10315 відвідувачів онлайн
1 731 36

Польща виключає можливість перебування польських військових на території України, - міністр оборони Косіняк-Камиш

Косіняк-Камиш про направлення військ в Уукраїну

На сьогодні Польща виключає можливість перебування польських військових на території України, зокрема таких планів немає, поки не завершено мирний процес.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки, про це заявив міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш.

"Ми ще не бачили жодного мирного плану від президента Трампа. У пресі є багато повідомлень про той чи інший результат за прикладами Фінляндії чи Німеччини, але це все спекуляції. Ми виключаємо можливість перебування польських військових на території України. Ми вважаємо, що такі рішення не повинні ухвалюватися групою країн, ключову роль у цьому рішенні має відігравати НАТО", – заявив міністр.

Він наголосив, що на нинішньому етапі Польща не планує вводити війська в Україну, поки мирний процес не завершено. А це своєю чергою не можливо без України за столом переговорів.

Водночас Косіняк-Камиш зауважив, що Польща розглядає "подальші кроки, коли цей етап настане".

Миротворчі сили в Україні

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Франції Емманюель Макрон обговорить з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском розгортання миротворчих сил в Україні у разі укладення угоди про припинення поточної фази війни між Росією та Україною.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск спростував інформацію про відправлення польських військ в Україну після припинення вогню.

Висока представниця ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Кая Каллас оцінила можливість відправки європейської миротворчої місії до України.

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто висловив готовність підтримати миротворчу місію в Україну, якщо миру буде досягнуто.

Своєю чергою голова МЗС Італії Антоніо Таяні назвав ці дискусії "передчасними".

Німеччина спільно з партнерами розглядатиме можливе розміщення миротворців в Україні в рамках "гарантій безпеки" лише після того, як для цього будуть створені умови, а саме - припинення вогню з РФ.

У МЗС України заявляли, що наразі вже декілька країн розглядають участь у потенційному контингенті західних союзників в Україні. Однак конкретні плани щодо розміщення іноземних військових перебувають на стадії обговорення.

Топ коментарі
+14
Яка трагедія!!!!! Що ж нам робити без бардзо узброєнного,гонорового,непереможного войска Польскєго??!! Хто ж нас захистить? Невже войско Польскіє навіть на Волинь не прийде,охороняти ексгумацію 100 млн.поляків вбитих бандерівцями??
показати весь коментар
22.12.2024 12:36 Відповісти
+10
показати весь коментар
22.12.2024 12:35 Відповісти
+8
Невже фермери не пропустять?
показати весь коментар
22.12.2024 12:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нема дурних захищати чужу територію, та ще й навмисно злиту окупантові.
показати весь коментар
22.12.2024 12:28 Відповісти
ПНХ, бидло.
показати весь коментар
22.12.2024 18:11 Відповісти
Не хотят защищать чужую територию, скоро будут воевать на своей...
показати весь коментар
22.12.2024 19:45 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2024 12:35 Відповісти
Яка трагедія!!!!! Що ж нам робити без бардзо узброєнного,гонорового,непереможного войска Польскєго??!! Хто ж нас захистить? Невже войско Польскіє навіть на Волинь не прийде,охороняти ексгумацію 100 млн.поляків вбитих бандерівцями??
показати весь коментар
22.12.2024 12:36 Відповісти
Юра Малко: як кажуть кацапи - "Не в бровь,а в глаз!" Пшеки вони такі, військову доблесть та гоноровість заднім числом демонструють!
показати весь коментар
22.12.2024 12:45 Відповісти
Да,да польське військо Берлін брало, а совецке помогало
показати весь коментар
22.12.2024 13:31 Відповісти
Вы, старые придурки! Грызете "информационную кость" которую вам бросили! "Поляки не согласились", а кто согласился?! Кто вообще придумал, что "заграница нам поможет"? путлер обосрался когда самолет в 2014 году сбил! И тогда получилось минск подписать! А потом увидел, что зря обосрался! И ничего за это ему не будет! А нам рассказывают всякую хрень, а мы возмущаемся! Какие они плохие! Не они плохие! А мы тупые!
показати весь коментар
22.12.2024 12:54 Відповісти
svd, нажаль ви маєте рацію...Напревеликий жаль...
показати весь коментар
22.12.2024 13:03 Відповісти
Так и вы можете немного читать, а не только мараХфоны смотреть. И читать не только, что вам подсовывают! А что сами найдете !
показати весь коментар
22.12.2024 13:10 Відповісти
И не на кацапских сайтах! ( а то пришьют кацапскую пропаганду!)
показати весь коментар
22.12.2024 13:11 Відповісти
а знаєш....я з тобою погоджуюся....ми,дійсно,тупі і наші предки теж тупарі.причому,нас ніщо не здатне навчити,навіть з нашої власної історії...а щодо поляків,вони насправді рідкісні гн....и,боягузи,які лише підло можуть бити в спину слабого.недаремно їх називали гієною Європи....
показати весь коментар
22.12.2024 13:10 Відповісти
Може все й так, ось тільки, у Польщі було "Чудо на Віслі", розгром армій Будьонного та Тухачевського та 20 років незалежності. І ці 20 років визначили все - і те, що вона після війни не стала ПРСР, а була ПНР, і те, що за пару років струсила з себе радянську гниль, і те, що зараз вона є членом Євросоюзу і НАТО.
І, що, в 1920 вони теж "були боягузами і підло били в спину слабого"?
показати весь коментар
22.12.2024 14:01 Відповісти
і трошки раніше. вони й тоді вдарили в спину українцям. коли УНР була затиснута між більшовиками,денікінцями і поляками,вони захопили Західну Україну. В 1920 Армія УНР проливала кров проти червоних у польсько-радянській війні,коли Тухачевський стояв під Варшаво. Чим благородні поляки відплатили Армії УНР ? Роззброїли після того,як Тухачевського вигнали, і помістили всіх в концтабори.... А щодо бити слабкого.....почитай про події в Єдвабно,здається,так або схоже називався цей населений пункт...
показати весь коментар
22.12.2024 14:10 Відповісти
Я знаю, про що ти пишеш. Але й мене ти теж спростувати не можеш. А все просто, життя воно складається не тільки з чорного і білого, але має півтони. І не буває, що в когось все тільки добре або тільки погано, зазвичай воно перемішане. Було в Польщі і того і цього, і "Диво на Віслі", коли вона зламала щелепу Російської імперії та власні імперські замашки. Як ти вважаєш (з альтернативної історії). Якщо Україні не довелося стати самостійною після революції, то під ким їй було б краще - під росією чи під Польщею?
показати весь коментар
22.12.2024 14:30 Відповісти
ні під ким. це питання з розряду того: під ким було б краще Ізраїлю : Єгипту,Сірії чи Саудовської Аравії...
показати весь коментар
22.12.2024 14:42 Відповісти
Пардон "травень" френч, але що означає - "ні під ким"
Є історія реальна - з 1919 по 1991 рік Україна була під росією. Я пропоную варіант історії альтернативної - а якби карта лягла інакше і в той же період Україна була під Польщею? І в першому і в другому варіанті як напівколонія. І те зло і це зло, але все ж таки - який варіант краще?
І Ізраїль тут якраз ні до чого. Він не приклад, він як раз зробив усе, щоб не бути під кимось.
показати весь коментар
22.12.2024 15:05 Відповісти
Невже? Де був би зараз Ізраїль і його "зробив усе",якби не США,які як відомо,знаходяться під повним політичним,фінансовим,культурним і медійним контролем тамошньої єврейської меншини? А щодо варіантів....теоретично польський, СССР винищував українців мільйонами,а поляки тільки вважали їх бидлом і писали попередження: Вхід українцям та собакам заборонено!
показати весь коментар
22.12.2024 18:47 Відповісти
Те що вона є членом НАТО і ЄС не їхня заслуга. Просто вони та деякі інші попали туди навіть цього не бажаючи. Як казали старі але освічені поляки що туди Польшу затягнули за вуха не зважаючи на більшість небажаючих. Але, як ці самі люди кажуть, це було зроблено правильно. Вони не скаржаться на пєндалі з якими попали в реальну Європу. Все ж таки світ був і є без зайвого розголосу поділений між великими гравцями. Ми не входимо в зону з поляками чи естонцями. Тому і зараз нам така допомога. Бо Захід боїться ламати той потайний усний договір про розділ впливу. За румунами і болгарами довго йшла торгівля. Можливо, якраз за наш рахунок.
показати весь коментар
22.12.2024 14:29 Відповісти
Якби не реальна правдивість прислів*я "два українця--три гетьмани", то з такими земними багатствами нам би були похєр хоч кацапня, хоч ляхи, хоч марсіани. А оскільки ми між собою ніколи не в змозі домовитися (переконався на власному досвіді), то й будемо завжди існувати "під кимось", на жаль. Цей хрест ми несемо вже давно, й надалі будемо нести.
показати весь коментар
22.12.2024 18:29 Відповісти
Невже фермери не пропустять?
показати весь коментар
22.12.2024 12:46 Відповісти
Польща не виключає перебування кацапських військ на своїй територїі.
показати весь коментар
22.12.2024 12:46 Відповісти
МИХАИЛ ЮРЬЕВИЧ ЛЕРМОНТОВ ПРОГУЛИВАЕТСЯ С ДАМАМИ.

ДАМЫ СПРАШИВАЮТ У НЕГО:"А ВЫ МОЖЕТЕ С ХОДУ СОЧИНИТЬ СТИХОТВОРЕНИЕ?"

ЛЕРМОНТОВ, ВИДЯ ВАЛЯВШЕГОСЯ МУЖИКА ГОВОРИТ:"В ГРЯЗИ ЛЕЖИТ ЧУЖОЕ ГОРЕ И НЕ КОМУ ЕГО ПОДНЯТЬ."

А МУЖИК, ПОДНИМАЯСЬ:"КОГО **** ЧУЖОЕ ГОРЕ, ЛЕЖИТ И ***** ПОДНИМАТЬ."

ЛЕРМОНТОВ С УЖАСОМ:"ДАМЫ, УДАЛИМСЯ ОТ СЮДА-ЭТО ЖЕ ПУШКИН."
показати весь коментар
22.12.2024 12:47 Відповісти
Значить планує. Пшекам вірити все одно, що псам
показати весь коментар
22.12.2024 12:51 Відповісти
Нібито їх Україна просить
показати весь коментар
22.12.2024 13:00 Відповісти
кацапин не виключають можливість перебування своїх військ на території польщі )))
показати весь коментар
22.12.2024 13:05 Відповісти
Та скільки вже можна про цього комиша писати і взагалі на хрена нам на території України польські війська, нам би з руськими розібратись,та потім вже розберемось з Польщею.
показати весь коментар
22.12.2024 13:30 Відповісти
Не тільки поляки. І німці, І французи, і американці чи голандці не планують вводити війська під час воєнних дій в Україні. Бо всі їхні війська створені хвацько марширувати на парадах у красивих мундирах і подобатись екзальтованим дамам. Вони можуть воювати тільки проти озброєних луками і пращами. або мужньо стояти на демаркаційних лініях але до першого пострілу. Бо після нього вони вже в найближчому міжнародному аеропорту тримають оборону.
показати весь коментар
22.12.2024 13:41 Відповісти
Та немає в поляків справжнього війська. Справжні військові шукають варіанти де можна здобути досвід воєнних дій.
показати весь коментар
22.12.2024 13:48 Відповісти
Якщо поляки не одумаються - може так статися , що ЗСУ опиняться на території польщі
показати весь коментар
22.12.2024 14:25 Відповісти
Ага,як армія УНР в Чехословатчині.
показати весь коментар
22.12.2024 15:36 Відповісти
І Слава Богу!
показати весь коментар
22.12.2024 14:26 Відповісти
Ти диви, вибрали зрадників до влади, привели велику війну в Україну,а тепер ще хтось винен,не хочуть їхні сраки захищати!
показати весь коментар
22.12.2024 15:34 Відповісти
якщо один сусід алкаш і дебіл лупить та грабує іншого,вбиває дітей,а другий спостерігаючи за цим тільки пистить,то він хто?
показати весь коментар
22.12.2024 16:31 Відповісти
Він має перефразувати своє питання і запитати в себе, чи бажає він кацапських солдатів на території Польщі?
показати весь коментар
22.12.2024 17:41 Відповісти