10305 відвідувачів онлайн
7 929 74

Мирна угода між Україною та РФ може з’явитися вже до Великодня - 20 квітня, - Sky News

Коли може бути мирна угода між Україаною та Росією

Нова адміністрація Трампа прагне прискорити завершення війни між Україною та Росією, досягнувши мирної угоди до Великодня.

Про це пише видання Sky News, інформує Цензор.НЕТ.

Видання припускає, що мирної угоди може бути досягнуто до Великодня 2025 року (20 квітня).

"Питання в тому, чим готовий пожертвувати Путін, особливо в таких районах, як Курська область, і, на жаль, чим готовий поступитися Зеленський", - зазначили автори матеріалу.

Раніше видання WP писало, що повномасштабне вторгнення РФ досягло точки перелому. Наступні кілька тижнів вирішать, чи зможе Україна залишитися суверенною державою в межах своїх довоєнних кордонів або наближених до них із повними гарантіями безпеки для своїх громадян. Або ж російський диктатор Володимир Путін отримає винагороду та додаткове заохочення у своїй війні за територіальну експансію.

Топ коментарі
+18
Задовбали вже ці ванги...
показати весь коментар
07.01.2025 16:59 Відповісти
+14
Кому заплатили і дали текст з відповідним "передбаченням"-той і Ванга
показати весь коментар
07.01.2025 17:05 Відповісти
+8
Для чого ото триндіти? Для мирної угоди ****** наразі немає ніяких передумов. У кремлівського упиря все ок - наступ, двіжуха і тому подібне
показати весь коментар
07.01.2025 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Задовбали вже ці ванги...
показати весь коментар
07.01.2025 16:59 Відповісти
Кому заплатили і дали текст з відповідним "передбаченням"-той і Ванга
показати весь коментар
07.01.2025 17:05 Відповісти
Може Гордон когось укусив
показати весь коментар
07.01.2025 17:56 Відповісти
Та Гордон сам по собі - то таке... А от Гордон на пару з Пашею Глобою - то вже йой!
показати весь коментар
07.01.2025 20:44 Відповісти
Для чого ото триндіти? Для мирної угоди ****** наразі немає ніяких передумов. У кремлівського упиря все ок - наступ, двіжуха і тому подібне
показати весь коментар
07.01.2025 17:00 Відповісти
Це в нього все ok , а що там насправді в кацапів - ніхто не знає ...
показати весь коментар
07.01.2025 17:38 Відповісти
Мирну угоду ж з ****** мають підписувати, чи не так?
показати весь коментар
07.01.2025 17:54 Відповісти
Нет, тут без тебя никак не обойдётся.
показати весь коментар
07.01.2025 17:11 Відповісти
ссср кто уничтожил?
показати весь коментар
07.01.2025 17:56 Відповісти
він на відміну від тебе реаліст. А дебіли і далі вірять Моніці Зілінській, Трампині та іншим пістунам в той час коли }{уйло прямо озвучує свої військові плани які він досі справно виконував
показати весь коментар
07.01.2025 17:40 Відповісти
Ты, кусок парашного дерьма, спецом сегодня зарегистрировался, чтобы это выперднуть?
показати весь коментар
07.01.2025 19:08 Відповісти
Иди, пи#дор и сосни у твоего Ху#ла. А что я делаю- не твоё свинособачье дело.
показати весь коментар
07.01.2025 20:49 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2025 20:50 Відповісти
Отвечаю на вопрос. Когда твой мааацквабад превратится в радиоактивную воронку- поймёшь почему.
показати весь коментар
07.01.2025 21:14 Відповісти
Свинособака, ты сдохнешь вместе со всем (до единого опарыша) свинособачьим народцем параши гораздо раньше, чем Украина потеряет хоть ещё 5% территории.
показати весь коментар
07.01.2025 21:22 Відповісти
Чмо, так ты точно из Конаково, или там живёт другой такой же дегенерат?
показати весь коментар
07.01.2025 21:36 Відповісти
Тобі, ваня, й на цей форум необов'язково заходити, щоб побачити найкумеднішого у світі вар'ята. Для цього тобі достатньо всього-на-всього подивитися до люстра.
показати весь коментар
07.01.2025 20:34 Відповісти
Блин, только вычислил этого урода парашного, а его уже затёрли.
показати весь коментар
07.01.2025 21:37 Відповісти
Не журіться, колего. Тої... субстанції тут ще буде і буде.
показати весь коментар
07.01.2025 21:45 Відповісти
Когда пишешь на русском об уничтожении параши и мааацквабада, ху#ловцы слетаются как по команде товарища майора. Но это дерьмо вычисляется сразу.
показати весь коментар
07.01.2025 21:50 Відповісти
https://t.me/voynareal/106771 Трамп прибув купляти Гренландію?
Майбутній президент США прямо зараз приземлився на острові, проте мета візиту поки невідома
показати весь коментар
07.01.2025 17:00 Відповісти
20 січня помазаніє Трампа. 20 квітня - мирна угода.
А ще 20 грудня припинили з'являтись нові записи "Хроники одного президента" на сумнозвісному tZE.
Совпадєніє?
показати весь коментар
07.01.2025 17:01 Відповісти
20 квітня день народження Гітлера. Знову якесь совпадєніє.
показати весь коментар
08.01.2025 06:54 Відповісти
Вкиди продажних журнашлюх нічого не варті.
показати весь коментар
07.01.2025 17:01 Відповісти
А чому не до 9 Травня? Чи 24 Серпня? Або його болотний аналог: 12 червня
показати весь коментар
07.01.2025 17:02 Відповісти
Чому соромитися? Давайте націлимося на 1 квітня.
показати весь коментар
07.01.2025 17:03 Відповісти
Ну що ж, 73% разом зі своїм лідором дуже критикували погані Мінські домовленості.
А тепер подивимось на нові "чудові" залиті кров'ю українців, мирні угоди.
показати весь коментар
07.01.2025 17:04 Відповісти
сотнями тисяч жертв, сотнями тисяч калік .сиріт .вдів .мільйонами біженців і побитою .поруйнованою інфраструктурою плюс мирні угоди(оман) на окуповані території куйлом...Це плять перемога куйла і його "зелених слуг" в Україні
показати весь коментар
07.01.2025 17:09 Відповісти
Тобто "мінські" були нормальні ? Дивно , але і кацапів вони теж цілком влаштовували !
Палишся на методичках ...
показати весь коментар
07.01.2025 17:40 Відповісти
О, полізли з кущів ухилянти черз 3+ роки війни, вилізли на світ божий 73%. Тільки запахло якимось миром, як відразу. Де ж ви до цього були? В погребі? В цирку з бронею?
Як воно, сподобалась заміна Мінських угод? "Гроші на крові" Порошенка все так же гірші цілого моря крові часів Зеленського? Вимкнення електрики сьогодення, кращі ніж Роттердам+? І т.п.
Знову про методички скиглите? Про кацапів? Ми то пам'ятаємо, що в 2019, ваші зелені методички повністю збігались з кацапськими. А тепер знову одними будете користуватись?
показати весь коментар
07.01.2025 17:48 Відповісти
Облиште. Щось пояснювати "подоляцьким плоскогубцям" - марна справа. Їм від того клепки не додасться, а собі нерви - попсуєте. Воно Вам треба?
показати весь коментар
07.01.2025 20:50 Відповісти
Український пілот увійшов в історію: вперше на F-16 знищено 6 крилатих ракет за один виліт
показати весь коментар
07.01.2025 17:04 Відповісти
а @уйло в курсі?
показати весь коментар
07.01.2025 17:06 Відповісти
не заважайте журнашлюхам заробляти свій хліб з маслом!
показати весь коментар
07.01.2025 17:08 Відповісти
Щось насувається? Ізраїлю може загрожувати війна з Туреччиною - The Jerusalem Post пише, що це навіть перевершить конфлікт з Іраном

Зокрема, Анкара хоче відновити свій вплив часів імперії Османа - а це може стати причиною конфлікту з Ізраїлем. Задля боротьби Туреччина може об'єднатися з силами в Сирії.
показати весь коментар
07.01.2025 17:09 Відповісти
ху.ло (лавров, песков) публично уже быковал т.е. высказался на каких условиях ....

теперь выход за Трампом, либо принять либо быку кольцо и в стойло !!!
показати весь коментар
07.01.2025 17:09 Відповісти
Журналисты уже даже не пытаются придумать причину почему именно до 20 , просто до 20 и все
показати весь коментар
07.01.2025 17:09 Відповісти
Мирна угода на умовах росіі буде тоді, коли росія вичерпає свій військово промислово фінансовий потенціал.
показати весь коментар
07.01.2025 17:13 Відповісти
людський ресурс, нафту й газ
показати весь коментар
07.01.2025 17:34 Відповісти
Сер Бидон запретил добывать ресурсы в некоторых регионах. К чему бы это?
Что б нефтебароны Омерики не пострадали от колебаний цен? Или к сему бы
показати весь коментар
07.01.2025 22:18 Відповісти
А що, до того часу *уйло здохне?
показати весь коментар
07.01.2025 17:18 Відповісти
Що перекладається як "зачекайте до квітня, а потім ми вигадаємо нову дату ближче до осені, а восени - ближче до 2026 року і так далі"
показати весь коментар
07.01.2025 17:19 Відповісти
Мені цікаво, як Трамп затягне ***** на перемовини, бо ***** піймав кураж. Це щось таке має бути "в чорному ящику для *****" - або нафта і газ по 20 баксів, або повне ембарго, або томагавки для України.
показати весь коментар
07.01.2025 17:20 Відповісти
Мабуть десь так.
показати весь коментар
07.01.2025 17:29 Відповісти
а поний surprise, це членство України в НАТО. тобто - території за лінією розмежування.
показати весь коментар
07.01.2025 17:32 Відповісти
Найкраще, це якби саме уйхло опинилося у чорному ящику.

Але ж, падло, живуче.
показати весь коментар
07.01.2025 18:10 Відповісти
Никак. Никого Трамп никуда не затянет. Он дал путьке свои предложения, кацапы сказали, что им такое не подходит, на этом все. У Трампа слишком много других дел, что бы парится еще и за Украину и сраисю. Разговоры 'я закончу войну за один день' он давно прекратил. Назначил 80летнего девушку, который на ладан дышит, своим 'представителем' , вот тот и будет время от времени воздух сотрясать.
показати весь коментар
07.01.2025 19:45 Відповісти
Трампосісі вангують.
показати весь коментар
07.01.2025 17:22 Відповісти
не бачу різниці між кашпіровськими,гордонами,вангами ітд у між "солідними" виданнями.ЦІль одна в них всіє-заробити гроші,а реальність то таке.
показати весь коментар
07.01.2025 17:26 Відповісти
А коли домовляться ,тоді й напишите.
показати весь коментар
07.01.2025 17:32 Відповісти
який Великодень? 24 години і питання вирішене. А то буде потом, дайте йому ще 100 днів
показати весь коментар
07.01.2025 17:34 Відповісти
Последователи Гордона не унывают ... хлебом не корми , дай пофантазировать
показати весь коментар
07.01.2025 18:27 Відповісти
Скоріше б вже. Пора на роботу, гроші заробляти.
показати весь коментар
07.01.2025 19:10 Відповісти
Отпустить всех пленных и гражданских, дать всем возможность выехать без фильтрации! Вернуть детей и всех кого повязали росс. "суды"!
А со стороны Запада: признать рашку агрессором, дать оружие и провести реформы ( "внешнее управление" как в Корее) . Или хотя бы дать все денег на жилье + гарантию пособия если по здоровью или через ПТРС не сможет трудоустроиться и Ресоциализирова ься.
Тогда это перемирие.
Все иные варианты - это капитуляция. Новый геноцид и по сталински и по прутински и по вагнеровски и по чекистски...
показати весь коментар
07.01.2025 22:09 Відповісти