10458 відвідувачів онлайн
8 903 25

Ситуація на Курахівському напрямку потребує негайних рішень Ставки та Генштабу, - Бутусов

Запеклі бої в Кураховому

Українське командування повторює в Кураховому оборонну модель Соледара, Бахмута, Авдіївки та Вугледару.

Про це написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Ситуація на Курахівському напрямку потребує негайних рішень Ставки та Генштабу, я сподіваюсь, інформаційний розголос змусить діяти. Ми тримаємо промзону на околиці Курахове, ТЕЦ, і дуже вузький клін, по якому здійснюється уся логістика під вогнем ворога для кількох бригад. Оборона в даних умовах невигідна для нас, тактичні переваги у ворога. Ми розміюємось втратами з ворогом, який має загальне перевагу у силах", - пояснив Бутусов.

Він розповів, що всі командири на місцях закликають "не стирати війська в нуль" та дати можливість, поки ще є боєздатність "відійти на зручний рубіж оборони, заздалегідь там розгорнутись, прикрити фланги, зменшити наші втрати та збільшити втрати ворога.

Журналіст наголосив, що рішення на відхід на вигідні рубежі було б зараз повністю виправдано обстановкою.

Але, за його словами, українське командування повторює в Курахове модель дій в обороні Соледара, Бахмута, Авдіївки, Вугледару.

"Коли ворог вже занадто глибоко вклинився, сил його відкинути нема, але військам наказують триматись до того часу, поки там є кому виконувати наказ, попри те, що співідношення втрат з ворогом для нас невигідне. А потім, коли стійкі війська сточаться при обороні невигідних рубежів, знову не буде вистачати сил, які будуть обороняти вже зручні рубежі, буде відкат значно далі, ніж можна було це зробити зараз. Прошу Ставку та Генштаб розглянути та ухвалити відповідальне рішення по Курахове, бо дуже багато невдоволення таким плануванням та наказами. Щоб не було нових скандалів", - закликав Бутусов.

Топ коментарі
+24
Вранці буде рішення Ставки - відос і винні будуть західні партнери. Це все, що вміє Боневтік. А ще він вміє звільняти і переставляти місцями і все!
показати весь коментар
06.01.2025 22:53 Відповісти
+14
Влада недієздатна. Вони втратили контроль (а може й не мали) над ситуацією. Поки був Залужний, поки стримувалися кацапи, але Гундос своїми дурнуватими звільненнями та авантюрами, довів ситуацію до повного *******. Якщо Трамп не зможе заткнути війну, ми втратимо набагато більше. Нам потрібна термінова зміна влади, повна зміна, інакше програємо!
показати весь коментар
06.01.2025 23:27 Відповісти
+9
Ці рішення потрібно було приймати місяць тому. Тепер вже пізно. Всі рішення приймуться на місцях в авральному порядку з відповідними втратами.
показати весь коментар
06.01.2025 22:55 Відповісти

Завантаження...