Тіла близько 50 ухилянтів виявили у Тисі з лютого 2022 року, - ДПСУ

Близько 50 осіб від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули, намагаючись перетнути кордон вплав через річку Тиса.
Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Все ще є відчайдухи, які обирають для себе лінію кордону, яка проходить по річках, для того, щоб намагатися перетнути кордон вплав, зокрема гірськими річками, що найбільше несуть загрозу для життя й здоров’я людей. Наприклад, річка Тиса, на жаль, уже забрала за час дії воєнного стану близько 50 життів людей, які у незаконний спосіб намагалися перетнути кордон саме на цій ділянці", - розповів він.
За словами Демченка, щодня прикордонники виявляють спроби незаконного перетину кордону. Таких випадків від початку зими поменшало.
"Щодня прикордонні наряди та оперативні групи затримують порушників і відслідковують тих, хто ще на підступах до державного рубежу для незаконного перетину. Викриваються схеми, організатори, пособники, які обіцяють людям сприяння в незаконному перетині кордону. Але починаючи з липня йде тенденція до зменшення таких спроб. Зараз цьому допомагають погодні умови, адже зниження температури, сніг не дозволяють безперешкодно навіть дістатися лінії кордону. Адже неодноразово прикордонники виявляли людей з переохолодженням, які обирали для себе такі небезпечні мандрівки для того, щоб перетнути кордон у незаконний спосіб", - додав речник ДПСУ.