8212 відвідувачів онлайн
25 829 159

Трамп: Путін сказав, що хоче зустрітись зі мною якнайшвидше, маємо завершити війну

Трамп про зустріч з путіним

Новообраний президент Дональд Трамп заявив, диктатор Володимир Путін чекає на зустрічі з ним для того, щоб обговорити врегулювання війни в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву Трампа під час його виступу на AmericaFest у штаті Аризона.

"Включаючи зовнішню політику, божевільні війни, які були однією з речей, які я хочу зробити і швидко, і президент Путін сказав, що хоче зустрітися зі мною якнайшвидше, тому ми повинні почекати на це, ми повинні покласти край цій війні", - заявив Трамп.

Також політик вкотре заявив, що якби він був президентом, то повномасштабна війна РФ проти України не розпочалася б.

"Ця війна жахлива. Ніхто ніколи не бачив нічого подібного. Ми бачимо цифри, які просто божевільні. Ми повинні це зупинити. Це безглуздо. Цього б ніколи не сталося, якби я був президентом. Цієї війни ніколи б не було"

Раніше видання The Washington Post писало, що обраний президент США Дональд Трамп та російський диктатор Володимир Путін можуть провести зустріч вже у 2025 році.

Топ коментарі
+47
1. Просто перестать стрелять.
2. Встретиться посередине.
План надійний, як швейцарські часи.
показати весь коментар
22.12.2024 20:47 Відповісти
+41
ну да, завершить війну. Як тільки поверне США Панамський канал.
Ще один ******** політичний фрік. Одна надія на Сенат і Конгрес, бо психіатричної лікарні при Білому домі не передбачено.
показати весь коментар
22.12.2024 20:49 Відповісти
+39
Якщо США будуть вимагати Україну відмовитися від своїх територій та прийняти умови х@йла, то вони остаточно втратять репутацію світового лідера. Буде ще одна кульгава качка. Тоді вже Трампу пряма дорога на парад на день победобісся к х@йлу.
показати весь коментар
22.12.2024 20:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
він забув сказати, шо "разговор состоится по инициативе *****"
показати весь коментар
22.12.2024 21:41 Відповісти

Я вас люблю, - хоть я бешусь,
Хоть это труд и стыд напрасный,
И в этой глупости несчастной
У ваших ног я признаюсь!
Мне не к лицу и не по летам...
Пора, пора мне быть умней!
Но узнаю по всем приметам
Болезнь любви в душе моей:
Без вас мне скучно, - я зеваю;
При вас мне грустно, - я терплю;
И, мочи нет, сказать желаю,
Мой ангел, как я вас люблю!
...
Но притворитесь! Этот взгляд
Всё может выразить так чудно!
Ах, обмануть меня не трудно!..
Я сам обманываться рад!
(Путен - АС)))
показати весь коментар
22.12.2024 21:42 Відповісти
чого не вигадаеш або присунути дамі
показати весь коментар
23.12.2024 03:02 Відповісти
трамп нагадує мені зеленського до війни-так само до путіна бігав заглядати йому в очі-і ще говорив що такі очі як у путіна не можуть брехати--памятаєте?
показати весь коментар
22.12.2024 21:46 Відповісти
Любим чином, треба не дати їм зустрітися, треба їх зробити ворогами
показати весь коментар
22.12.2024 21:46 Відповісти
Dalbaiobi u vlasti , eta takaia tendencia 21. veka ? 🤔
показати весь коментар
22.12.2024 21:52 Відповісти
"Божевільні війни", "безглуздо". Ну так і спитай сам себе: "Якщо ця війна божевільна та безглузда, то як назвати того, хто її розпочав?"
показати весь коментар
22.12.2024 21:56 Відповісти
З точки зору Трампа - винувата Україна,бо вона почала оборонятися...тра було як планував Зе- просто здатися...і сидіти дома...
показати весь коментар
22.12.2024 22:03 Відповісти
Потрібно Трампу з Ригами у Зе-владі спасати Пуйла. Бо у Кацапії на наступний повний швах по всім критеріям.
показати весь коментар
22.12.2024 21:57 Відповісти
манаФорта потрібно для такого діла..
показати весь коментар
22.12.2024 22:11 Відповісти
Якщо піде так як він каже- нам капець...України дійсно залишиться від Дніпра та до Карпат...все інше - можна лише здогадуватися ...
показати весь коментар
22.12.2024 22:01 Відповісти
Цікаво де Трамп збирається зустрічатись з путіним, адже цивілізовані країни повинні заарештувати путіна, невже поїде в москву, чи може в Омані
показати весь коментар
22.12.2024 22:01 Відповісти
Ну, з приходом трампона до влади Штати перестають бути цивілізованою країною.
Вони зустрінуться, як родичі, котрі давно не бачилися.
показати весь коментар
22.12.2024 22:50 Відповісти
Трамп в вопросах европейской истории, в политической географии - это фактически малограмотный недоумок:

этот мудак-шоумен понятия не имеет об истории Украины, Польши, балтийских стран. Вообще даже не знает, где находится Армения или Молдова.
Какой из него на хрен "мировый лидер" ? Старый бабник, покупающий за деньги красивых женщин родом из бедных стран...

Американцам крупно не повезло на этих выборах, когда надо было выбирать между старым бабником, мудаком Трампом и левацкой дегенераткой Камалой.
показати весь коментар
23.12.2024 11:30 Відповісти
Trump is an emergency exit, or rather the emergency exit, for both sides.
показати весь коментар
22.12.2024 22:05 Відповісти
Ага, а ще месія, скоро третій другий прихід.
показати весь коментар
22.12.2024 22:43 Відповісти
Який там другий третій, такі наркомани як зелідор та трампон вже давно перестали рахувати ті приходи.
показати весь коментар
23.12.2024 00:15 Відповісти
😂
показати весь коментар
23.12.2024 01:37 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2024 02:06 Відповісти
try to use it during flight
показати весь коментар
23.12.2024 03:03 Відповісти
Третя світова війна? Так, українці її зупинили.
https://www.youtube.com/watch?v=LakHbQ4-roo
показати весь коментар
22.12.2024 22:07 Відповісти
Чудовий план закінчення війни - зустрітись з путлером і він розповість рижему блазню, як він бачить мир без України. Ганьба, сором, приниження, локшина на вухах - гарантовано Трампу на цей зустрічі. Вперед до провалля, містер Трамп.
показати весь коментар
22.12.2024 22:07 Відповісти
Путін хоче залишити собі награбоване, Трампа бере посібником, а нам будуть впарювати,
що хочуть миру
показати весь коментар
22.12.2024 22:12 Відповісти
Обещание королей ни чего им не стоит.
Обещать жениться не значит женится.
Ты обещай толпе то, что она хочет, а когда станешь
тем, кем хочешь , делай что тебе надо.
показати весь коментар
22.12.2024 22:15 Відповісти
трампон
адназначна
показати весь коментар
22.12.2024 22:24 Відповісти
Хвуйло сказав
і трампон вже готовий на півсогнутих бігти облізувати
показати весь коментар
22.12.2024 22:26 Відповісти
КГБіст иого надурить - на шо він надіється?
показати весь коментар
22.12.2024 22:36 Відповісти
Ждать можно до тех пор пока "топориками" по бестолковщине не настучат.
показати весь коментар
22.12.2024 22:55 Відповісти
Він ще все зрозуміє, коли подорослішає. Йому ще немає і 80.
показати весь коментар
22.12.2024 22:58 Відповісти
У сучки потекло прям
показати весь коментар
22.12.2024 22:59 Відповісти
Що ж все таки роблять кацапські гроші,воші та наші гниди!
показати весь коментар
22.12.2024 23:12 Відповісти
Трамп: Путін сказав, що хоче зустрітись зі мною якнайшвидше, маємо завершити війну .Кому потрібна брехня цього американського прорашистського ставленика...???Путін дав команду .скомпроментованому американському "трамбону " який висить в куйла на гачку,що дурний карась в часі нересту на березовій гілці...про зустріч і завершення війни згідно його умов.тобто із здачею українських територій.Кому 314здить "рудий американський "трамбон" ???
показати весь коментар
22.12.2024 23:16 Відповісти
звичайно. але щоб завершити війну в ній потрібно брати участь для початку.
показати весь коментар
22.12.2024 23:17 Відповісти
Ню, ню побачим який ти скорий.
показати весь коментар
22.12.2024 23:18 Відповісти
Какое уважительное, даже подобострастное отношение к ... ***** - мировому преступнику, убийце.
показати весь коментар
22.12.2024 23:37 Відповісти
щас трампісти скажуть, шо це у Трампа тактика така - ублажитєльно заболтать ху йла, чтоби тот потом сдєлал фсьо что захочєт Трамп. і тут варто було би розсміятись.. от тільки україннцям від такого нікуя не буде смішно...
показати весь коментар
23.12.2024 00:35 Відповісти
Так, так, зустрінься з путіним. Потім ще переспи з ним. Але потім не жалійся, що відчуваєш себе використаною шмарою, як після Гельсінкі.
показати весь коментар
22.12.2024 23:41 Відповісти
Справедливості немає. Окупанту всі козирі. І після так званого завершення війни продовжиться винищення і катування українців на окупованих територіях та підготовка до подальшої окупації України.
показати весь коментар
23.12.2024 00:50 Відповісти
Та віддай йому Аляску, хай собі вже вдавиться
показати весь коментар
23.12.2024 00:54 Відповісти
те що і так було ясно - ТРАМП ПУТІНСЬКА ШЛЮХА
показати весь коментар
23.12.2024 01:36 Відповісти
**** хоче зустрітися з тобою, щоб послати тебе нахій.
показати весь коментар
23.12.2024 01:39 Відповісти
Встретитесь конечно, два уголовника 😁


показати весь коментар
23.12.2024 01:45 Відповісти
неадекват, оба цвай
показати весь коментар
23.12.2024 03:25 Відповісти
Прямо чекає? Та годі вже брехати, вибори завершились...
показати весь коментар
23.12.2024 07:17 Відповісти
Еще один юный желающий позаглядывать в моргала пыни.
показати весь коментар
23.12.2024 08:15 Відповісти
...а пыня, тем временем, покажет мультикм , мол, как когда-то в нарабсее отжигал Трамп.
показати весь коментар
23.12.2024 08:17 Відповісти
Фігляр,шо *****,шоТрамп.
показати весь коментар
23.12.2024 09:45 Відповісти
Та зустріньтесь вже скоріш! Може тоді ти побачиш, хто такий *****.
показати весь коментар
23.12.2024 09:58 Відповісти
То ти зараз капіталістів назвав тупими? Те бабло шо вони вбухали в Україну на вітер? Ти шось попутав. Далі ще буде. Рудий не такий простий.
показати весь коментар
23.12.2024 11:38 Відповісти
Рашка обісралась,хоче передишку. Тут Трампушка стане в нагоді.Буде тиснути на здачу територій. Без компенсації Україні за рахунок Техасу або Кентукі? Чи без Краснодарського ,Ставроподьського країв,Ростовської області? Україна ж вписала їх до своєї Конституції. Це"исконно украинские "землі.
показати весь коментар
23.12.2024 10:36 Відповісти
Боневтіку треба повторно (можна й кратно) оголосити ***** долбойожиком, щоб тому впадлу було сідати з ним за стіл переговорів. Якщо ж це не допоможе, то покласти перед ним Статут ООН, Заключний акт Хельсінки-1975, і всі договори між Україною і немитою, щоб вести перемовини на цій основі.
показати весь коментар
23.12.2024 11:14 Відповісти
А піськов каже шо імпульсу для перемовин з трампом небуло! Хтось *******
показати весь коментар
23.12.2024 11:35 Відповісти
да вам давно пора встретиться и обсудить точку G и как её удовлетворять, бо у вас там свербит чешеться у обоих не хило.
показати весь коментар
23.12.2024 12:33 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2024 12:42 Відповісти
Если трамп пожмёт ***** руку, то с этим ******, Украине, больше, для иметь, конечно, нельзя.
показати весь коментар
23.12.2024 14:18 Відповісти
А кацапня пише шо Трамп хоче з ****** зустрітись
показати весь коментар
23.12.2024 16:45 Відповісти
Хвіст керує собакою! А що ще сказав пуйло? Куди далі бігти? Трамп на низькому старті?
показати весь коментар
23.12.2024 19:57 Відповісти
Сторінка 2 з 2