Путін - "правильний партнер" Угорщини, - Орбан

Прем'єр-міністри Угорщини Віктор Орбан назвав російського диктатора Путіна "правильним партнером".
Про це він сказав в інтерв'ю Magyar Nemzet, передає Цензор.НЕТ.
За його словами, зовнішня політика здорової країни полягає в тому, щоб заводити друзів. Тому у світ має бути якомога більше країн, зацікавлених в успіху угорців.
"Новому президенту США подобається Угорщина. Президент Китаю відвідав дві країни Європейського Союзу - Францію та Угорщину. Наш друг - президент Туреччини, наш правильний партнер - президент Росії, наш добрий друг - прем'єр-міністр Ізраїлю. Навряд чи щось подібне було в історії угорської дипломатії", - заявив Орбан.
"Як обертати ці тарілки одночасно, щоб жодна з них не впала, а їхні конфлікти між собою не зашкодили відносинам з нами – справа складна, але не неможлива. Причина, чому нам потрібно збирати друзів у світі, полягає в тому, щоб угорці, всі угорці, могли отримати від цього відчутну користь", - додав угорський прем'єр.
Нагадаємо, раніше Орбан заявив, що Європа програла на війні в Україні попри спроби заперечити це.
Також він вважає, що війна в Україні закінчиться у 2025 році.
мадяри завжди вибирали партнерів-фашистів.
це ж треба так ганьбити пам'ять учасників повстання 1956 р.!