11126 відвідувачів онлайн
1 507 27

У НАТО заявили про збільшення кількості гібридних атак з боку РФ: можемо нарахувати десятки

Аппатурай про загрози з боку рф

З моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну зафіксовано зростання гібридних нападів з боку Росії.

Про це в інтерв'ю Sky News заявив представник Альянсу Джеймс Аппатурай, відповідальний за оновлення стратегії НАТО у сфері гібридної війни, повідомляє Цензор.НЕТ.

Посадовець додав, що кількість гібридних нападів з боку Росії зросла до рівнів, "які вважались би неприйнятними п'ять років тому".

"Ми точно можемо нарахувати десятки. До ста точно. Однак, багато і зірваних змов", -  каже Аппатурай.

Зокрема, йдеться про перерізання життєво важливих підводних кабелів, диверсії, закладення вибухових пристроїв у вантажі літаків тощо.

Аппатурай заявив, що збільшення кількості гібридних нападів з боку РФ є відповіддю Кремля на військову підтримку України західними партнерами.

"Ця частина правда. Тому їм не подобається те, що ми робимо, але вони також бачать у нас ворога. І це стає гіршим", - сказав посадовець Альянсу.

Він зазначив, що НАТО непокоїть, що гібридні напади Росії проти країн Альянсу, зрештою можуть призвести до значних жертв.

"Мене справді непокоїть, що один із гібридних нападів Росії призведе до жертв... Є реальна загроза, що один із таких нападів призведе до значної кількості жертв, або завдасть істотної економічної шкоди", - додав посадовець НАТО.

Топ коментарі
+6
Скільки ще тєрпіли будуть сидіти в теплій ванні і рахувати какашки які їм кидає у їхню ванну Пуйло?
показати весь коментар
29.12.2024 17:23
+5
треба було допомогти Україні в 2014 р, а тепер "скриньку пандори" вже відкрито, пуйло воюватиме до посліднього орка, йому назад ходу вже нема - його легше точково ліквідувати.
показати весь коментар
29.12.2024 17:32
+4
Пропоную - оновлену стурбованість
показати весь коментар
29.12.2024 17:25
Коментувати
Сортувати:
Польща готова допомогти Україні, якщо Словаччина відключить електроенергію - Bloomberg

Польський уряд готовий збільшити внутрішнє виробництво електроенергії, щоб компенсувати будь-який дисбаланс, який виникне у системі України у разі дій Словаччини.
показати весь коментар
29.12.2024 17:18 Відповісти
НАТО мобілізуйтеся !
назад дороги вже немає
показати весь коментар
29.12.2024 17:18 Відповісти
та нє. ім требе ще час шоб нову стратегію реагування випрацювати. а потім ще оновити, на більш потужний, рівень стурбованностей та занепокоєнь.... а це роки і роки
показати весь коментар
29.12.2024 17:27 Відповісти
Путін вдруге за два дні подзвонив Алієву щодо катастрофи літака
показати весь коментар
29.12.2024 17:20 Відповісти
на злодії і шапка горить
показати весь коментар
29.12.2024 17:25 Відповісти
Скільки ще тєрпіли будуть сидіти в теплій ванні і рахувати какашки які їм кидає у їхню ванну Пуйло?
показати весь коментар
29.12.2024 17:23 Відповісти
Посадовець додав, що кількість гібридних нападів з боку Росії зросла до рівнів, "які вважались би неприйнятними п'ять років тому". Джерело: https://censor.net/ua/n3527592 а зараз-прийнятна, і чим більше атак-тим прийнятніше. От вам і НАТО!
показати весь коментар
29.12.2024 17:24 Відповісти
Готовиться "отвєтка" - а це повинно бути повчально.....
показати весь коментар
29.12.2024 17:24 Відповісти
Пропоную - оновлену стурбованість
показати весь коментар
29.12.2024 17:25 Відповісти
пацани з Нато іноді вражають своїм рахуєм...
показати весь коментар
29.12.2024 17:25 Відповісти
Куколдіньйо, *****!
показати весь коментар
29.12.2024 17:29 Відповісти
Ну сидіть і рахуйте.
показати весь коментар
29.12.2024 17:30 Відповісти
Агрессівноє НАТО в атвєт агрессівно сглативаєт.
показати весь коментар
29.12.2024 17:31 Відповісти
ну все як зелені - по пару трохі ****** заробили...!
показати весь коментар
29.12.2024 17:31 Відповісти
треба було допомогти Україні в 2014 р, а тепер "скриньку пандори" вже відкрито, пуйло воюватиме до посліднього орка, йому назад ходу вже нема - його легше точково ліквідувати.
показати весь коментар
29.12.2024 17:32 Відповісти
головне крутий калькулятор завести для підрахунку, щоб вистачило ресурсу а потім глибоко стурбуватись....
показати весь коментар
29.12.2024 17:33 Відповісти
хлопці з Літви, Латвії, Естонії, далі трохі білих підарасів, і Україна!
може яке своє Нато замутимо?
бо це вже не робить, не дійове...
показати весь коментар
29.12.2024 17:37 Відповісти
а я знаю тих хлопців - ой круті!
показати весь коментар
29.12.2024 17:38 Відповісти
Сама популярна професія у ********* НАТО це підрахуй.
показати весь коментар
29.12.2024 17:46 Відповісти
Хвалене НАТО насправді дешеве терпіло. А ні єдності а ні хоробрості
показати весь коментар
29.12.2024 17:49 Відповісти
діди за онкуів витягнуть - на то вони і діди.
а онучікі нехай по аналам табу - солодкі наші....
так і піднімемо діторождаємость!
буба дай 500 грівен на совококупітся в дії! - ну дай!
показати весь коментар
29.12.2024 17:55 Відповісти
Український поет з Бахмуту Микола Чернявський 117 років тому
написав пророчого вірша:

Ви думали, що наша доля
До нас прилине у квітках?
Немов весна з ясного поля,
Що нам ввижається у снах, -
Даремно! Прийде наша воля
Немов поранений борець,
І на її змарнілім чолі
Побачать мученства вінець.
Уся в крові та воля буде,
По трупах прийде... І її
Ще будуть довго шарпать люде
Чужі, а гірш того - свої...
показати весь коментар
29.12.2024 18:12 Відповісти
за 12 долярів тут ніхто нікому і в харю не плюне....
от як би юяні? - все було б обпльоване з ухів до шкарпеток! 🤣
показати весь коментар
29.12.2024 18:15 Відповісти
Це агонія смердючої срані рф
і тут потрібно дуже сильно
пильнувати за ними у цивілізованих країнах , яких
кацапи ненавидять 🤬
показати весь коментар
29.12.2024 18:35 Відповісти
В НАТО заявили об увеличении количества гибридных атак со стороны РФ: можем насчитать десятки Источник: https://censor.net/ru/n3527592
============
Україна висловлює стурбованість.
показати весь коментар
29.12.2024 20:28 Відповісти