9144 відвідувача онлайн
725 15

Цього тижня Росія атакувала Україну 370 ударними дронами, 280 КАБами і 80 ракетами, - Зеленський

Всього протягом цього тижня Росія застосувала проти України понад 370 ударних дронів, близько 280 керованих авіаційних бомб і 80 ракет різних типів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Наші міста й громади перебувають під постійними російськими обстрілами. Навіть у різдвяну ніч терористи влаштували масовану повітряну атаку.

Такий терор можна зупинити лише спільною силою. Я вдячний захисникам і захисницям, які рятують наших людей від щоденних атак, і партнерам, які розуміють важливість вчасного надання засобів ППО для захисту життів і наближення справедливого й чесного миру", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, з 16 по 21 грудня росіяни застосували проти України 550 КАБів, майже 550 дронів та понад 20 ракет,

Топ коментарі
+7
Глист гундосий, звіт по ракетах від тебе нікому не треба. Країні потрібен захист і превентивні удари по паРаші, які б неуможливили ракетні обстріли! Але ти, лайно запухше, за 3 роки не вдарив жодного разу по стратавіа і заводам ракет.
показати весь коментар
29.12.2024 13:23 Відповісти
+5
Він з якої планети? КВН?
показати весь коментар
29.12.2024 12:55 Відповісти
+5
Блазень став статистом, мерзенна оманська брехлива гнида
показати весь коментар
29.12.2024 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Він з якої планети? КВН?
показати весь коментар
29.12.2024 12:55 Відповісти
А було Кабів по 900. Шо сі стало?
показати весь коментар
29.12.2024 12:56 Відповісти
Констататор ЗЕзради і імітатор преЗЕдент!
показати весь коментар
29.12.2024 12:58 Відповісти
А от шо буде у нічь з 30 на 31 грудня та у новорічну нічь, він шось промовчив.
показати весь коментар
29.12.2024 13:00 Відповісти
" а не посчитать ли нам, состоятельные кроты оп-ы?" (С)
показати весь коментар
29.12.2024 13:01 Відповісти
Чмо тупориле! Може проінформуй суспільство про "успіхи" на курщині та сході. Чи може це не твоя відповідальність, бездар безтолкова?
показати весь коментар
29.12.2024 13:07 Відповісти
На сході і курщині орків гасять в промислових масштабах. Потроху відступаючи. Все що можна зробити при кратно преважаючому ворозі Подякуй ЗСУ - вони роблять все можливе і неможливе...
показати весь коментар
29.12.2024 13:11 Відповісти
Недільна статистика від най -най-най
показати весь коментар
29.12.2024 13:08 Відповісти
Президент і Верховний має не смакувати щоденно скільки разів і чим нас били і якої шкоди завдали. А звітувати що він з командою зробили, щоб того не сталося: як організована і забезпечена ППО і ПРО країни, як стан мобілізації, як забезпечене військо, який стан оборонних споруд, який результат викорінення корупції у вищих ешелонах влади і командування ЗСУ... А з цим останнім - гробова тишина. Бо нічого не робиться. Армію тупо гроблять, країну здають і готують до капітуляції...
показати весь коментар
29.12.2024 13:15 Відповісти
Глист гундосий, звіт по ракетах від тебе нікому не треба. Країні потрібен захист і превентивні удари по паРаші, які б неуможливили ракетні обстріли! Але ти, лайно запухше, за 3 роки не вдарив жодного разу по стратавіа і заводам ракет.
показати весь коментар
29.12.2024 13:23 Відповісти
За всіх ніколи не кажіть. Не подобається - не читайте. Пропоную всім діячам, яким всі завжди щось "повинні", "зобов'язані" і багато іншого, тож пропоную всім таким патріотам організувати самим виробництво ракет, літаків, танків, кораблів та іншої військової техніки. Водночас Україну протягнути до НАТО. Може нити і виригати жовч перестанете від неробства
показати весь коментар
29.12.2024 13:38 Відповісти
Пропоную зеленому дуполизу гундосого глиста сходити за російським ваєнним корабльом. Вам усім там місце, зебільня.
показати весь коментар
29.12.2024 13:42 Відповісти
Блазень став статистом, мерзенна оманська брехлива гнида