4923 відвідувача онлайн

Перемога Путіна у війні стала би довготривалою загрозою для Європи, - Шольц

Перемога Путіна у війні стане загрозою для Європи

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що перемога Росії у війні проти України поставить під загрозу безпеку Європи.

Про це він сказав у Бундестазі перед голосуванням щодо вотуму довіри уряду, повідомляє кореспондент "Укрінформ", передає Цензор.НЕТ.

Шольц підкреслив, що Німеччина надає Україні найбільшу підтримку серед європейських країн і прагне зберегти цей статус: "І я хочу, щоб так і залишалося. Тому що, давайте не обманювати себе, якщо Путін здобуде перемогу в Україні, безпека Європи буде довгий час під загрозою".

Канцлер запевнив, що Україна може покластися на допомогу Німеччини, однак зазначив, що Берлін не буде втягуватися у війну: "Водночас ми не робимо нічого, що ставить на карту нашу власну безпеку, саме тому ми не передаємо крилаті ракети, далекобійну зброю, яка може завдавати ударів углиб території Росії. І однозначно ми не посилаємо наших солдатів на цю війну, не при мені як федеральному канцлері".

Шольц наголосив на важливості єдності Європи, особливо після можливих змін у адміністрації США, та висловив задоволення активізацією форматів, як-от Веймарський трикутник.

Канцлер також закликав німців до компромісів і віри у демократію: "І ми хочемо, щоби вбивства зрештою завершилися".

Нагадаємо, нещодавно Шольц під час виборів закликав громадян Німеччини "наблизитися до справедливого миру" в Україні.

Топ коментарі
+7
Пішов ти знаєш куди,лисий чорт...
показати весь коментар
16.12.2024 15:44
+4
Шольц! Звільняй місце... Не нуди!
показати весь коментар
16.12.2024 15:43
+3
А ракети все одно не дам. І хто той Шольц після цього?
показати весь коментар
16.12.2024 15:45
Коментувати
Сортувати:
Шольц! Звільняй місце... Не нуди!
показати весь коментар
16.12.2024 15:43 Відповісти
Пішов ти знаєш куди,лисий чорт...
показати весь коментар
16.12.2024 15:44 Відповісти
він знає, але у нього бонусні хвилини залишилися на телефоні і хоче використати - дзвінок пуйлу!!!
показати весь коментар
16.12.2024 15:54 Відповісти
А ракети все одно не дам. І хто той Шольц після цього?
показати весь коментар
16.12.2024 15:45 Відповісти
3.14....
Правильно думаєте....
показати весь коментар
16.12.2024 15:52 Відповісти
У Німеччині настільки некомпетентні політики, що навіть не можуть зрозуміти чого хоче німецький народ. Через це постійні хаотичні метання, протиріччя. В економіці як ніби циган пустили управляти банком. Зовнішня політика з напівграмотної Бербок якийсь неадекватний цирк. А ви Зеленського і його партію лаєте. Вони хоча б знають народ як свої п'ять пальців.
показати весь коментар
16.12.2024 15:51 Відповісти
Як можна бути такими лицемірами і циніками? Зразу видно, що після перемоги в 1945 совкопітеки масово залишили своє сім'я в зґвалтованих німкенях! От воно і дається взнаки тепер...
показати весь коментар
16.12.2024 15:53 Відповісти
там після переселення "поволжських німців" із СРСР є теж своє "сім'я"
показати весь коментар
16.12.2024 15:56 Відповісти
Ну то давай ракети, бо доведеться німцям в себе воювати
показати весь коментар
16.12.2024 16:07 Відповісти
Походу Шольц вважає, що перемога України буде ще більшою загрозою для нього.
показати весь коментар
16.12.2024 16:12 Відповісти
А когда Путин свою подружку Меркель наградит за разгром 26 бригад бундесвера?
показати весь коментар
16.12.2024 17:18 Відповісти
А він так то ще не програв
показати весь коментар
16.12.2024 17:19 Відповісти
Ти вже виріши для себе, чи не сцикатися й дати "Таурус" Україні, чи сцаться того що х.йло "пабідіт" Європу.
показати весь коментар
16.12.2024 17:31 Відповісти
Та він ніяк не вирішить труси чи хрестик надіти, все його "гложут смутниє сомнєнія бить ілі нєбить".
показати весь коментар
16.12.2024 18:01 Відповісти
"І однозначно ми не посилаємо наших солдатів на цю війну, не при мені як федеральному канцлері".

Ти більше ніколи не станеш кнцлером, твій рейтинг 14%!
показати весь коментар
16.12.2024 18:49 Відповісти
Не перестаю поражаться глупости европейских руководителей государств , от осознания такого положения становится страшно и грустно, понимаешь, что мир с ними обречён.

Какая долгосрочная угроза, если этот параноик в любой момент может нажать на кнопку и всех вас просто не станет?
показати весь коментар
16.12.2024 19:09 Відповісти