3955 відвідувачів онлайн
1 695 16

У нас із Макроном дуже добрі стосунки, - Зеленський

Президент Франції Еммануель Макрон та президент України Володимир Зеленський під час зустрічі в Парижі

Президент України Володимир Зеленський має давні та добрі стосунки з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Про це Зеленський зазначив під час прямої лінії з читачамиLe Parisien, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"У нас дуже добрі стосунки. Ми познайомилися ще до того, як мене обрали. На початку повномасштабного вторгнення він був одним з небагатьох лідерів, з яким я говорив практично щодня по телефону, без посередників і протоколу. Ми говорили безпосередньо про виклики, про те, що потрібно зробити. Емманюель завжди був частиною цього невеликого кола з п'яти, семи лідерів, близьких до України", - сказав Зеленський.

Оплески, якими його зустріли під час церемонії відкриття Нотр-Даму в Парижі, президент розцінив як підтримку французами українського народу.

Нагадаємо, що в суботу, 7 грудня, в Парижі відбулася тристороння зустріч Зеленського, Трампа та Макрона. Вона тривала понад 30 хвилин.

Топ коментарі
+4
Макрон стареньких бабусь любить, а найвеличніший лідер до старості не дожеве, надіюсь.
показати весь коментар
18.12.2024 07:13 Відповісти
+4
Пряма лінія з читачами лепаризьен . А з Українцями воно не хоче поспілкуватися?-є дуже багато запитань!
показати весь коментар
18.12.2024 07:49 Відповісти
+4
ЗЄ з українцями "спілкується" в односторонньому порядку - відосики пише.

А запитання навіть журналісти ставити не можуть. Бо тих, хто ставить запитання, на зустрічі з ЗЄ не запрошують.
показати весь коментар
18.12.2024 09:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Макрон стареньких бабусь любить, а найвеличніший лідер до старості не дожеве, надіюсь.
показати весь коментар
18.12.2024 07:13 Відповісти
А як там "друг Дуда"? Це токсичне чмо намагається видати бажане за дійсне. Союзники уповноважили Макрона.
показати весь коментар
18.12.2024 07:31 Відповісти
Как там Нотр-Дам поживает? Не сгорел опять после визита бедоносца?
показати весь коментар
18.12.2024 07:32 Відповісти
Ти теж жабоїд?
показати весь коментар
18.12.2024 07:32 Відповісти
Ні, він піськограй.
показати весь коментар
18.12.2024 08:20 Відповісти
Пряма лінія з читачами лепаризьен . А з Українцями воно не хоче поспілкуватися?-є дуже багато запитань!
показати весь коментар
18.12.2024 07:49 Відповісти
А хто ці запитання буде задавати? Курва мосейчук борщевий набір?
показати весь коментар
18.12.2024 08:22 Відповісти
Так отож.
показати весь коментар
18.12.2024 09:55 Відповісти
ЗЄ з українцями "спілкується" в односторонньому порядку - відосики пише.

А запитання навіть журналісти ставити не можуть. Бо тих, хто ставить запитання, на зустрічі з ЗЄ не запрошують.
показати весь коментар
18.12.2024 09:05 Відповісти
Ти блт, зелене , смердюче лайно. В тебе немає друзів.Ублюдок. Здохни вже нарешті
показати весь коментар
18.12.2024 08:25 Відповісти
Як це нема?
А Баканов, а Єрмак?
показати весь коментар
18.12.2024 09:06 Відповісти
і ще є 5-6 дефективних менеджерів...
показати весь коментар
18.12.2024 09:42 Відповісти
Коли ти був у 95-му кварталі у тебе з більшістю українців були добрі стосунки .
показати весь коментар
18.12.2024 08:36 Відповісти
Смотри,дерьмак заревнует.
показати весь коментар
18.12.2024 09:28 Відповісти
Макарон - також ,був добрим другом куйла і не спроста...
показати весь коментар
18.12.2024 10:29 Відповісти
Немає "нас з Макроном". Є Президент Франції Макрон і жалюгідне продажне злодюжне брехливе чмо з Банкової.
показати весь коментар
18.12.2024 15:18 Відповісти