7214 відвідувачів онлайн
7 773 41

Кадиров погрожує використовувати українських військовополонених як "живий щит" від атак БПЛА

Глава Чечні Рамзан Кадиров під час "прямої лінії" виставив перед собою українських військовополонених, які утримуються на території республіки, та оголосив про плани розмістити їх на дахах стратегічно важливих об’єктів як "живий щит". Також він запропонував застрелитися полоненому.

Відео зустрічі Кадиров опублікував у Telegram-каналі, передає Цензор.НЕТ.

У приміщенні, де проходила ця зустріч, встановлено нари, та були присутні українські військовополонені.

Кадиров під час розмови запропонував розмістити полонених, "на об'єктах, які зняли американські супутники".

Кадиров пригрозив використовувати українських полонених як живий щит

"На дахи поставити їх усіх. Дати їм хорошу зброю. Нехай охороняють нашу територію", - сказав він, запропонувавши одному з полонених "застрелитися", а іншого фактично змусивши публічно просити українську владу про обмін.

"Я тобі дам зараз пістолет, застрелишся?" - сказав очільник Чечні чоловікові, обличчя якого не показували. Той відповів відмовою.

За даними видання "Агентство", на цьому відео 22-річний Назар Дорофєєв, який значиться в базі зниклих безвісти в Україні. Згідно з цими даними, Дорофєєв зник під Авдіївкою 12 лютого 2024 року.

Назар Дорофєєв

Потім Кадиров почав цинічно пояснювати агресивну війну, яку веде Росія проти України, тим, що українці повірили американцям і "почали воювати" з "братнім" російським народом.

"Пішов проти свого народу, захищаючи інтереси американські, натівські. І в результаті потрапив у полон. Краще помер би там, ніж потрапити в полон", - сказав Кадиров.

Топ коментарі
+25
Тобто він прямо каже - виставляйте полонених чеченців на дахах об'єктів, які ми обстрілюємо, це норма.
показати весь коментар
04.12.2024 22:38 Відповісти
+21
а давайте кадиривців ставити як живий щит на енерго обьектах
показати весь коментар
04.12.2024 22:43 Відповісти
+18
Скажіть йому, що то все татаров. Хай його ловить.
показати весь коментар
04.12.2024 22:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скажіть йому, що то все татаров. Хай його ловить.
показати весь коментар
04.12.2024 22:32 Відповісти
А чого не чеченських жінок? - одні упирі на рашці
показати весь коментар
04.12.2024 22:34 Відповісти
Кацапи сами обстріляли Чечню і Кадиров це знає
показати весь коментар
04.12.2024 22:34 Відповісти
Тобто він прямо каже - виставляйте полонених чеченців на дахах об'єктів, які ми обстрілюємо, це норма.
показати весь коментар
04.12.2024 22:38 Відповісти
ні, він хоче, щоб їх до смерті годували салом
показати весь коментар
05.12.2024 00:20 Відповісти
Будуть їсти - не переживай... Мухамед непогано розбирався в юдаїзмі... Тому він для своїх придумав "відмазку" - дозволяється їсти "нехаляльну" їжу, якщо іншої нема і це загрожує мусульманину смертю... Потім може сходить в иечеть і помолиться покаянно... І отримать "фетву" від мулли (письмове прощення гріха)...
показати весь коментар
05.12.2024 01:56 Відповісти
тоді клізьми з гарячим салом
показати весь коментар
05.12.2024 08:41 Відповісти
а чому б не направити безпілотник на власний будинок пдораса кадирова?
показати весь коментар
04.12.2024 22:38 Відповісти
дуже шкода що цього виродка осел чи баран не за*бли досмерті… виросло таке бидло бородате на ********** стиройдах…
показати весь коментар
04.12.2024 22:40 Відповісти
Осло*об в курсі що у нас полонених кацапів вистачає?
показати весь коментар
04.12.2024 22:40 Відповісти
Дону на кацапів плювати ще більше ніж Україні.
показати весь коментар
04.12.2024 22:49 Відповісти
У відповідь ми будемо розпинати полонених кадирівців голих у позі раком і запускати на них ,,озабочєних,, диких кнурів. Вагітних кадирівців будемо віддавати на обмін. Не завагітнівшіх воїнів падишаха кнурі будуть мати до розриву сраки.
показати весь коментар
04.12.2024 22:42 Відповісти
Не так сложно натаскать кабана, чтобы он людей трахал. Для кадыровца-мусульманина это будет жесть - быть оттраханым свиньёй. В смысле боровом.
показати весь коментар
05.12.2024 00:18 Відповісти
А я про що. Відео з актом всім родичам на втіху. До речі, це не жарт. Такими способами можна знешкоджувати ворога. І часом він є більш діючим ніж пряме вбивство члена суспільства. Бо можна вбити зразу купу. Хоч і морально але вони будуть вже неспроможні до фізичного спротиву.
показати весь коментар
05.12.2024 00:28 Відповісти
Людей не сміши... "Боров" не здатен "оттрахать"... Бо це КАСТРОВАНИЙ кабан... Некастрований - "хряк"...
показати весь коментар
05.12.2024 01:52 Відповісти
кнур
показати весь коментар
05.12.2024 03:56 Відповісти
достатньо серії терактів у метро маськви а не дурня зі свинями
показати весь коментар
05.12.2024 03:57 Відповісти
А я не проти. Я про це тут постійно пишу.
показати весь коментар
05.12.2024 12:29 Відповісти
кому? пишіть буданову, це його робота
показати весь коментар
06.12.2024 01:35 Відповісти
а давайте кадиривців ставити як живий щит на енерго обьектах
показати весь коментар
04.12.2024 22:43 Відповісти
гуманний і принциповий Захід не дозволить, припинить "допомогу"
показати весь коментар
05.12.2024 00:18 Відповісти
Беzсила лють...
показати весь коментар
04.12.2024 22:48 Відповісти
Ти би сам застрелився ліпше, герой хєров!!! Подивитися на тебе які би ти **** в полоні " пісні " співав!!!
показати весь коментар
04.12.2024 22:49 Відповісти
На мою думку порівняння більш ніж недоречне.
показати весь коментар
04.12.2024 23:13 Відповісти
Запитати пана. Ви вже переїхали до Канади?
показати весь коментар
05.12.2024 08:29 Відповісти
Усіх полонених овцейобів - на підстанції АЕС і повідомити ганДону. Найкращий захист.
показати весь коментар
04.12.2024 22:52 Відповісти
Йому похрен, воно ж не воює. Йому - тік ток.
показати весь коментар
04.12.2024 22:55 Відповісти
Вона мала наувазі спеціально ловити родичів клану Кадирова. Де завгодно. Їх доволі багато закордоном. Ловити, вивозити в Украну і публічно знущатись, наприклад. Чи приковувати на українських АЕС. Чому б ні? За родичів вони вписуються. То ж це мало б якусь користь для нас. Не можливо із цією худобою розмовляти людською мовою. Вони її не розуміють. Ця війна відкинула Закони. Тож якщо ми будемо продовжувати ними користуватися, то програємо з нищівним результатом.
показати весь коментар
04.12.2024 23:15 Відповісти
А, щож скажуть європейці і США? Красный крест? Так де ж, права полонених? Так хто терорист??? ***** не причому, то всьо дирдиркін? Ану Європа - розкажіть нам про цих дикарів?, щоб вони повиздихали.
показати весь коментар
04.12.2024 22:53 Відповісти
Потерли мою картинку з Кадировим?
Але вона була лише часткою ось цього, шановні цензори!

https://censor.net/ru/photonews/439661/charlie_hebdo_opublikoval_karikatury_na_kadyrova_i_chechenskih_geev_foto_18

показати весь коментар
04.12.2024 22:54 Відповісти
Кадирка злякався ! От тільки дарма він це показав ...
показати весь коментар
04.12.2024 22:57 Відповісти
Фу. Жалюгідна нікчема.
показати весь коментар
04.12.2024 23:41 Відповісти
бідні хлопці...
показати весь коментар
05.12.2024 01:11 Відповісти
Цікаво - а коли Кадиров "пішов проти ВЛАСНОГО народу і пішов служить окупантам, які вбивали ЙОГО народ - це ЯК називається?
показати весь коментар
05.12.2024 01:48 Відповісти
манкурт
показати весь коментар
06.12.2024 01:36 Відповісти
Примітивна, тупа істота, щоб тебе свині з'їли!!
показати весь коментар
05.12.2024 03:23 Відповісти
Кадиров - типовий ісламський терорист, який прикривається заручниками