь ще більш упоротий його наступник-ізоляціоніст скаже "ми вам нічєво нє далжни" і прийшли 30 абрамсів як нам? От тоді 300-400 танків Бундесверу і пару сотень Скальпів французької армії - це не та потужність за якої можна почуватися в цілковитій безпеці в разі війни, чи не так?
показати весь коментар
04.12.2024 20:18 Відповісти
Так це армія Великобританії, морської ядерної держави, однієї з найстаріших дипломатій Європи. А за скільки закінчиться недоармія мадярських уйоббіків, або гендерно-модифікованих французьких баб з huj'ами чи алжиро-негроїдних прожирачів держ.дотацій - страшно уявити.
показати весь коментар
04.12.2024 20:03 Відповісти
Мудярська армія закінчиться навіть не почавшись. Я думаю одна наша 128 ОГШБр захопить всю циганщину за тиждень.
показати весь коментар
04.12.2024 20:21 Відповісти
Буде воювати з НАТО
показати весь коментар
04.12.2024 22:16 Відповісти
Напад на Британiю це - единий шанс для Украiни стати членом НАТО.
показати весь коментар
04.12.2024 20:47 Відповісти
хоч визнали, що зажерлися, не ті англійці, що мочили фашистів...