11371 відвідувач онлайн
1 684 24

У Силах оборони запроваджено пілотний проєкт "Звіт про ураження", - Умєров

звіт про ураження

Кабінет Міністрів підтримав запуск у Силах оборони України проєкту "Звіт про ураження", що дозволить цифровізувати та впорядкувати звітність про результати бойових дій у наших військах.

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.

Що зміниться?

На першому етапі підрозділи Збройних сил та Нацгвардії отримають можливість надавати Генеральному штабу щоденні звіти про ураження ворога через Армія+. Звіти будуть синхронізовані між застосунком та бойовою системою DELTA, що забезпечить об’єктивність і прозорість даних.

Чому це важливо?

  • Об’єктивний облік підтверджених втрат ворога
  • Можливість постійно відстежувати ефективність командирів і підрозділів за чіткими критеріями
  • Аналіз ефективності різних видів зброї та боєприпасів на полі бою
  • Оптимізація виробництва та постачання найефективнішого озброєння.

Що далі?

В межах пілотного проєкту подання звітів про ураження стане можливим в окремих підрозділах. У разі успішного результату – планується поширення проєкту на всі частини Сил оборони.

Топ коментарі
+4
Ще плюс пару журналів в паперовій армії.
показати весь коментар
03.01.2025 18:01 Відповісти
+4
Наверное про это писала Безуглая? Источник конечно так себе, но остальные про такое молчат...

показати весь коментар
03.01.2025 18:09 Відповісти
+3
Основа перерахованих проблем армійського документообігу - надлишкова кількість документації та неефективність її опрацювання. Це забирає весь робочий час персоналу і не дає часу на розробку дійсно якісних змін.

Кадровики просто тонуть у морі документації, значна частина якої є просто непотребом, що не становить практичної користі для армії, а лише виправдовує існування низки посад чи департаментів на всіх рівнях Збройних Сил України.
Подібна забюрократизованість тягне інститут армії назад, у радянське минуле, коли основним правилом кожного офіцера було «прикрити одну точку якомога більшою кількістю паперів».

Корисна робота почасти підміняється імітацією та безґлуздим продукуванням еверестів паперу.

Змінити систему зсередини, коли ти є ґвинтиком цієї колосальної машини - навряд чи можливо, хіба що на рівні свого підрозділу, якщо на це буде командирська воля.
показати весь коментар
03.01.2025 18:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
03.01.2025 17:57 Відповісти
Соціалізм це - "Учет і контроль"
показати весь коментар
03.01.2025 17:58 Відповісти
Іпанати..а для отримання зп можна вам критерії ввести..дебіли.
показати весь коментар
03.01.2025 17:58 Відповісти
Ще плюс пару журналів в паперовій армії.
показати весь коментар
03.01.2025 18:01 Відповісти
Ось цікаво ти бот який не читав статтю чи не зміг її осилити зрозуміти?
показати весь коментар
03.01.2025 19:29 Відповісти
Я в паперовій армії вже 11 рік. 😎
Зберись мізками і спробуй ще раз написати що в тебе в голові.
показати весь коментар
03.01.2025 19:48 Відповісти
Це що виходить, добавляться знову десятки журналів звітності , которі доводиться заповнювати?!
показати весь коментар
03.01.2025 18:04 Відповісти
Ще один... Розстріляти. А знаєш чому? Бо в статті говориться про цифровізацію паперових журналів і електронні шаблони що дозволяють робити все на порядок швидше.
показати весь коментар
03.01.2025 19:31 Відповісти
Це в статті говориться! А ти поговори з бойовими офіцерами. Вони тобі розкажуть. А ці товстолобики від зєвлади багато чого розказують. Цифровізіція , ахахах. Застрелься сам , Лицар країни!
Я тільки вчора від бойового офіцера чув про це паперове знущання, а мені є кого слухати.
Бачите, він в статті прочитав, ну то читай, а ще дивись 95-й квартал, а якщо захочеш, то я тобі напишу передвиборчі обіцянки брехливої зеленої макаки - почитаєш!
показати весь коментар
03.01.2025 19:45 Відповісти
Ботику ДЕ в статті пише про новий папір?)
Там де Армія+? Так це цифровий додаток. Ось туди переводять ПАПЕРОВІ щоденні звіти. А синхронізація, шаблони і т.п. спростять все та прискорення заповнення ЦИФРОВОГО звіту.
Так де папір?
P.S. Ось такий ти ботик на зарплаті. Тут вдав що мене не знаєш, а в іншому зразу згадав і нік і все інше. Ботик завдання якого гадити і будь-які ініціативи обсирати при тому робити це через злісну брехню
показати весь коментар
03.01.2025 22:21 Відповісти
показати весь коментар
03.01.2025 18:08 Відповісти
Зараз теж УПА - Українська Паперова Армія
показати весь коментар
03.01.2025 18:08 Відповісти
Наверное про это писала Безуглая? Источник конечно так себе, но остальные про такое молчат...

показати весь коментар
03.01.2025 18:09 Відповісти
І всі гільзи треба збирати в спеціальний мішочок, опечатувати і здавати на склад під розписку. Там їх перерахують і перевезуть на центральний гільзовий склад.
показати весь коментар
03.01.2025 18:40 Відповісти
А не буде фсбшна умєрка мститись за шкоду, яку українці чинять цапюрам?
показати весь коментар
03.01.2025 18:10 Відповісти
Як можна вражати ворога а потім звітувати про враження, коли на фронт поставляють браковані ********** та інше обладнання, закуплені на народні кошти, МО де Умерова поставили міністром. Спрачатку потрібно МО та іншими міністерствами, премєру, ОП і самому президенту припинити поставляти брак на фронт і про це прозвітувати народу України і їхнім захисникам- солдатам, а потім впроваджувати звіт про враження, тоді це логічно.
показати весь коментар
03.01.2025 18:16 Відповісти
Вспоминается прапорщик Шматко с кулинарного шоу : Ати-бати , звітувати, Гхааа!
показати весь коментар
03.01.2025 18:23 Відповісти
Є-ППО дурноватые уже делали. Теперь опять эта кремлёвская гнида зеленского очень желает сливать позиции наших защитников. А командование каких то "сил обороны" я надеюсь покажут ему толстый болт под самый нос