10091 відвідувач онлайн
8 971 22

Греція передасть Україні ракети Sea Sparrow, - ЗМІ

Sea Sparrow

Греція погодилася надати Україні 24 ракети Sea Sparrow.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Ekathimerini.

Як зазначається, ці ракети, які використовуються вже майже 40 років, походять із запасів Військово-морських і Військово-повітряних сил Греції та були визнані непотрібними для оперативного використання за грецькими військовими стандартами.

Sea Sparrow - це зенітна зброя малої дальності американського виробництва, і Україна вже має необхідні пускові установки.

Також повідомляється, що передача цих ракет є частиною ширшої військової допомоги Греції Україні, яка містить артилерійські снаряди, зброю та боєприпаси.

Крім того, варто нагадати, що прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс під час останнього саміту лідерів ЄС підтвердив непохитну підтримку Грецією України.

Топ коментарі
+12
думав фотожаба. Але ж ні. Просто ще одна ******* тоталітарна держава.
показати весь коментар
28.12.2024 15:58 Відповісти
+11
показати весь коментар
28.12.2024 15:28 Відповісти
+10
Респект!
показати весь коментар
28.12.2024 15:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Респект!
показати весь коментар
28.12.2024 15:08 Відповісти
Греція погодився надати...
показати весь коментар
28.12.2024 15:34 Відповісти
та то редактори каву не попили - уже випили....
показати весь коментар
28.12.2024 15:46 Відповісти
І за це дякуємо...
показати весь коментар
28.12.2024 15:19 Відповісти
підходять до Буків
показати весь коментар
28.12.2024 15:23 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2024 15:28 Відповісти
Кацапія та китай браття на вєкі! Що кирило моськовське- фсбшна мерзота, що китайська-комуністична наволоч! 😁
показати весь коментар
28.12.2024 15:39 Відповісти
В Китаї давно нема ніякого комунізму.
показати весь коментар
28.12.2024 15:55 Відповісти
Як виявилось, "комунізм" - це просто ще одна назва для тоталітарних ідеологій та державних устроїв фашистського типу.

Тож так, в китаї - тоталітарний комунізм, практично точно такий, який був за товариша сраліна. Принаймні в частині призначення патріархів церкви - ніяких відмінностей. Та і в економіці теж не дуже принципіальних відмінностей. Товариш сралін теж 6 років НЕП терпів зципівши зуби. А потім, коли знадобились кошти для оплати індустріалізації руками інженерів США та Німеччини - всіх або розстріляв, або в ГУЛАГ відправив, конфіскувавши все, до чого дотягнувся.
показати весь коментар
28.12.2024 17:53 Відповісти
Китай офіційно атеїстична держава. Альо.
показати весь коментар
28.12.2024 15:54 Відповісти
думав фотожаба. Але ж ні. Просто ще одна ******* тоталітарна держава.
показати весь коментар
28.12.2024 15:58 Відповісти
Ці ракети вже не підходять до ******** грецьких стандартів ! А то нічого що в воюючій Україні стандарти явно вищі за грецькі , а за тими ракетами потрібен догляд а то люди і гроші .
показати весь коментар
28.12.2024 15:30 Відповісти
Це те, що прилітає додатково, коли вже кацапська ракета прилетіла по цілі.
показати весь коментар
28.12.2024 19:22 Відповісти
5шт чи 10 шт ?
показати весь коментар
28.12.2024 15:31 Відповісти
24
показати весь коментар
28.12.2024 15:32 Відповісти
Головне, щоб вони не були зіпсовані віком! 24 кацапські цілі, це краще ніж нічого! Головне, щоб під час використання, не постраждали наші воїни, як це було з неякісними 120 мм мінами!
показати весь коментар
28.12.2024 15:36 Відповісти
Ви порівнюєте непорівнюване.
показати весь коментар
28.12.2024 16:59 Відповісти
Балуєте!
показати весь коментар
28.12.2024 16:27 Відповісти
Зараз кацапи завиють про бойових горобців.
Були б вони в нас раніше, яша кедмі не свистів би про 3-4 БДК на Одесу.
показати весь коментар
28.12.2024 16:40 Відповісти
Треба було помовчати. Зараз запоребрик ці ракети на банани (чи апельсини) розміняє.
показати весь коментар
28.12.2024 17:16 Відповісти
Як колись казали: "В Грєціі всьо єсть!"
показати весь коментар
28.12.2024 17:21 Відповісти
Як би ж 240 !