7589 відвідувачів онлайн
3 985 58

РФ порушила Будапештський меморандум. Світові лідери не змогли зупинити Путіна, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський

Російська Федерація порушила Будапештський меморандум, і країни, які ставили підпис під цією угодою, не змогли зупинити агресію російського диктатора Володимира Путіна.

Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтервʼю CBN, інформує Цензор.НЕТ.

Росія порушила Будапештський меморандум, порушила договори, міжнародне право. І я вважаю, що слабкими виявилися ті світові лідери, які були гарантами Будапештського меморандуму. Ось що обурює. Не те, що Росія - вбивця, і вона не приховує цього. Крім того, обурює те, що є інші держави, серйозні, з такими цінностями, які поділяємо ми, в Україні. Але, на жаль, ті держави не змогли зупинити Путіна. Не хотіли бути більш серйозними до нього і, якщо можна використати таке слово, більш жорсткими. Не поставили вбивцю на місце. Не засудили його. Тому що тільки слів замало, щоб засудити вбивцю. Вбивця повинен відповідати. Бо він забрав те, що не давав. Він не давав життя нашим людям, а забрав його у тисяч", - сказав він.

Президент наголосив, що людське життя є найвищою цінністю, і не можна несерйозно ставитися до міжнародних угод, особливо тих, які гарантують безпеку людей.

Зеленський нагадав, що у відповідь на світовий запит Україна свого часу відмовилася від зброї, а її безпеку гарантувала не лише Росія, а й інші держави, зокрема США.

Нагадаємо, раніше у МЗС України опублікувало офіційну позицію про те, що Україна не пристане на жодні альтернативи, сурогати чи замінники повноправного членства України в НАТО.

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
11.12.2024 20:17 Відповісти
+13
Є різниця хворіти під наглядом гарного лікаря чи під наглядом блазня?

Воювати під головуванням патріота та досвідченого політика теж краще ніж під "дахом" ватного брехуна та ідіота.
показати весь коментар
11.12.2024 20:14 Відповісти
+12
Ти впевнений? Тобі чи Харківському, чи Сумському трошки би мозок включити. Якби з 2019 року і далі розбудовувались армія, робили би Нептуни, Громи, Вільху та Стугни то пуйло б ще двісті раз подумав чи потрібно нападати на Україну. А так -клоун, безлад, радіючі дебіли типа тебе- чому б і не напасти((
показати весь коментар
11.12.2024 21:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Світові лідери не змогли зупинити Путіна

Хлопчино!
Ти насправді віруєш, що вони збиралися, га?
показати весь коментар
11.12.2024 20:04 Відповісти
Знайомі, схоже з дитинства у нього в школі викладали?
показати весь коментар
11.12.2024 20:08 Відповісти
Порошенко не смог отговорить украинцев. Какая разница победила!
показати весь коментар
11.12.2024 20:06 Відповісти
***** б напав і при Пороху...
показати весь коментар
11.12.2024 20:09 Відповісти
Є різниця хворіти під наглядом гарного лікаря чи під наглядом блазня?

Воювати під головуванням патріота та досвідченого політика теж краще ніж під "дахом" ватного брехуна та ідіота.
показати весь коментар
11.12.2024 20:14 Відповісти
Але при Пороху пу@ла збирались зустрічати не шашликами.
показати весь коментар
11.12.2024 20:14 Відповісти
Повномасштабна війна почалась у 2014. Гібридна була завжди.
показати весь коментар
11.12.2024 20:15 Відповісти
Ти впевнений? Тобі чи Харківському, чи Сумському трошки би мозок включити. Якби з 2019 року і далі розбудовувались армія, робили би Нептуни, Громи, Вільху та Стугни то пуйло б ще двісті раз подумав чи потрібно нападати на Україну. А так -клоун, безлад, радіючі дебіли типа тебе- чому б і не напасти((
показати весь коментар
11.12.2024 21:03 Відповісти
А чого ***** при пороху воював? Чи не воював?
показати весь коментар
11.12.2024 22:00 Відповісти
Тільки дибіли досі не бачать різниці.
показати весь коментар
12.12.2024 06:43 Відповісти
Друже, ***** напав би тоді, коли б побачив слабкість України. Бо силу він відчув десь у 2018 році. Порошенко слабину не дав.
показати весь коментар
11.12.2024 21:54 Відповісти
Ага, ***** тоді мовчки ковтав як в Україні міцнішає армія мова віра. Але 73% зебілів врятували його від такого приниження...
показати весь коментар
12.12.2024 06:54 Відповісти
Не хочу тебе кривдити. Ти взагалі вмієш читати ? "Бо силу він відчув.." це ж про *****. А ти все зрозумів навпаки. Щодо Іловайська. До цього моменту кацапи кордони не переходили, а лише направляли свої дрг та гіркіних. Пам'ятаєш. Добробати захопили Іловайськ, і виникла ситуація повної ліквідації динири. Тому ***** прийняв рішення ввести війська. Що для нас було неочікувано. ЗСУ ще майже не відновлено, а добробати не мали важку техніку. Проти танків автоматом не повоюєш. А далі було Дебальцево, де наші ЗСУ тримались міцно, але таки кацапи здолали опір. І тут Порошенко добре попрацював на політичному фронті. Виник Мінськ. З угодами про зупинку бойових дій і війська мусили залишитись там, де їх Мінськ затвердив. ***** аж до 2018-19 років не наважувався знову розпочати наступ. А далі прийшов Ідіот. Тобто обрали Ідіота. Ось маємо війну.
показати весь коментар
12.12.2024 16:16 Відповісти
От тебе коли пограбують?

Коли ти само відкриєш двері та гроші і все цінне покладеш на вході, так?

А не коли все захищено:
- озброєна навчання охорона
- сигналізація-спостереження
- грощі в сейфі/банку.

Вмикай вже клепки, зебобчику.
показати весь коментар
11.12.2024 22:01 Відповісти
та їм насрати на Україну і українців, світові лідери думають лише про прибутки своїх еліт і щоб власний лохторат не пручався і був більш-менш задоволений, все інше - то порожні слова ні про що
показати весь коментар
11.12.2024 20:09 Відповісти
Нам ніхто не допомагає?
показати весь коментар
11.12.2024 20:14 Відповісти
Утилізуапти свій хлам - це допомога?
показати весь коментар
11.12.2024 20:29 Відповісти
За Зе?
показати весь коментар
11.12.2024 20:40 Відповісти
щось у цій допомозі забагато старого лахміття і брехні
показати весь коментар
11.12.2024 20:31 Відповісти
Кучма, який все "дооформив" і віддав з метою "всесвітнього роззброєння і миру" зараз на Лазуровому узбережжі живе на власній віллі, або в Лондоні, коли хандра - що ж заслужив "повагу" у "світового співтовариства"
показати весь коментар
11.12.2024 20:14 Відповісти
Кучма? «В України забрали все тактичне ядерне озброєння 1992 року. Вклади вкладників віддали росіі також. Мабуть за вимогою Америки.
показати весь коментар
11.12.2024 20:19 Відповісти
остаточне дооформлення паперів і передача зброї відбулася вже за Кучми, міг би все зупинити, але його це зовсім не цікавило, бо він прийшов до влади з іншою метою, точно не заради зміцнення держави
показати весь коментар
12.12.2024 16:18 Відповісти
Чого ви Кравчука захищаєте?
показати весь коментар
12.12.2024 16:24 Відповісти
Нікого не захищаю, говорю як було. Кравчук уже мертвий, нема толку обговорювати його дії, а Кучма ще живий, з купою бабла, до того ж керував він Україною аж 10 років, вся мафія теперішня розквітла при ньому. Кучма не в росії. Хоча б когось в Україні коли- небудь з високопосадовців посадять з конфіскацією? Чи Україні пороблено лише "політичною відповідальністю" з купою бабла на віллах за кордоном?
показати весь коментар
12.12.2024 16:31 Відповісти
Дістав вже ти всіх своїм "будапештським меморандумом ".
показати весь коментар
11.12.2024 20:09 Відповісти
А ішак що робив в той час, коли хтось мав зупиняти?
показати весь коментар
11.12.2024 20:10 Відповісти
Происходит от лат. memorandum «памятная записка».
От треба і взяти ліліпутіна за піску щоб інші пам'ятали...
показати весь коментар
11.12.2024 20:11 Відповісти
Зупинити Путіна навіть не намагався Зеленський.
Бо Зеленського цікавить лише влада та рейтинги.

Зеленський - ворог.
показати весь коментар
11.12.2024 20:11 Відповісти
Ти ж наче не вчора народився? Чечня, Грузія, Сирія - нічого тобі не сказали? Ти справді думав, що усі кинуться захищати Україну, через нератифікований папірець, хоча на інші військові злочини ***** вони закрили очі? Який же ти тупак, господи боже...
показати весь коментар
11.12.2024 20:16 Відповісти
показати весь коментар
11.12.2024 20:17 Відповісти
Якійсь дєтскій лєпєт на лужайке. Не давав життя, забрав. А ти навіщо? Мораль нам читати?
показати весь коментар
11.12.2024 20:21 Відповісти
Та воно ім потрібно? - так - підписали по приколу
показати весь коментар
11.12.2024 20:26 Відповісти
Так ти ж зо двадцять безпекових гарантій понапідписував! Де вони?!!!
показати весь коментар
11.12.2024 20:27 Відповісти
Ніхто з *лідорів* і не пробував зупинити *****.
показати весь коментар
11.12.2024 20:30 Відповісти
Зеленый мародер никому ничего не должен.Это приговор.
показати весь коментар
11.12.2024 20:31 Відповісти
Він знає, що таке "меморандум"? Може скаже, які країни-підписанти ратифікували (підтвердили) його в частині забезпечення безпеки України в майбутньому?
Так, московія порушила той Меморандум (оскільки там зафіксовані положення про незалежність та териториальну цілістність держави), але решта країн-підписантів (навіть Україна) не провела його через законодавчі органи і, відповідно, не розробили будь-яких механізмів вирішення проблеми при порушенні цього Меморандуму кимось з підписантів. Тому, ІМХО, "Будапештський меморандум" лише заява про наміри, за що окрема ВЕЛИКА "подяка" Кучмі...
показати весь коментар
11.12.2024 20:37 Відповісти
LisMikita
@LisMikita7
Сьогодні читав Будапештський меморандум. Там виявляється всього шість пунктів. І ні про який захист не йдеться у разі нападу на Україну. Лише про проведення консультацій з даного приводу. Чи я щось не те прочитав? Може там більше пунктів? Папірець для підтерти дупу...
Що наш юрист членом по піаніно там вичитав ???
показати весь коментар
11.12.2024 20:45 Відповісти
ОН ніпрічьом...ета всьо Мємарандум...
показати весь коментар
11.12.2024 20:51 Відповісти
Почитай ще раз, тільки уважніше. І да, до слова захист не обов'язково чіплятись
показати весь коментар
11.12.2024 21:00 Відповісти
Така смілива. Зацитуй. Де там гарантії воювати за нас.
показати весь коментар
11.12.2024 21:14 Відповісти
Такої фрази, воювати за нас немає, але є фраза, надання допомоги Україні.
показати весь коментар
11.12.2024 21:45 Відповісти
Там є пункт скликання Радбезу ООН. Його не виконали.
показати весь коментар
11.12.2024 21:33 Відповісти
Дуркуєш?

На Радбез ООН наклала роzzія

- оте її вето.
показати весь коментар
11.12.2024 21:49 Відповісти
Сам дуркуєш - треба було її викинути та провести Радбез без неї. Умова меморандума не виконана союзниками: США та Британією.
показати весь коментар
11.12.2024 21:56 Відповісти
Технологію 'викидання' ти вже надіслало до Радбезу?
показати весь коментар
11.12.2024 22:15 Відповісти
Двері зачинили і нах@й послали - в їхньому стилі. Нєх@й з вбивцями в джентльменів грати.
показати весь коментар
11.12.2024 23:45 Відповісти
І ***** підписувати такі документи, які підписанти не взмозі виконувати? Це Зімбабве? Чи США та UK?
показати весь коментар
11.12.2024 21:58 Відповісти
Меморандум - це лише ПАМ'ЯТКА, на згадку.
От US та UK і не забули
- дають мільярди
- грошима та зброєю

Це ж більшість - 73% - українців обрали собі вирок.
Їм ******* зброя у 2019му
була не потрібна, не те що іржава совкова.

Захід захищає адекватну войовничу меншість в Україні,
а зеленим добре і на московії.
показати весь коментар
11.12.2024 22:13 Відповісти
Якщо був би Рейган, то це був би важливий документ, обовʼязковий для виконання. А коли в США своя "зелена" (чорна або руда) шваль - то важливий документ перетворюється в памʼятку. Не може поважна держава підсовувати партнерам лайно, бо це особливість Зімбабве, а не US.
показати весь коментар
11.12.2024 23:33 Відповісти
Ну якщо не засудили то мабуть не з бухти барахти це робили. Бачили свої інтереси та знали свої слабкості. Все нема вже давно політики цінностей,зараз тільки політика інтересів. А Зе все хоче подловити світових лідерів на цьому-але насправді в основному як показують події останніх років так 20 їм пофіг на імідж і інші країни знають спроможності сторін без цінностної компоненти і хто есть ху іс ху.
показати весь коментар
11.12.2024 20:54 Відповісти
А що, це він правильно сказав.
показати весь коментар
11.12.2024 20:55 Відповісти
Артист розмовного жанру знову вміло перекинув стрілки і визнав винним у загибелі тисяч людей лідерів інших держав, в чому реально провина цілком і повністю тільки його. Лідери інших держав це президенти інших держав а не Украіни. Президент Украіни ти вовочка, а не вони, і ти мав пілкуватись і захищати свій народ а не вони! А що ти для цього зробив? Cкажи! Я вже не кажу про повністью провалену підготовку до війни (розмінування Чонгару, закриті ракетні програми, відведення військ , здача теріторій і таке інше- список дуже великий) Але ж цівільне населення можна було попередити про напад, про я кий тебе телепня попереджали ще з Жовтня 2023 року? Історія знає масу прикладів коли краіни євакуювували цивільне населення з прикордонних районів у разі небезпеки нападу . Ти зробив це? Свою родину вивіз за кордон, а іншім- сидіть вдома і готуйтесь до шашликів! Тим самим підписавши ім смертний вирок. В одному тільки Маріуполі 20-25 тисяч загиблих цивільних які тебе послухали і залишились вдома. І тепер ти тут розповідаєш що людське життя є найвищою цінністю?! Так, це дійсно так, для когось. Але як бачимо вочевидь точно не для тебе. Це по перше. А по друге ,ти як і не зміг зрозуміти досі сенс і значення Мінських угод для Украіни, так і досі зараз і не зрозумів сенсу і значення і змісту Будапештського Меморандуму. Бо ти його мабуть навіть і не читав, зовсім якщо зараз щось бельбекаєш про гарантіі і обов"зки інших про які там немає зовсім ані слова.....
Не набридло ще досі шукати винних у своіх пройоб@х? Єдине з чим можна погодитись, це тільки те що світові треба було починати зупиняти путіна ще дуже давно. Тоді б можливо і не було б і війни в Грузіі, і окупаціі Криму і тоі війни що зараз. Але Будапештський папірець тут зовсім ні до чого.....
показати весь коментар
11.12.2024 20:56 Відповісти
Ога, залісся порушило меморандум... в 2014 році, але в 2019 з'явився "спаситель" і майстер споглядання очка пині
показати весь коментар
11.12.2024 21:42 Відповісти
Який же він впертий. Треба думати, збирати "мізкові центри", шукати спосіб як здолати кацапа. А він молотить язиком наче косарка. Ну, якщо пАтужні помощьніки не мають ідей, то треба шукати нормальних, адекватних помічників ! Які чеченців на Хрещатику не ріжуть, а знають як захищати Батьківщину.
показати весь коментар
11.12.2024 22:00 Відповісти
Ця постановочка з фото 🤡 , з "ручкою на ізгібе " та очіма з під лоба , натяк на те шо перед нами навялічніший актор 1960 років ? Голівуд відпочиває ...чи то вже кастінг ,на свою прибиральню ?
показати весь коментар
11.12.2024 22:53 Відповісти
правильно, цю тему постійно треба цим повторам нагадувати