10712 відвідувачів онлайн
11 236 7

Бійці 3 ОШБр знищили КСП противника, а скупчення живої сили накрили касетними боєприпасами. ВIДЕО

Бійці підрозділу артилерійського дивізіону "Вершники Грому" 3-ої окремої штурмової бригади завдали нищівного удару по позиціях окупантів на Харківському напрямку.

Операція почалася з точного удару FPV-дрона по командно-спостережному пункту ворога, який завалився як конструкція з картонних кубиків, ліквідувавши групу окупантів. Одразу після цього українські захисники уразили міномет противника із боєкомплектом, що здетонував і перетворився на купу брухту.

Скупчення живої сили противника наші воїни накрили касетними боєприпасами, остаточно зірвавши чергову спробу штурму українських позицій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у телеграм-каналі Оперативний ЗСУ опублікований відеозапис успішної роботи українських воїнів.

Завантаження...