9060 відвідувачів онлайн
15 146 139

Підписантам Будапештського меморандуму було "похеру" на гарантії безпеки для України, - Зеленський

Володимир Зеленський

Гарантам Будапештського меморандуму було "похер" на виконання своїх зобов'язань перед Україною.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Президент України Володимир Зеленський у подкасті з Лексом Фрідманом.

"В Будапештському меморандумі були гарантії безпеки для України. Спочатку три найголовніші гарантери безпеки для України, три стратегічні друзі і партнери України – США, Росія, Британія. Франція і Китай доєдналися. Було 5 держав… Це зараз ми розуміємо, що це ніякі не гарантії безпеки. Було написано "запевнення"… Це ж найбільші держави, це ядерна п'ятірка. Зараз треба було б знайти всіх цих людей, хто все це придумав, і просто посадити їх в тюрму", - наголосив Зеленський.

Він додав, що після окупації Донбасу та Криму Україна відправила три рази впродовж кількох років листи всім гарантерам безпеки щодо консультацій, які були передбачені меморандумом. Однак ніхто на ці листи не відповів і для консультацій не приїхав.

"Чому? Та похеру. Це ж зрозуміло російською? От як Росії було похеру, так і всім іншим гарантерам було похеру на цю країну, на цих людей, на ці гарантії безпеки", - підкреслив президент.

Крім того, він сказав, що в лютому 2022 року, коли вже почалася повномасштабна війна, також були відправлені листи на консультації, і на них "ніхто не відповів".

Топ коментарі
+41
освіта криворіжська дає своє...
показати весь коментар
05.01.2025 22:46 Відповісти
+31
Люди - та візьміть і прочитайте вже нарешті той Будапештський меморандум - не має там ніяких гарантій.
Не потрібно ''тириндіти'' про якісь там гарантії.
Кравчук і Кучма просто подарували спочатку тактичну, а потім і стратегічну Ядерну Зброю москалям - усі ядерні боєголовки були вивезені в ''*********''.
Кравчука і Кучму обрав до влади ''мудрий'' український народ - бо ті були за дружбу з москалями - на противагу націоналісту Чорноволу.
показати весь коментар
05.01.2025 23:10 Відповісти
+26
Який сором((І це президент країни розмовляє? Дипломатія вищого сорту!А сам забув як перед війною в Буковелі катався ???Зе було похер на українців і країну!при чому ЗАВЖДИ!
показати весь коментар
05.01.2025 23:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А про лендліз щось розказував?
показати весь коментар
06.01.2025 00:04 Відповісти
Найвеличнівшивий діпламат всєх врємйон і народов
показати весь коментар
06.01.2025 00:06 Відповісти
Тут господин Зеленский абсолютно прав. Похеру было как партнерам , так и Украинской власти, которая эту туалетную бумагу подписала. Назовите фамилию сына или дочери ХОТЬ ОДНОГО деятеля украинского государства, или представителя олигархии, КТО ВОЮЕТ НА ФРОНТЕ. и все станет понятно.
показати весь коментар
06.01.2025 00:08 Відповісти
Дебільне зелене мурло, тоді пропонували Україні взамін одночасний вступ в НАТО, від якого українські гниди відмовилися на догоду кремлю. От знайди тих гнид і посади, а не чеши своїм помелом куйню.
показати весь коментар
06.01.2025 00:12 Відповісти
Президент все вірно сказав
показати весь коментар
06.01.2025 00:12 Відповісти
А що ти, убоге, понапідписувало? Нечувані безпрецедентні гарантії безпеки взамін НАТО, які не потрібно ратифікувати, бо вони просто не обов'язкові до виконання.
показати весь коментар
06.01.2025 00:16 Відповісти
Ми, що? Вже перейшли на французьку?! 🤣
показати весь коментар
06.01.2025 00:24 Відповісти
Невже ніхто не розуміє чому ЗЕлідОр знов бикує? Нахабно, зухвало. Бо він відпрацьовує на його лохторат, якому саме такий бидло-стайл подобається. Бидло, яке обирало ЗЕлідОра любить його досі саме за отой "похєр" чи "pohuj", бо ЗЕлідОр це бидло-мєсія, він як "сакральні" сємкі для гопніков, як той "майскій міраточащій шашлик на 9 мая" для совкодрочєров. ЗЕлідОр це не просто реванш антимайдану, він уособлює собою антиУкраїну, бо він прийшов, щоб знищити її підло, підступно, прикриваючись легітимністю, яку купив за обман тих, хто повірив його брехливим словам. Вже на часі сказати цій знахабнілій кремлівській гидоті : нахєр!
показати весь коментар
06.01.2025 00:43 Відповісти
Ну тут я з клоуном повністю згідний!
Всім похеру було!
показати весь коментар
06.01.2025 00:47 Відповісти
Ого... "божевильний" путин тихо курить у сторнци...
показати весь коментар
06.01.2025 00:48 Відповісти
Отже, з договором партнери наї.али, це давно було зрозуміло.А ще зрозуміло, що угода про не розповсюдження я/з є не чинною так як прив'язана до тих самих гарантій і накладала відповідні зобов'язання на Україну.
показати весь коментар
06.01.2025 00:57 Відповісти
Цікаво а зараз що не так само? Чи куча маленьких "меморандиків" краща від одного великого? Смарагдовий як завжди пиндить як дише....
показати весь коментар
06.01.2025 01:02 Відповісти
Ліл. Гундос, а ти Будапешт взагалі читав? Це ж був меморандум "про наміри" і нічого більше. Жодного підписаного договору про захист України в тому меморандумі не було.
показати весь коментар
06.01.2025 01:02 Відповісти
Тому, що попередні президенти(жоден) не направляли делігації у Вашингтон для закріплення гарантій прописаних у меморандумі.Натомість свої зобов'язання Україна повністю виконала.Було ліквідовано весь тактичний та стратегічний запас засобів стримування ,країна по факту залишилася позаблоковою і не захищеною.
показати весь коментар
06.01.2025 01:15 Відповісти
Практично все було не ліквідовано, а передано росії.
показати весь коментар
06.01.2025 01:32 Відповісти
Вже пояснювали. Меморандум слід читати разом з договором про нерозповсюдження ЯЗ.
Раз розповсюдження відбулося в інших країнах, і Україну не захистили від агресії - ми вільні від зобов"язань.

Зараз повторюється те саме, що у 1996 р. - нам ставлять умови про ЯЗ. Не "розповсюджувати" ...
показати весь коментар
06.01.2025 01:19 Відповісти
Якраз Україна і розповсюдила свою ядерну зброю у росію.
показати весь коментар
06.01.2025 01:33 Відповісти
"А с этим государством и в отношении этого государства мы никаких обязывающих документов не подписывали" ,
- заявив Владімір Путін, 4 березня 2014 року.
показати весь коментар
06.01.2025 01:44 Відповісти
А " безпекові угоди"- це не такаж хрінь як " Будапештський меморандум"..?!😉
показати весь коментар
06.01.2025 02:51 Відповісти
І таки крупно прибрехав-він живе не по правилам а по інстинктам.
показати весь коментар
06.01.2025 03:05 Відповісти
Головним ідеологом відібрати у України і інших пост совкових країн зброю була мацква. Тобто Будапешт був зроблен кацапскими кгбистами
Зараз кгбисти готують нову пастку для України - договір у Братиславі, ідея мацкви, просувають Орбан вучич і Фіцо. Мацква розуміє, що західна Европа підтримує Україну, тому обрана країна у прикордонні України.
І говорять що Трамп збирається до Братислави . Тому так шістки метушаться. Ось 10 січня велика словацька делегація збирається у КРІВАВУ мацкву знову жати кріваві руки хутина.
ЦІКАВО , а вистачить Трампу відваги відвідати Київ , як це зробив Байден. До речі досі Орбана Вучича і Фіцо у Київі теж не було.
показати весь коментар
06.01.2025 04:25 Відповісти
Це правда . Їм було похеру . Кучма підписав папірець який навіть не ратифікували парламенти країн підписантів . Українську дипломатію на міжнародному рівні розвели як котят .
Іншими словами нам дали пусті гарантії , аби ми лиш від.бались .
Пам'ятаю як тоді наші владні дебіли ще й хизувались , тим що Україна - найййймиролюбніша країна світу !! ****** . Дивіться всі мовляв , бачите які ми круті ,, ось роззброїлись , добровільно позбулись власного захисту ,, а все заради того щоб на Заході - пані та панове міцно спали і ні за шо не переживали .
показати весь коментар
06.01.2025 04:27 Відповісти
Может оно, не по той дороге поехали? А вдруг, не дожали на первом майдане. И не было 3-го тура? Не пришел Виктор Андреевич, два срока Янукович. Украина подкацапская. Похлеще Беларуси. Страны НАТО начинают движ в Карпатах. Как думаете будапештский гарант Москва вмешается, или нет?
Зная правила нашего сайта: Путин - *****. Крым - наш. Зеленский - клоун
показати весь коментар
06.01.2025 08:08 Відповісти
Боже, яке ж воно тупе та брехливе! Навіть і не читало того меморандуму- а там усього аж 6 пунктів на півсторінки. І нема там ніяких гарантій від слова зовсім! Пустий папірець! І не підписувала його Франція та Китай. Підписали США ,Британія і росія. і ХАЙ НЕ БРЕШЕ що ніхто не приізджав на консультаціі- Після початку вторгнення в Криму Український парламент попросив підписантів Меморандуму підтвердити свою прихильність принципам, закріпленим у політичній угоді, та провести консультації з Україною для зменшення напруженості. 2 березня 2014 року Верховна Рада України на закритому засіданні ухвалила звернення до парламентів держав-гарантів безпеки України згідно з Будапештським меморандумом і до міжнародних організацій.
Вже 5 березня США ініціювали проведення в Парижі консультації з країнами-учасницями Будапештського меморандуму. На зустріч з'явилися держсекретар США Джон Керрі, міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг, в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця, але не представник держави-агресора Росії. Пізніше Російська Федерація відмовилася від таких консультацій. А воно тут гнівно так нам лапшину вішає на вуха. Кончена мерзота......
показати весь коментар
06.01.2025 05:09 Відповісти
щось він уже зовсім того...
показати весь коментар
06.01.2025 07:01 Відповісти
Про. меморандум воно може й так, але не тому, хто похєрив безпеку країни зараз, про це судити.
показати весь коментар
06.01.2025 07:30 Відповісти
Зелене чмо, що ти мразь верзешь????????? Як ти розмовляешь???????? Що це за лексікон у відкритому доступі????? Урод!!!! Гори в аду!!!!!
показати весь коментар
06.01.2025 07:52 Відповісти
Мене шокувала підлість країн "гарантів" цього фігового листка під назвою "будапештський меморандум". Нема і дня щоб я не проклинав тих сраних гарантів що були при владі 2014 року. Єдиний кого слід поважати це Борис Джонсон. Байден ,Макрон і Шольц давали допомогу по чайній ложці щоб раша вспіла оговтатись, а тепер ми маємо те що маємо.
показати весь коментар
06.01.2025 09:39 Відповісти
Будмеморандум - звичайно зрада. Тупість і безпринципність Кучми і ко. Але зелене чмо нехай не на Кучму киває а краще розповість що його вірні нукери напідписували в Стамбулі. Про що вів Зе особисті домовляночки були в Омані. Чи про Будапешт він згадав а про Оман і Стамбул - не пам'ятає? А от громадянам які хоч трохи при свідомості було б цікаво
показати весь коментар
06.01.2025 09:53 Відповісти
Можно подумать в этот раз "гарантии безопасности" принципиально будут отличаться!?
Никто не будет умирать за другую страну и НАТО это не панацея, там тоже ХИТРОЖОПАЯ 5-я статья "...и предпримут действия, которые сочтут необходимыми, чтобы помочь стране НАТО, подвергшейся нападению..." (читайте внимательно: которые СОЧТУТ НЕОБХОДИМЫМИ), выражение "озабоченности" тоже может быть "необходимыми мерами"!!
Ничто кроме СИЛЬНОЙ АРМИИ и ТЕРМОЯДЕРНОГО ОРУЖИЯ (в количестве не менее 1,5 тыс боеголовок со средним зарядом 500 кТн) и современными средствами доставки, которые преодолеют ПВО/ПРО противника не будет ГАРАНТИЕЙ БЕЗОПАСНОСТИ и для понимания этого факта не нужно быть умником или иметь высшее образование, это очевидный факт!
показати весь коментар
06.01.2025 10:05 Відповісти
Потужна торпеда в бік союзників. Хтось може і образитись
показати весь коментар
06.01.2025 10:07 Відповісти
гарант перейшов на рідну мову
показати весь коментар
06.01.2025 10:12 Відповісти
Як на мене, це він ще досить лагідно висловився.
показати весь коментар
06.01.2025 17:33 Відповісти
https://zn.ua/ukr/POLITICS/tse-khnja-zelenskij-pro-obitsjanki-ssha-pered-povnomasshtabnim-vtorhnennja-rf.html Зеленський заявив що не отримав допомого від США перед війною. .... чим далі тим більше яо...ю від цієї істоити. Перед війною , пам'ятаю Зе зявляв що війни не буде , що заяви про можливу війну шкодять інвестиціям.. до війни готовувся- "отріцательним способом" - тобто зменшееням армії, закриттім ракетних програм і розмінуванням... Союзники ж волали що буде війна і треба готувтися!! Кому вони б мали давати зброю якщо до війни ніхто не готувався і не збирався
показати весь коментар
06.01.2025 10:37 Відповісти
Перш за все "похеру" було самої Україні. Чі може я помиляюсь?
показати весь коментар
06.01.2025 12:41 Відповісти
Диванні війська вважають, що якби в меморандумі було написано не про наміри, а щось так-таке дуже обов'язкове до виконання, то ПаРаша би їх не порушила. Читайте :Антон Деникин писал около ста лет назад: "Никогда, конечно, никогда никакая Россия - реакционная или демократическая, республиканская или авторитарная - не допустит отторжения Украины"