9447 відвідувачів онлайн
849 13

2024 рік Україна завершує в умовах фінансової стійкості, - Шмигаль

Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна завершує 2024 рік в умовах фінансової стійкості.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Шмигаль заявив на засіданні уряду.

"2024 рік завершуємо в умовах фінансової стійкості. За рахунок податків, зборів, внутрішніх позик у повному обсязі фінансуємо наші Сили оборони. Завдяки партнерам покриваємо цивільні видатки", - сказав Шмигаль.

Так, він зазначив, що понад 16 млрд євро Україна отримала від ЄС за програмою Ukraine Facility. Майже 5,4 млрд доларів - за програмою співпраці з МВФ. Також пройдено вже шостий перегляд програми, і вчора Україні перерахували новий фінансовий транш.

"Пряма бюджетна підтримка за цей рік складе близько 41 млрд доларів. Вагомою є підтримка США, Світового банку, Японії, Канади та інших партнерів. За 11 місяців 2024 року понад 510 млрд грн з державного бюджету було виділено на соціальне забезпечення, 140 млрд грн - на програму державних медичних гарантій, 163 млрд грн - на трансферти місцевим бюджетам", - розповів прем'єр.

Також Шмигаль зазначив, що наступного року очікується залучення понад 38 млрд доларів зовнішнього фінансування для покриття найважливіших невійськових бюджетних видатків. А також Україна очікує отримати кошти від заморожених російських активів.

Топ коментарі
+5
Шмигаль подивився на свої статки і з гордістю вимовив:
- Як же в мене все фінансово стійко!
показати весь коментар
24.12.2024 13:46 Відповісти
+3
Та да, всупереч діяльності Шмигаля і Ко. Дякувати треба західним донорам.
показати весь коментар
24.12.2024 13:40 Відповісти
+1
Коли країну тупо заливають баблом, було б дивно, якщо б рівень втрат від корупції це переважував.

Короче, це не завдяки Шапітолію Зеленського, а всупереч іх діяльності.
показати весь коментар
24.12.2024 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та да, всупереч діяльності Шмигаля і Ко. Дякувати треба західним донорам.
показати весь коментар
24.12.2024 13:40 Відповісти
Є маленький "мінус" - хотіли курс по 45, але не вдалося досягти....
показати весь коментар
24.12.2024 13:44 Відповісти
Шмигаль подивився на свої статки і з гордістю вимовив:
- Як же в мене все фінансово стійко!
показати весь коментар
24.12.2024 13:46 Відповісти
Політика "після нас хоч потоп" приведе Україну до повної залежності від позик. І діти наших дітей будуть виплачувати проценти .... Цікаво чи допоможуть цьому зєлєнські тисячі ? Проте вже ясно, влада сподівається, що вони злиняють скоріше ніж ми, українці, оговтаємось.
показати весь коментар
24.12.2024 13:46 Відповісти
Як шо порівняти куди та на шо шли гроши при Гройсмані та зараз на кого та на шо ідуть при шмигалю, відразу з'являєтся життевий "оптімизи".
показати весь коментар
24.12.2024 13:47 Відповісти
Коли країну тупо заливають баблом, було б дивно, якщо б рівень втрат від корупції це переважував.

Короче, це не завдяки Шапітолію Зеленського, а всупереч іх діяльності.
показати весь коментар
24.12.2024 13:52 Відповісти
ПІд цією статтею саме час для особливо обдарованих обісрати західних партнерів.
показати весь коментар
24.12.2024 13:53 Відповісти
так, а шо ахметову пінчуку станеться?
от коломойша попав конкретно. а нехер плювати в американський колодязь.
показати весь коментар
24.12.2024 13:54 Відповісти
Куди коломойша попав?
показати весь коментар
24.12.2024 14:16 Відповісти
переховується від американського правосуддя.
чи ви вважаєте, що у нього все добре і він срав на американське правосуддя?
показати весь коментар
24.12.2024 14:53 Відповісти
Гарна "стійкість" при $41 мільярдах вливань в рік, від Заходу!
показати весь коментар
24.12.2024 14:00 Відповісти
Для кого стабільно? Тільки для чиновників, котрим зарплати компенсуються своєчасно. Ті, хто не забуває їх отримувати, можуть підтвердити. А так, ціни ростуть, гривня падає. Пенсії стабільні, але тільки для простих людей. Інвалідам їх вчасно компенсують
показати весь коментар
24.12.2024 14:01 Відповісти
На новорічні відосики з монатіком грошей, я так розумію, вистачило б при будь-якому розвитку подій.
показати весь коментар
24.12.2024 14:20 Відповісти