9838 відвідувачів онлайн
3 926 29

Путін заявив про готовність зустрітися з Трампом у "будь-який час": Нам буде, про що поговорити

Путін готовий зустрітися з Трампом

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що готовий до зустрічі з президентом США Дональдом Трампом "у будь-який час".

Як передає Цензор.НЕТ, про це Путін заявив під час так званої прямої лінії 19 грудня.

"Що я можу запропонувати новообраному президенту Трампу, коли ми з ним зустрінемося? По-перше, я не знаю, коли ми з ним зустрінемося, тому що він про це нічого не говорить. Я з ним взагалі не розмовляв понад 4 роки. Я готовий до цього, звісно, у будь-який час. І готовий буду і до зустрічі, якщо він захоче цього", - заявив російський диктатор.

Крім того, за його словами, їм "буде, про що поговорити" під час зустрічі.

Нагадаємо, раніше видання The Washington Post повідомило, що новообраний президент США Дональд Трамп та диктатор РФ Володимир Путін провели телефонну розмову 7 листопада 2024 року.

Міністерство закордонних справ України заявило, що повідомлення про те, що Київ був заздалегідь поінформований про телефонну розмову між новообраним президентом США Дональдом Трампом і диктатором РФ Володимиром Путіним, є неправдивими.

Своєю чергою у Кремлі заявили, що інформація про розмову Дональда Трампа та Володимира Путіна є хибною, цього не було.

Топ коментарі
+6
в Гуантанамо підійде?...
показати весь коментар
19.12.2024 14:33 Відповісти
+6
Буде знов розповідати про Рюріка та Богдана Хмельницького
показати весь коментар
19.12.2024 14:34 Відповісти
+4
Рашиський злочинець як ні в чому не бувало готовий поговорити з Трампом ,твоє місце гаазький трибунал ,здохни вже нарешті мерзота.
показати весь коментар
19.12.2024 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Може вже вчитись повзати і стояти навколішках.
показати весь коментар
19.12.2024 14:32 Відповісти
Хоче собі "канфетку" виклянчити ******.
показати весь коментар
19.12.2024 14:48 Відповісти
Це той клован що плутає Шухевича з Шушкевичем та Пахмутову з Патрушєвим? Так він ніколи з Трампом і не розмовляв.
показати весь коментар
19.12.2024 15:11 Відповісти
знов буде дарувати футбольний м'яч з мікрофоном у ніпєлі.
показати весь коментар
19.12.2024 14:32 Відповісти
Два преступника которым пока удалось избежать наказания решили посовещаться
показати весь коментар
19.12.2024 14:33 Відповісти
Интересно, Трамп даст приказ арестовать ***** или США так же насрать на МКС?
показати весь коментар
19.12.2024 15:21 Відповісти
Трампексу -точно, а вот прокурору генеральному - вряд ли.
показати весь коментар
19.12.2024 16:24 Відповісти
в Гуантанамо підійде?...
показати весь коментар
19.12.2024 14:33 Відповісти
На нейтральній території, в Гаазі...
показати весь коментар
19.12.2024 14:41 Відповісти
Підійде. Їм там обоїм законне місце.
показати весь коментар
19.12.2024 15:03 Відповісти
Буде знов розповідати про Рюріка та Богдана Хмельницького
показати весь коментар
19.12.2024 14:34 Відповісти
Трамп, про Половців з Печенігами слухати не схоче...
показати весь коментар
19.12.2024 14:42 Відповісти
після зустрічі - відразу арешт і на Гаагу!!!
показати весь коментар
19.12.2024 14:34 Відповісти
Рашиський злочинець як ні в чому не бувало готовий поговорити з Трампом ,твоє місце гаазький трибунал ,здохни вже нарешті мерзота.
показати весь коментар
19.12.2024 14:35 Відповісти
А можна фліртувати за зачиненими дверима? Горбату гору воно на весь світ анонсує.
показати весь коментар
19.12.2024 14:36 Відповісти
Ти навряд чи доживеш до його інавгурації, пиня.
показати весь коментар
19.12.2024 14:41 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2024 14:42 Відповісти
Може самокат тобі **** подарує!
показати весь коментар
19.12.2024 14:43 Відповісти
В тому що аморальний аферист вирішить буцім то "перехитрувати *****" і полетить "прокопченим згарищами фєніксом" до ***** на аудієнцію, скажемо десь там в Австрії або Бельгії, сумнівів мало...
показати весь коментар
19.12.2024 14:44 Відповісти
Бреше що не спілкувався чотири роки. Впевнений що регулярно спілкуються.
показати весь коментар
19.12.2024 14:50 Відповісти
Цікаво, а у адольфа в 1945 році не було бажання зустрітися із Рузвельтом !?
показати весь коментар
19.12.2024 14:53 Відповісти
Сам факт цієї зустрічі буде останнім цвяхом в домовину теперішнього світового порядку.
показати весь коментар
19.12.2024 14:57 Відповісти
Забив стрілку? - шо може диктатор грузити демократу?
показати весь коментар
19.12.2024 15:06 Відповісти
Этот "демократ" - аферюга-республиканец.
показати весь коментар
19.12.2024 16:29 Відповісти
Вовка готовится на ковер получать по ушам. Храбрится
показати весь коментар
19.12.2024 15:34 Відповісти
самий найкращий варіант від 1946 року-У «Залі 600» «Палацу Правосуддя»,в Нюрнбергу...
показати весь коментар
19.12.2024 15:39 Відповісти
Ху* ло готов ? Та ти шо ?!!! А Трамп шо ?!!! ...
показати весь коментар
19.12.2024 15:59 Відповісти
Трампону хоца, но колица.
показати весь коментар
19.12.2024 16:31 Відповісти
Старий, схаменись, Трамп же такий "підступний", дивись бо знову тебе "обманіт", "кініт" і "надуєт"...😅😂🤣