10338 відвідувачів онлайн
4 490 43

Лукашенко заявив про завезення десятків ядерних боєголовок до Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко

У вівторок, 10 грудня, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в його країну завезли "кілька десятків" ядерних боєголовок.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє білоруське пропагандистське агентство Белта.

Я сюди ввіз ядерні боєголовки. Не один десяток штук. Багато хто пише: "А, це жарт, ніхто нічого не ввіз". Ввезли. А те, що вони кажуть, що це жарт, значить, вони проґавили. Вони навіть не помітили, як ми сюди їх завезли", - запевняє Лукашенк

Він пригрозив, що "попередив усіх своїх ворогів, друзів і суперників", що застосує ядерну зброю, "щойно вони ступлять на лінію кордону"

"Я не дивитимуся - ядерна зброя чи ще якась. Про це ми домовилися з росіянами ще до того, як вони повернули нам ядерну зброю. Це не та зброя, яку ми їм віддали. Там була стратегічна зброя. А це тактична ядерна зброя", - заявив диктатор.

Лукашенко також додав, що завезена зброя у п’ять разів потужніша за російський ракетний комплекс "Орешник".

Нагадаємо, 6 грудня Володимир Путін і Олександр Лукашенко у Мінську підписали Договір про гарантії безпеки між РФ та Білоруссю у рамках так званої Союзної держави. Там ідеться, зокрема, про російську тактичну ядерну зброю, розташовану на території Білорусі.

Топ коментарі
+16
Що, і Америка не верещить про нерозповсюдження, і не викручує руки вимагаючи ліквідації ''ядерки"?
показати весь коментар
10.12.2024 15:17 Відповісти
+12
Та завозь, чи не завозь, прийде час і тікатимеш в рашку швидше орєшніка.
показати весь коментар
10.12.2024 15:20 Відповісти
+12
Він пригрозив, що "попередив усіх своїх ворогів, друзів і суперників", що застосує ядерну зброю, "щойно вони ступлять на лінію кордону" Джерело: https://censor.net/ua/n3524356
Саньочок, так ти згоден з тим, що Україна повинна була нанести ядерний удар по тим, хто ступив на українську лінію кордону. І зараз може нанести ядерний удар по тим, хто прийшов захоплювати українську землю? Ілі ета другоє? Українську землю можна захоплювати, а білоруську ні-ні? Я правильно тебе зрозумів, бульбофюрер ти недороблений?
показати весь коментар
10.12.2024 15:29 Відповісти

Завантаження...