10500 відвідувачів онлайн
2 460 28

РФ навіть у новорічну ніч хвилювало лише те, як зробити боляче Україні, - Зеленський

Зеленський прокоментував обстріл у новорічну ніч

Президент Володимир Зеленський прокоментував обстріл російських окупантів у новорічну ніч.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Росію навіть у новорічну ніч хвилювало лише те, як зробити боляче Україні. Сто одинадцять ударних дронів проти наших міст. Більша частина не досягла своїх цілей завдяки нашим засобам ППО, нашим мобільним вогневим групам і системам РЕБ. Але, на жаль, на цей час відомо про одну загиблу людину. Мої співчуття рідним і близьким. Також є постраждалі та руйнування. Усі служби задіяні.

І я вдячний усім, хто, незалежно від обставин, щоночі та кожного дня на службі, на роботі, захищає Україну та українців", - йдеться в повідомленні.

Зеленський наголосив, що армія України стримує російські штурми.

"Рятувальники, які готові допомогти в будь-якій точці України. Усі екстрені служби, наші медики, кожен і кожна, чия робота – берегти життя. Дякую вам!" - підсумував президент.

Нагадаємо, зранку 1 січня у столиці працювала протиповітряна оборона. Росіяни атакували Київ безпілотниками. Відомо про загиблу жінку.

Відомо, що в ніч на 1 січня 2025 року російські окупанти атакували Україну 111 ударними БПЛА та безпілотниками інших типів. Сили ППО знищили 63 цілі, 46 було локаційно втрачено.

Топ коментарі
+22
пане преЗЕдент, 31 грудня в 23.50 нас вітати не треба
ми і так вже в ах@є від ваших подарунків ...
показати весь коментар
01.01.2025 11:37 Відповісти
+15
Ну ЗЄ кожен день 365/24 робить Україні боляче.
показати весь коментар
01.01.2025 11:36 Відповісти
+11
Хто б про це казав от тільки не Віслюк Оманський який, разом з касабами та 5 - 6 менеджерами і слугами вбиває українців.
показати весь коментар
01.01.2025 11:48 Відповісти

Завантаження...