5326 відвідувачів онлайн

Ніхто не готує мобілізацію 18-річних, - радник Зеленського Литвин

У Зеленського заперечили, що готують мобілізацію 18-річних

В Офісі Президента заперечили, що готують мобілізацію громадян із 18 років.

Про це у соцмережі X повідомив радник президента з питань комунікацій Дмитро Литвин, передає Цензор.НЕТ.

"Ніхто не готує ніяку мобілізацію 18-річних", - написав він у відповідь на пост про доцільність вивезення хлопців 15-17 років за кордон.

У Зеленського заперечили, що готують мобілізацію 18-річних

Раніше повідомлялось, що адміністрація чинного президента США Джо Байдена закликає Україну негайно збільшити чисельність збройних сил шляхом призову більшої кількості бійців і перегляду мобілізаційного законодавства, щоб дозволити призов до армії осіб віком від 18 років.

4 грудня 2024 року Ентоні Блінкен заявив, що Україна має ухвалити непрості рішення про подальшу мобілізацію.

Топ коментарі
+27
Дозріли бухати,смалити кальян та засовувати в шльондру. А для фронту -оніжєдєті.
показати весь коментар
05.12.2024 08:56
+15
Скільки існують регулярні мобілізаціцні армії призив молоді був їх основою.

І тільки підари, які ніколи не служили, а військову справу та історію війн не знають взагалі, придумали, що воювати вийде старими та хворими.
показати весь коментар
05.12.2024 08:57
+14
Я взагалі не розумію, навіщо це обговорювати. Хто такий радник і яку вагу мають його дописи в інтернеті? Потім в ОПі скажуть, що йе його особиста думка і вони її не поділяють.
показати весь коментар
05.12.2024 08:56
Коментувати
Сортувати:
Це має статус офіційної заяви?
показати весь коментар
05.12.2024 08:51 Відповісти
А речник-педофіл несе хоч якусь відповідальність за сказане?

Згадай Арестовича.
показати весь коментар
05.12.2024 08:54 Відповісти
Я взагалі не розумію, навіщо це обговорювати. Хто такий радник і яку вагу мають його дописи в інтернеті? Потім в ОПі скажуть, що йе його особиста думка і вони її не поділяють.
показати весь коментар
05.12.2024 08:56 Відповісти
Обговорювати безумовно треба. В ОПі ніхто навіть повітря не зіпсує без команди Єрмака. Литвину доручили "вкинути" тему - щоб не прилипло до Зеленського чи Єрмака - і подивитися на реакцію людей. Це не думка Литвина - бо у Литвина своїх думок у страшному сні бути не може. У кого є особиста думка - поряд із самодуром Зеленським довго не затрмується.
показати весь коментар
05.12.2024 15:57 Відповісти
А яка роль дорослих людей віком 18-25 років в захисті України-" Все для фронту, все для перемоги", що роблять, де працюють, яка підготовка їх на випадок мобілізації, захисту Батьківщини..? А як з досвідом інших країн, в Ізраїлі,наприклад, існує обов'язковий заклик для всіх громадян Ізраїлю віком від 18 років, які є євреями (обох статей) або друзами та черкесами ,як хлопці так і дівчата підлягають військовій службі. Арабські громадяни Ізраїлю в обов'язковому порядку не закликаються, але можуть добровільно записуватися до лав збройних сил (хоча це й не вимагається за законом). Інші винятки робляться з релігійних, фізичних чи психологічних причин. Станом на 2020 рік нормальна тривалість обов'язкової армійської служби становить два роки та шість місяців для чоловіків (за винятком деяких посад, що вимагають додаткових чотирьох місяців служби) та два роки для жінок (за винятком деяких посад, що вимагають додаткових восьми місяців служби),
показати весь коментар
05.12.2024 11:48 Відповісти
Ну, якшо ви хочете, щоб вони не байдики били, а готувалися, то тоді нехай держава забезпечить їм таку можливість. Де безкоштовні центри підготовки з інструкторами? Щоб людина могла туди прийти і навчитися стріляти, надавати першу медичну допомогу, рити окопи, керувати технікою?
показати весь коментар
05.12.2024 12:02 Відповісти
Оксана Корчинська - волонтер на передові - сказала шо потрібно набирати з 21р - вони вже дозріли
показати весь коментар
05.12.2024 08:53 Відповісти
Дозріли бухати,смалити кальян та засовувати в шльондру. А для фронту -оніжєдєті.
показати весь коментар
05.12.2024 08:56 Відповісти
Прикольно ти себе в 18 років пам'ятаєш, дохера дорослий був ? І що ці діти мають тут захищати ? Що вони хорошого бачили в цій країні ? Яка мотивація ?
показати весь коментар
05.12.2024 12:13 Відповісти
Не грубіянь,.... @##. Так,на мій молодий вік не випала ця херня. І я знаю,що наша влада(не країна)-повне лайно. І що тепер робити? Твої пропозиції? Руки догори і "здрастуй руській мір"? І що далі? Це ж шлях в нікуди.
показати весь коментар
05.12.2024 13:20 Відповісти
Хз мені всеодно що буде далі, ми всі винні в тому що не готувались до війни з руснею, у нас на це було 30 років і діти за нашу тупість віддуватись не мають. До 18 років відправляти закордон, хай живуть у цивілізованому світі подалі від потужних ідіотів і русні.
показати весь коментар
05.12.2024 14:31 Відповісти
Так що тоді тут буде? Випалена земля? А чому за нашу тупість не повинні віддуватися діти? Хто придумав цю формулу? Я наприклад бачу що по історії діти тільки і віддуваються за пройоби дорослих . Це такий шлях цивілізації. Ти не замислювався?
показати весь коментар
05.12.2024 16:30 Відповісти
Взагалі всеодно що тут буде, тим паче для дітей які ще навіть світу не бачили, а тут їм вже розказують що вони комусь щось винні.
показати весь коментар
05.12.2024 17:27 Відповісти
Не існує поняття "дозріли", це суто суб'єктивно. 18річні добровольці тому приклад. Ніхто не дозріває вмирати на війні(
показати весь коментар
05.12.2024 09:02 Відповісти
Мабуть мова іде про фізичні дані.

Мотивація - завдання держави та виховання.
показати весь коментар
05.12.2024 09:10 Відповісти
На війну йдуть не вмирати, а вбивати. Померти і без війни можна.
показати весь коментар
05.12.2024 10:24 Відповісти
Поки що.
показати весь коментар
05.12.2024 08:54 Відповісти
Скільки існують регулярні мобілізаціцні армії призив молоді був їх основою.

І тільки підари, які ніколи не служили, а військову справу та історію війн не знають взагалі, придумали, що воювати вийде старими та хворими.
показати весь коментар
05.12.2024 08:57 Відповісти
От стопудово - ти цивільний. Або, як мінімум, не маєш бойового досвіду. З зовсім молодими дуже складно. Складно з дисципліною, складно з їх безрозсудливістю. Корчать з себе героїв. Вже казав не раз - буду прив'язувати до себе мотузкою. Мені довелося втрачати зовсім молодих.
І знаєш - це хєрово. Воно ж зелене. Йому все цікаво. Йому хочеться за трофеями. Йому хочеться кудись попертися без дозволу. І натрапити на розтяжку в кинутому підорському бліндажі.
Якось більш комфортно бачити навколо сивих дядьок.
показати весь коментар
05.12.2024 09:21 Відповісти
Скільки існують регулярні мобілізаціцні армії призив молоді був їх основою.
показати весь коментар
05.12.2024 09:26 Відповісти
Чи мені перелічувати всі війни за 200 років?
Чи це тільки українська молодь настільки тупа та некерована?
показати весь коментар
05.12.2024 09:28 Відповісти
Друже, не плутай строчку в мирний час і війну. Навіть Афган не рівняй сюди, бо це зовсім інше.
Абсолютно інше. За річкою я теж був. Є з чим порівнювати.
Ти зараз коментуєш з домашнього дивана чи з теплого офісу. А я коментую з нуля.
Напевно краще знаю нюанси, егеж?
Ще нормально, коли тебе оточують бійці, що по віку підходять в сини (так їм вже по +/- 30 років).
А коли зелене дитя? Були й такі. І такі бували з ними ситуації, що якби ще було чому сивіти - точно б посивіло. В тебе вмикається батьківський інстинкт і ти будеш лізти в кожний піз**рєз, аби лише ті дітлахи були живі.
показати весь коментар
05.12.2024 09:53 Відповісти
200 років війн включно з двома Світовими.
показати весь коментар
05.12.2024 09:55 Відповісти
Ви розказуєте свої особисті емоції. Молоді солдати це такі самі солдати як і не молоді. Не треба принижувати гідність молоді. Називати їх там зеленими чи ще якусь фігню. Якщо дійсно піклуватися про них то треба в першу чергу якісна підготовка. Нормальний головний сержант в підрозділі може це забезпечити. Якщо цього немає, то звісно це вже проблема і емоції. Ха ха ха.
показати весь коментар
05.12.2024 10:32 Відповісти
А мені наприклад не приємніше. Не треба розписуватися за всіх військовослужбовців. Старих і хворих треба на дємбєль. Якщо говорити про тіпа гуманізм. Старий він вже хворий. Нехай хворі воюють. А цікаві зацікавленики і далі цікавляться в п'яних сутичках, дтп, дискотеках у тилу. Ха ха ха.
показати весь коментар
05.12.2024 09:52 Відповісти
Та ти що, нагадати кого набирали в козацьке військо ?
показати весь коментар
05.12.2024 12:14 Відповісти
Ти мабуть не зовсім розумієш, що таке регулярна армія.
показати весь коментар
05.12.2024 15:08 Відповісти
Я розумію що єдиний тип армії який може буди у демократичному суспільстві це контрактна.
показати весь коментар
05.12.2024 17:30 Відповісти
Ну от зараз якраз продемонстровано, що у разі глобального екзестенційного конфлікту з великою державою контрактної армії ***** не вистачить.
Або треба мати економіку, як у США, щоб дозволити собі контракту армію 1,5-2 мільйони.

Коли треба якимось папуасам по шапці надавати - контрактна саме те.
показати весь коментар
05.12.2024 19:27 Відповісти
І куди ж поділося то козацьке військо?
показати весь коментар
05.12.2024 15:11 Відповісти
Як завжди, тупа влада привела до занепаду і знищенню. Але завдяки козацькому війську ти взагалі існуєш, бо не набирали в військо якщо в тебе немає дітей. Це називається думати про майбутнє
показати весь коментар
05.12.2024 17:29 Відповісти
Ні.
Просто відбулося те, що всюди - велика регулярна армія ворога знищила маленьку добровольну повстанську.

Ніколи у відкритому бою банди, загони партизан, повстанців не переможуть єдину, монолітну, злагоджену регулярну армію.
показати весь коментар
05.12.2024 19:31 Відповісти
Ну Богдан Хмельницький з тобою не погодивсяб 🫡 Єдина монолітна злагоджена армія буває лише тоді коли вона або контрактна і люди обирають собі таку професію, або коли скріплена великими грошима і ідеєю. У нас немає нічого з цього, тому це всьо пустий трьоп.
показати весь коментар
05.12.2024 20:45 Відповісти
У тебе суп у голові.

Які нафіг регулярні армії під час Богдана Хмельницького?

Татари? Польська шляхта?
Це по суті ще феодальні армії.
показати весь коментар
05.12.2024 22:09 Відповісти
У Річі Посполитої була регулярна тренована регулярна армія. Хмельницький її розбив, за допомогою козацького війська і татарської кінноти які регулярною армією не були. Насправді багато прикладів коли регулярна армія отримувала ***** від з"бірної солянки"
показати весь коментар
06.12.2024 06:09 Відповісти
З останнього.
Про браковані міни - Веніславський. У браку винна погода.
Про мобілізацію 18-річних - Литвин. Головнокомандувач утримує у роті повидло.
В США їде домовлятися з Трампом агент рашистів, по сумісництву завхоз, Єрмак.
Міністр іноземних справ - затичка у діжці з лайном.
Віце-прем'єр бігає в шістках у нелегітимного завхоза.
Шмигаль - прем'єр-міністр - взагалі мовчазна картинка в кутку екрана.
Головний нафтогазовик буде об'єднувати українців.
Зеленський як щось ляпне - уся країна думає що то може означати.

Куди Україна зайде з такою владою? Та й не влада це - дурнувата непрацююча імітація...
показати весь коментар
05.12.2024 08:58 Відповісти
Поки мудрий наріт буде мовчати, цей треш буде лише посилюватися. А він буде і далі мовчати. Єдине місце, де він може щось зробити, це інтернет. Пообурюються, понаписують тонни гнівних коментів і чекатимуть наступної новини.
показати весь коментар
05.12.2024 09:03 Відповісти
Відповідь проста...
показати весь коментар
05.12.2024 09:07 Відповісти
І набуя тоді якісь там статті у конституції про те, що захист держави є обов'язком кожного? Більш як половина населення - жінки, Якщо прибрати пенсів і дітей вийде, що "обов'язком кожного п'ятого," бо хто тоді переїханий тєлєгою буде релейні будки і авто палити?
показати весь коментар
05.12.2024 09:00 Відповісти
- Войны не будет,жрите шашлык.
- Финансирование армии это популизм.
- 18ти ричных никто призывать не будет.
Верим,верили и будем верить.
показати весь коментар
05.12.2024 09:01 Відповісти
Конечно,агент гру Козырь уже все приготовил,а агент сивковича Гетьма легко протащит закон через парламент,тупорылые кацапы тут не при делах.
показати весь коментар
05.12.2024 09:14 Відповісти
Прочитав спочатку Зрадник, а потім перечитав радник Зелібоба. Принципі зрадник правильніше.
показати весь коментар
05.12.2024 09:05 Відповісти
нічого нового, значить на весні)
показати весь коментар
05.12.2024 09:07 Відповісти
Може у військовому плані це потрібно, але реакція "я ж мам" і "вони ж дітей" непередбачувана. Що буде з рейтингом.
показати весь коментар
05.12.2024 09:07 Відповісти
Так в ОП тільки рейтингом і керуються.

У 2022 році спереляку обісралися і їм було пофіг ким воювати.

А тут же ж вибори, а війна десь там - з вікна вже не видно.
показати весь коментар
05.12.2024 09:14 Відповісти
показати весь коментар
05.12.2024 09:19 Відповісти
Владу треба читати навпаки. Де ні там так.
показати весь коментар
05.12.2024 09:22 Відповісти
Вся суть пересторог зе-влади щодо питання мобілізації громадян України 18 - 24 річного віку, чого вимагають США, у тому, що українське суспільство за своїм генезисом як було глибоко матріархальним, так ним і залишилось. Тому і за всіма канонами погоджується відпустити на війну зрілих чоловіків, але не "дітей". А зебіли дуже чутливі до таких суспільних настроїв.
Тож, саме від українських жінок, їх позиції зараз багато в чому залежить: продовжуватиме Україна боротьбу на полях боїв зі смертельним ворогом - рашистською пітьмою, чи відмовиться від борні за свою землю і народ і втратить свою свободу і незалежність.
показати весь коментар
05.12.2024 09:23 Відповісти
Уявіть собі картину - на параді перемоги на Хрещатику іде мама з портретом загиблого 18-річного сина. А парад перемоги з високої трибуни приймають Зеленський, Єрмак, Татаров, Стефанчук, Шмигаль, Арахамія, Юзік, лисий, Резніков, Умєров... (дописуйте самі).
Чи можна умовити маму послати сина війну, коли закликають до цього мордаті зелені мародери-інваліди? Та чи й буде той парад перемоги...
показати весь коментар
05.12.2024 09:33 Відповісти
Маніпуляція ворогів народу. У нас неозброєних десять бригад, міни відсутні, з 300 танків 20, літаків немає, це ніщо інше ніж просто вбивство. Але пропагандонів це не турбує, вони взагалі дуже не ******* математику.
показати весь коментар
05.12.2024 09:47 Відповісти
Це так смішно, насильно відправляти на війну за свободу 😂
Ну відправити на війну дітей, а потім через років 50 нація вимре сама, геніальний план 🫡
показати весь коментар
05.12.2024 12:17 Відповісти
Х#йня все те , що вони готують, тому, що в Україні армія контрактна, і якщо вам воно не потрібно - то просто не підписуйте ніяких оферт і контрактов.
показати весь коментар
05.12.2024 09:28 Відповісти
"Зеленський: Партнери укомплектували зброєю лише 2,5 бригади", це з 10. Абсолютно зрозуміло для чого цей мутний движ з мобілізацією дітей.

Просто не зволікайте і забирайтесь звідси з дітьми. Скінчиться повернетесь. Якщо це для вас важливо.
показати весь коментар
05.12.2024 09:36 Відповісти
куди повернетесь? бо може статись так, що повертатися буде вже нема куди...
показати весь коментар
05.12.2024 09:48 Відповісти
В кращому випадку це буде діктатура Зеленського.
показати весь коментар
05.12.2024 11:05 Відповісти
О, новоспечений пудель д'єрмака виліз погавкати
показати весь коментар
05.12.2024 09:42 Відповісти
Якщо пуй стоїть та пиво п"є , то вже не дитина, а захисник Вітчизни!
показати весь коментар
05.12.2024 09:45 Відповісти
Ніхто не готує 18-літніх до мобілізації, - сказав мудак якому армія взагалі не була потрібна.
показати весь коментар
05.12.2024 09:47 Відповісти
Нам потрібна повна мобілізація і нормальний верховний головнокомандувач, інакше з цим соплєжуйством кацапи поженуть в Сирію чи на Європу і 18-літніх і 40-літніх і не запитають чи хочемо воювати.
показати весь коментар
05.12.2024 09:50 Відповісти
А дарма.
показати весь коментар
05.12.2024 09:52 Відповісти
Мене дивують комментарі, складається таке враження наче мобілізація з 18 років це якась "вундервафля", і як тільки це зроблять, то перемога настане на наступний день , скільки вже акцентів робили на тому, що М777, Хаймарси, Леопарди, F-16-будуть "вундервафлями" і змінять ситуацію на фронті, але як показав час нічого вони не змінили, коли ви всі нарешті зрозумієте, що справжньою "вундевафлею" є проукраїнська влада, яка працює на Україну і її інтереси, а не на власні кишені
показати весь коментар
05.12.2024 10:18 Відповісти
Цікаво як можуть 6 шт Ф16 змінити ситуацію коли у орків тільки су35 100 шт, а вже майже за 3 роки відтягування передачі і дирявих санкцій вони їх вдосконалили та вивели на рівень новіших модифікацій ф16. Тільки чого варте те що французька компанія до літа 24 обслуговувала електроніку орківських винищувачів. Така кількість навіть ППО не може значно посилити тому що це максимум 20 ракет.

Так само Хаймарсів вони є але їх мало і військові вибирають тільки пріорітетні цілі, і така мала кількість не може змінити хід війни.

М777 це десантні гармати із слабкими стволами і з таким інтенсивним використанням половина їх була в ремонті, також відсутність снарядів і комбатам приходиться вибирати які підрозділи треба підтримати вогнем а які залишаться сам на сам з ворогом і його шаленою перевагою в артилері. Також частину з них орки вибили як контрбатарейною боротьбою, як не крути у них перевага в пострілах 1 до 5 мінімум так і Ланцетами.
показати весь коментар
05.12.2024 11:12 Відповісти
Спочатку треба мобілізувати Сьому Порошенка який живе у Лондоні. А дещик у нього генерал Гелетей.
показати весь коментар
05.12.2024 11:06 Відповісти
так не відправляйте на війну - готуйте навчайте років зо 2 хоча б. Бо це зараз їм 18-24