6970 відвідувачів онлайн

"Бусифікація" в Україні майже повністю викорінена, - представник омбудсмена Козиренко

У Лубінця завили, що випадки бусифікації в Україні майже повністю викорінили

В Україні завдяки зусиллям омбудсмена "майже повністю" викорінили випадки так званої "бусифікації" –– порушення прав військовозобов'язаних чоловіків під час проведення мобілізаційних заходів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Києві та Київській області Микита Козиренко в інтерв’ю порталу "UA.NEWS".

За його словами, це "один із найбільших успіхів", якого Офіс омбудсмена досягнув разом зі своїми регіональними представництвами.

Одним із найбільших успіхів, якого ми досягли разом із регіональними представництвами під керівництвом Дмитра Лубінця, є майже повне викорінення так званої "бусифікації". Це термін, який використовують для опису порушень прав людей під час мобілізації. Всі права людини, яка підлягає мобілізації або вже служить, повинні бути захищені", - зазначив Козиренко.

Він зауважив, що термін "бусифікація" некоректно вживати, якщо мобілізаційні заходи проводяться "відповідно до законодавства" — у присутності відповідних органів та з відеофіксацією. Тоді, наголошує Козиренко, права людей дотримуються.

Водночас представник Лубінця назвав "нонсенсом" і "неприпустимим ставленням" застосування зброї проти людини, "яка може бути корисною для нашої армії".

Нагадаємо, раніше міністр оборони Рустем Умєров заявляв, що в Міноборони мають пропозиції щодо реформування системи мобілізації, щоб відходити від "болючих питань" "бусифікації".

Топ коментарі
+52
Брехлива потвора
показати весь коментар
04.12.2024 19:57
+23
термін "бусифікація" некоректно вживати, якщо мобілізаційні заходи проводяться "відповідно до законодавства" - у присутності відповідних органів та з відеофіксацією

Лубінець прямо сказав: бусифікація є і нікуди не зникла, але коли поруч стоять менти і це знімається на відео - то це не може називатись бусифікацією.
показати весь коментар
04.12.2024 20:01
+19
Ублюдок зеленый!
показати весь коментар
04.12.2024 19:59
Коментувати
Сортувати:
Брехлива потвора
показати весь коментар
04.12.2024 19:57 Відповісти
Паралельна реальність.
показати весь коментар
04.12.2024 20:25 Відповісти
Сцянина в очі від найвеличнішого!
показати весь коментар
04.12.2024 21:14 Відповісти
Майже...
показати весь коментар
04.12.2024 19:58 Відповісти
Десь я вже чув щось схоже...
А, згадав!
"У нас немає корупції, всі корупціонери виїхали до Монако! Про що взагалі цей Байден каже?" 💩
показати весь коментар
04.12.2024 20:57 Відповісти
Ну так - це остані "дружні" обіими
показати весь коментар
04.12.2024 19:58 Відповісти
На слідуючому фото вони вже п"ють на брудершафт
показати весь коментар
04.12.2024 20:01 Відповісти
Оооо,наконец-то еду в Одессу!*facepalm*
показати весь коментар
04.12.2024 19:58 Відповісти
Там то тебя и сгрябчают
показати весь коментар
04.12.2024 19:59 Відповісти
Масахохотала
показати весь коментар
04.12.2024 19:58 Відповісти
Невже доплату в 30 тис забрали. Бо вони без грошей бусіфікацію не роблять.
показати весь коментар
04.12.2024 19:58 Відповісти
Ублюдок зеленый!
показати весь коментар
04.12.2024 19:59 Відповісти
Ты прусак или таракан или крыса продажная всех по себе меряет?
показати весь коментар
05.12.2024 10:31 Відповісти
Ну якщо він заявив значить це правда
показати весь коментар
04.12.2024 19:59 Відповісти
Він сьогодні заявив, що в Україні мешкає 36 мільйонів населення. Мабуть, з бика впав.
показати весь коментар
04.12.2024 20:03 Відповісти
Хто б сумнівався...
що б не сказали зеленчуки - усе правда, клянусь святим марафоном...
показати весь коментар
04.12.2024 20:17 Відповісти
Цинічна брехня
показати весь коментар
04.12.2024 19:59 Відповісти
Якщо пан не знає, то визнання людини з букетом хронічних хвороб здоровлю на ВЛК - це теж до "бусифікації" відноситься...
показати весь коментар
04.12.2024 19:59 Відповісти
бусики владці розікрали! )) проміжна фаза перходу на скутерізацію ))
показати весь коментар
04.12.2024 20:00 Відповісти
термін "бусифікація" некоректно вживати, якщо мобілізаційні заходи проводяться "відповідно до законодавства" - у присутності відповідних органів та з відеофіксацією

Лубінець прямо сказав: бусифікація є і нікуди не зникла, але коли поруч стоять менти і це знімається на відео - то це не може називатись бусифікацією.
показати весь коментар
04.12.2024 20:01 Відповісти
Я знаю представник омбудсмена не проживає в Україні і тому йому невідомі українські реалії
показати весь коментар
04.12.2024 20:05 Відповісти
показати весь коментар
04.12.2024 20:06 Відповісти
Коли бандити побили, вбили велечезну кількість громадян України, не говорю вже про порушення прав громадян, то ці потвори тільки отелилися.
показати весь коментар
04.12.2024 20:13 Відповісти
Та Ви Що?
я то думаю,де пропали алєкс-алєкси, мооn і всі решта тцк-боти
це напевно їх звільнили за непотрібністю і перевели в бойові підрозділи?
ну ж тцк тепер непотрібне, А бусіки пацанам передали? нє
показати весь коментар
04.12.2024 20:10 Відповісти
Нє нє бусики вже на цивільних номерах
показати весь коментар
04.12.2024 21:41 Відповісти
Цей так званий омбудсмен літає в якомусь нікому не зрозумілому просторі
показати весь коментар
04.12.2024 20:10 Відповісти
Ложь - намеренное искажение правды. Психологически явление связано с эмоциональными и когнитивными процессами. Человек испытывает вину, страх или возбуждение при лжи. В психотерапии рассматривают как симптом или защитный механизм.

Но особо интересно - кто крышует ТЦК.
показати весь коментар
04.12.2024 20:12 Відповісти
Не створені для війни мамині вишенки нарешті згадали за слово Гідність і мобілізувалися самостійно. Біля кожного ТЦК стоять черги бажаючих.
В бойових частинах сержанти з МТЗ та РАО не знають, як вдягати та озброювати таку ораву рексів.
Співробітники ТЦК масово пишуть рапорти про перевід в нормальні підрозділи.
Нарешті!

А... нє. Здалося. Вівця не стане вівчаркою.
показати весь коментар
04.12.2024 20:15 Відповісти
Рексів вам захотілось. Тут уже усіх алкашів мобілізували. Алкоточка збанкрутувала.
показати весь коментар
04.12.2024 21:29 Відповісти
В бойових частинах доходяги а в тцк твоєму рекси шо шкафи , деякі в дверях пригинаються бо не проходять
показати весь коментар
04.12.2024 21:44 Відповісти
Мамині вишенки у нас звільнені від мобілізації зебільною владою, бо зазвичай це ті, кому до 25 років...
показати весь коментар
04.12.2024 22:54 Відповісти
і до 60-ти.
показати весь коментар
05.12.2024 06:26 Відповісти
От до 60 зазвичай інша причина відмови від мобілізації і доволі об'єктивна - там уже букет вікових хвороб, які ВЛК чомусь не бачить...
показати весь коментар
05.12.2024 10:03 Відповісти
Рівно місяць назад, 5 листопада, я в Краматорську проходив ВЛК. В усіх лікарів на їх запитання відповів так, що мені написали - НЕОБМЕЖЕНО ПРИДАТНИЙ )))
(ну, якби почав розказувати за усі свої контузії, поранення та вікові болячки- не повернули б в свій рідний підрозділ. А так - два рази зайшов в туу саму річку)
показати весь коментар
05.12.2024 10:07 Відповісти
Жгі ісчо!
Допоки викорінення бусифікації бороздіт простори бальшого тіатра...
показати весь коментар
04.12.2024 20:20 Відповісти
можновладци живут свое життя, плебс-свое.....
показати весь коментар
04.12.2024 20:21 Відповісти
показати весь коментар
04.12.2024 20:23 Відповісти
Тцк - на фронт
показати весь коментар
04.12.2024 20:28 Відповісти
Не переймайтеся.
Скоро "слуги" й ЧС по футболу "виграють", й на Сонце "висадяться".
показати весь коментар
04.12.2024 20:31 Відповісти
Бреше. В Харкові облави на мостах і дорогах в посиленому режимі вже півтора місяці.
показати весь коментар
04.12.2024 20:34 Відповісти
Сегодня Салтовку перекрыли...
показати весь коментар
04.12.2024 20:45 Відповісти
В Луцьку те саме.
показати весь коментар
04.12.2024 21:30 Відповісти
Київ - Харків перекривають
показати весь коментар
04.12.2024 21:46 Відповісти
Что тут нового появилось. На авто скорой помощи ездят, а вернее скорая стоит, в неё грузят заводят или затаскивают. На обычных авто легковых по гражданке 2 чел высматривают, потом просят документы показать и уже тогда подходит третий в форме. Возле универсамов вечером стоят в гражданке, авто за углом или тут же на стоянке, но близко. Как правило как стемнеет. Вот уже наблюдаю такое с недели две на Н Д. Могут бежать гнаться, если кто успел сообразить что и кто такие. По наглому и борзому. Что по старому осталось, так то что сразу связь по сот тел сразу до утра пропадает. Либо короткий 1 звонок, чтоб сказал что уже загребли. Потом выкл связь. Родня до утра звонит впустую. Одна из самых катастрофических ошибок этой власти---это создание тцк и метод действия! Это почти главная причина нашего медленного поражения в этой войне. Исправить ошибку и тем более что либо менять уже поздно. Слишком наламали дров.
показати весь коментар
04.12.2024 21:47 Відповісти
Это же каким нужно быть дегенератом, что бы в эту херь поверит? Нужно без конца Телемарафон смотреть!
показати весь коментар
04.12.2024 20:37 Відповісти
Водночас представник Лубінця назвав "нонсенсом" і "неприпустимим ставленням" застосування зброї проти людини, "яка може бути корисною для нашої армії". Джерело: https://censor.net/ua/n3523467
За логікою того представника виходить, що якщо людина не може бути корисною для армії, то її можна розстріляти.
показати весь коментар
04.12.2024 20:44 Відповісти
Зетварі. Кончені, брехливі зепотвори. Гориіть у пеклі і на фонарних стовпах.
показати весь коментар
04.12.2024 20:52 Відповісти
Ну чому зразу стовпах ?? А смарагдові світлофори ?!
показати весь коментар
04.12.2024 21:47 Відповісти
Брехлор смердюче. А коли мордовороти стрибають через забор у двір і в'яжуть хлопця - це що таке?! Щоб ви виздихали, виб***ки!
показати весь коментар
04.12.2024 20:56 Відповісти
В нас мало не всі вулиці поперекривали, громадський транспорт ледве рухається через бугаїв з автоматами. Чого глибоко в тилу тиняються з автоматами коли на фронті бракує людей? !
показати весь коментар
04.12.2024 21:15 Відповісти
Це де таке?
показати весь коментар
04.12.2024 22:06 Відповісти
Знатно курнув
показати весь коментар
04.12.2024 21:16 Відповісти
*издить як троцький!
показати весь коментар
04.12.2024 21:18 Відповісти
Все кацапы, начиная с небздени в ООН и заканчивая последним мамкиным блохером из Великих Обсер рассказывают, что в Украине только так и происходит - силой в бусик и сразу на фронт. Наверное правду творят, раз здесь пересичные подтверждают?
показати весь коментар
04.12.2024 21:28 Відповісти
Приїжджайте переконайтесь. Тих, кого на кордоні спіймали, зразу на фронт. Решту спочатку на полігон.
показати весь коментар
04.12.2024 21:35 Відповісти
показати весь коментар
04.12.2024 21:43 Відповісти
Тріпач.
показати весь коментар
04.12.2024 22:11 Відповісти
брехливая власть врать что дішать
показати весь коментар
04.12.2024 22:48 Відповісти
Ха-ха. Брехня повна!
показати весь коментар
05.12.2024 00:27 Відповісти
Що ще раз говорить про те, шо Сухопутним даний карт-бланш: роби шо хочеш, аби фронт тримавс
показати весь коментар
05.12.2024 00:38 Відповісти
Я сподіваюсь це сарказм
показати весь коментар
05.12.2024 05:57 Відповісти
Став свідком. Їхав за кермом, чоловіка витягли насильно з маршрутки на зупинці. Його доля мені невідома. Але так не має бути в правовій державі.
показати весь коментар
05.12.2024 14:19 Відповісти
Гнилые, как и вся влада в стране.
показати весь коментар
05.12.2024 14:51 Відповісти