РФ навіть у новорічну ніч хвилювало лише те, як зробити боляче Україні, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський прокоментував обстріл російських окупантів у новорічну ніч.
Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.
"Росію навіть у новорічну ніч хвилювало лише те, як зробити боляче Україні. Сто одинадцять ударних дронів проти наших міст. Більша частина не досягла своїх цілей завдяки нашим засобам ППО, нашим мобільним вогневим групам і системам РЕБ. Але, на жаль, на цей час відомо про одну загиблу людину. Мої співчуття рідним і близьким. Також є постраждалі та руйнування. Усі служби задіяні.
І я вдячний усім, хто, незалежно від обставин, щоночі та кожного дня на службі, на роботі, захищає Україну та українців", - йдеться в повідомленні.
Зеленський наголосив, що армія України стримує російські штурми.
"Рятувальники, які готові допомогти в будь-якій точці України. Усі екстрені служби, наші медики, кожен і кожна, чия робота – берегти життя. Дякую вам!" - підсумував президент.
Нагадаємо, зранку 1 січня у столиці працювала протиповітряна оборона. Росіяни атакували Київ безпілотниками. Відомо про загиблу жінку.
Відомо, що в ніч на 1 січня 2025 року російські окупанти атакували Україну 111 ударними БПЛА та безпілотниками інших типів. Сили ППО знищили 63 цілі, 46 було локаційно втрачено.
ми і так вже в ах@є від ваших подарунків ...