3322 відвідувача онлайн
14 107 77

Команда Трампа переглядає підхід до війни в Україні, підтримка продовжиться, - FT

Команда Трампа переглядає підхід до війни в Україні

Обраний президент США Дональд Трамп відклав свою передвиборчу обіцянку завершити війну Росії проти України за "24 години" на кілька місяців. У Європі сприймають це як знак того, що за його адміністрації підтримка Києва триватиме й надалі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Financial Times із посиланням на неназваних європейських посадовців.

За їхніми словами, під час нещодавніх переговорів з командою Трампа стало відомо, що в них ще немає плану розв’язання війни, але підтримка України триватиме після його інавгурації 20 січня.

Уся команда Трампа одержима бажанням мати вигляд сильної, тому вони переглядають підхід до України", - сказав один з посадовців.

За словами чиновника, нова адміністрація також боїться порівняння з "катастрофічним виведенням" військ США з Афганістану за чинного президента США Джо Байдена, якого команда Трампа не хоче повторювати у війні в Україні, пише FT.

Нагадаємо, обраний Дональдом Трампом спецпредставник з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що ставить собі за мету впродовж ста днів з інавгурації нового президента спробувати знайти вирішення повномасштабної війни, яку РФ розв'язала проти України.

Топ коментарі
+16
Дурень думкою багатіє. Тіште себе здогадками,які подобаються. Готуватися потрібно до найгіршого
показати весь коментар
09.01.2025 20:04
+16
Україна очікувала в 2022р. на відкриття Другого Фронту проти російського фашизму. Однак чи міг хтось передбачити тоді, що через три роки виснажливої оборони, їй доведеться воювати тепер вже на два фронти.

Світовий поліцейський, якого намагався докликатися заявник, коли його та його сім'ю вбивали в його домі криваві розбійники-людожери, не приїхав на виклик. Крім того цей поліцейський в якості новообраного президента Трампа ще й поспівчував людоїдам, що власник будинку спровокував розбійників до кривавої вакханалії, бо не захотів віддати на поїдання канібалам частини свого тіла та оборонявся, прагнучи вступити в НАТО.

Україна зараз мусить не тільки самотужки оборонятись від російських військових злочинців, але й почати дипломатичну війну та апелювати скаргами в американську "прокуратуру" про бездіяльність світового поліцейського. Бо в американських спецслужбах та Конгресі ще мабуть не знають, що в США переміг агент москви, завдання якого не розкривати, а покривати злочини російських геополітичних розбійників.

Ніколи не кажи ніколи. Ніколи не здавайся.
показати весь коментар
09.01.2025 20:05
+11
Можно придумывать любые глупости про полицейского, который не пришел на вызов, но 74 пакета военной помощи, на общую сумму ок. 90 миллиардов долларов плюс невоенная поддержка, должны как-то учитываться, мне кажется. Ну хотя бы для того, что бы не уподобляться глав.кацапу, который заявил, что сасер победил бы гитлера и без помощи союзников.
показати весь коментар
09.01.2025 21:20
Коментувати
Сортувати:
Як лізуть до влади так брешуть наперегонки
показати весь коментар
09.01.2025 20:02 Відповісти
Взагалі-то, коли Трамп вів передвиборчі перегони, то обіцяв продовжити підтримку України, зокрема, він заявив про це під час дебатів з Джозефом Байденом, коли його прямо спитали про це. І вже, потім, набагато пізніше, Дональд Трамп сказав, що, мовляв, "закінчить цю війну за 24 години".
показати весь коментар
10.01.2025 08:23 Відповісти
Дурень думкою багатіє. Тіште себе здогадками,які подобаються. Готуватися потрібно до найгіршого
показати весь коментар
09.01.2025 20:04 Відповісти
План розв'язання війни - створення антипутінської військової коаліції та покарання злочинця що порушив міжнародний порядок та здійснив купу воєнних злочинів.
показати весь коментар
09.01.2025 20:05 Відповісти

Ніколи не кажи ніколи. Ніколи не здавайся.
показати весь коментар
09.01.2025 20:05 Відповісти
То лише наївні ідіоти вірили що США буде за Україну воювати.
показати весь коментар
09.01.2025 20:49 Відповісти
Можно придумывать любые глупости про полицейского, который не пришел на вызов, но 74 пакета военной помощи, на общую сумму ок. 90 миллиардов долларов плюс невоенная поддержка, должны как-то учитываться, мне кажется. Ну хотя бы для того, что бы не уподобляться глав.кацапу, который заявил, что сасер победил бы гитлера и без помощи союзников.
показати весь коментар
09.01.2025 21:20 Відповісти
А зброю нашо продали ? Тож людожер і прийшов, а тепер усі винні.
показати весь коментар
09.01.2025 23:27 Відповісти
А не пробували свої претензіі пред'являти досі ще діючему Байдену? Язик у роті прилипав чи поклони били гетьману Байденку? Невісnка винна, он її спідниця висить. Ім'я Трампа на горизонті зявилось, продовжуємо об*ирати. А хтось мені пояснить як вдалося золотовалютний резерв підвищити за роки війни? Сиділи, як собака на сіні, зброї не купували, свої не створювали ,чекали "на-халяву дають" https://index.minfin.com.ua/ua/finance/assets/2022/
показати весь коментар
10.01.2025 02:15 Відповісти
Надо смотреть реалиям в глаза. По сути сегодня все понимают, что дальнейшие военные действия абсолютно бессмысленны. Тысяча квадратных километров туда-сюда вопроса не решают. Сколько бы ни снабжали Украину оружием, на поле боя задачу освобождения территорий не решить. Сегодня взорвали нефтебазу в Энгельсе, завтра утопили орковский военный корабль - всё это пустяки по сравнению с тем ущербом, который наносят Москве экономические санкции. России долго не протянуть именно экономически, а вот бойню на поле боя путин может тянуть ещё лет пять. Если продолжить боевые действия, то хуже будет всем сторонам, но если их заморозить, то хуже будет именно и только России.

Возвращение к мирной жизни в Украине и в России пойдет совсем по разным путям.

Украинцы вернутся с фронта и начнут отстраивать свои дома и инфраструктуру на западные деньги. Уж что-что, строить украинцы умеют.

А что будут делать российские преступники, весь этот быдловый биомусор после возвращения домой? И как кормить население, сотни тысяч раненых и инвалидов, покалеченных в время путинской "движухи", откуда брать деньги на жильё для этих участников войны, на какие средства восстанавливать гражданскую экономику в условиях массированных санкций?

При любом раскладе у путинского режима очень плохие экономические перспективы, и Трамп, как бизнесмен, это всё очень хорошо понимает. Без больших уступок Украине и Западу Мордор не сможет выжить. Пойдёт ли путин на то, чтобы вернуть все захваченные земли? Не думаю. Во всяком случае, не в настоящее время.

НО, продолжить войну против Украины ещё и на 2026 год путину не позволят: остановят орков на нынешней линии фронта и обеспечат безопасность Украине на долгие годы. А там либо ишак сдохнет, либо падишах...

После чего появится новое окно возможностей для деоккупации украинских земель.
показати весь коментар
10.01.2025 13:59 Відповісти
Так багато ні про що. Фентазі пішіть - аналізувати то не ваше - може грошей заробите.
показати весь коментар
10.01.2025 14:19 Відповісти
Ждите Володья. Я вам руку подав. Вимию потім. Нарід ще 17млн. Є. Хай пенсій не чекають. Біткоїн клепай Володимир. Нах та економіка.
показати весь коментар
09.01.2025 20:07 Відповісти
Хм.. то ви віддаєте й частину України. Щасти.ботяра.
показати весь коментар
09.01.2025 20:11 Відповісти
гренландія то частина україни?
афігеть.
а я не знав.
показати весь коментар
09.01.2025 20:14 Відповісти
Ширше холодильника поміркуйте. Гарного вечора.
показати весь коментар
09.01.2025 20:16 Відповісти
у тебе гренландія асоціюється з холодильником?
у мене з вікінгами.
показати весь коментар
09.01.2025 20:18 Відповісти
То куріть шановний люлюку миру.
показати весь коментар
09.01.2025 20:37 Відповісти
Вікінгами?! З Гренландії?! Ви мабуть російської історії начиталися, тільки там пишуть про факти, яких ніколи не було.
показати весь коментар
09.01.2025 20:40 Відповісти
дуже цікаво послухати ваше бачення історії. то гренладію заселили мокши та ерзі, прями пращури плєшового сцаря всєї ємєль?
чи інопланетяни?
чи там досі живуть динозаври?
чи її взагалі не існує, бо земля пласка?
показати весь коментар
09.01.2025 20:44 Відповісти
Не знаю, что там пишут на сроисе, но во всем остальном мире считается, что Гренландию для Европы открыл викинг Эрик "Рыжий".
показати весь коментар
09.01.2025 21:22 Відповісти
Розкажіть це інуїтам, корінному населенню Гренландії, яких там зараз понад 70%.
показати весь коментар
11.01.2025 10:39 Відповісти
А чим вона гірше донецької.. або Луганську області. Шановний.
показати весь коментар
09.01.2025 20:39 Відповісти
Ти в квартирі.. я приду. Віддайте мені кухню... Для початку.. потім спальня.. жінку.. либишся дурний. А я вже звоню тобі в двері. Гренландія тобі...
показати весь коментар
09.01.2025 20:42 Відповісти
гренландія, тобто холодильник, у мене не в кімнаті, а на кухні.
то ж захочеш відібрати кухню, будеш мати справу з моєю дружиною.
в лікарню до тебе ніхто ходити не буде, бо будеш в комі.
показати весь коментар
09.01.2025 20:50 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2025 20:15 Відповісти
Нехай Трамп заявить що Україна стане першим штатом Америки на європейському континенті якщо він не сцикун!
показати весь коментар
09.01.2025 20:18 Відповісти
Тоді доведеться виселити всіх українців і завезти американців =)
показати весь коментар
10.01.2025 02:16 Відповісти
навіщо, ми проведемо референдум)))
показати весь коментар
10.01.2025 09:12 Відповісти
Бліц - кріг у Трампа не проишов - ждем продовження
показати весь коментар
09.01.2025 20:21 Відповісти
Добрий вечір. А тут все по накатаній.. Папку здав, папку прийняв.. і читай все до тебе написали.. тіко мантру с початку.. Стурбовані, занепокоєні, глибоко..і.т.д. головне не згубити листочок, бо вигонять.

Нам своє робити.
показати весь коментар
09.01.2025 22:23 Відповісти
давайте говорити як є: Обраний президент США Дональд Трамп відклав свою "личинку" до унітазу, а вслід за нею йде обіцянка завершити війну Росії проти України за "24 години"- багаторазовий холєроний ******
показати весь коментар
09.01.2025 20:24 Відповісти
хитрий! дасть зброю скільки попросять, а після падіння *****, захоче, або шоб українці йому як не гренландію, то канаду завоювали. бо баче, шо з натовцями діла не буде ))
показати весь коментар
09.01.2025 20:26 Відповісти
Яка *** підтримка, коли треба одночасно захоплювати Гренландію і Канаду?
показати весь коментар
09.01.2025 20:27 Відповісти
...и панамский канал!
показати весь коментар
09.01.2025 20:38 Відповісти
Напевне Донні отримав від друга Валод'ї глобус, вивчаючи його, до Грінвіча ще не дійшов -зупинився на Гренладії.
показати весь коментар
09.01.2025 20:30 Відповісти
У нас с братом в детстве тоже такое было: тычеш пальцем на картинку чего либо и кричишь -мой. Что одному 70 , что второму. Герантократия.
показати весь коментар
09.01.2025 20:36 Відповісти
Введение однй авианосной группы США в Черное море закончит эту войну не входя даже туда. Россияне, поджав хвосты убегут , только узнают о приближении группы.
показати весь коментар
09.01.2025 20:34 Відповісти
От цікаво, а ви Туреччину у цих планах, в якому місці бачите?.. Слово "Монтрé" вам щось говорить?..
показати весь коментар
09.01.2025 20:44 Відповісти
Монтре забороняє проходити військовим кораблям воюючих сторін. І аж ніяк не третіх країн.
показати весь коментар
09.01.2025 21:39 Відповісти
Это чтеб такой.. т.е. никогда
показати весь коментар
10.01.2025 17:19 Відповісти
Так уже было в 2008 в Грузии, когда американские корабли только направились к берегам Грузии - х-ло моментом сдрыснуло.
показати весь коментар
09.01.2025 21:03 Відповісти
трамп закінче віійну через припинення допомоги Україні. сама Україна не потягне цей тягар. потім свинособаки такий терор зроблять, що українців не стане зовсім. а все почалось у 2019 році, коли 73% вибрали для України таку долю.
показати весь коментар
09.01.2025 20:35 Відповісти
Вчіть досвід В'єтнаму. Пастки та інше.
показати весь коментар
09.01.2025 20:38 Відповісти
много кацапов попало в пастки в Донецке или Горловке? Я вам скажу - на пальцах руки фрезеровщика можно посчитать.
показати весь коментар
09.01.2025 21:25 Відповісти
Де , на Донбасі , можна джунглі знайти ?
показати весь коментар
10.01.2025 10:27 Відповісти
Ой ,а як же маск ?!шо він буде докладати в кремлі ?!!! Трамп від рук відбився ?!
показати весь коментар
09.01.2025 20:41 Відповісти
будуть підтримувати як рік тому... на словах.
показати весь коментар
09.01.2025 20:45 Відповісти
ага підтримка....
там уже трумп джуніор звинуватив Україну у пожежах на каліфорнійщині.
адже бачте у 22 каліфорнія передала нам частину пожежної техніки.
показати весь коментар
09.01.2025 20:44 Відповісти
Чубате *****,яке розглядається анексію Канади, Гренландії і Мексики буде Україні допомогати. ....)))) ******* зелені трампісти - їжте не обляпайтесь. Скоро буде новий договір рібентропа - молотова. ***** слуг урода.
показати весь коментар
09.01.2025 20:50 Відповісти
Нічого вона не переглядає. Відмова в допомозі бул блеф. Зупинити війну як і очікувалося не вийшло, тому що ніхто цього, крім Трампа, не хотів. Про це говорили всі адекватні люди. Повернення до старого корита. Питання тільки в тому як зміниться допомога. Бути гіршим за Байдена навряд чи можливо. Тому що це було дно.
показати весь коментар
09.01.2025 20:59 Відповісти
Бути гіршим за Байдена можливо
показати весь коментар
10.01.2025 00:02 Відповісти
"За словами чиновника, нова адміністрація також боїться порівняння з "катастрофічним виведенням" військ США з Афганістану за чинного президента США Джо Байдена, якого команда Трампа не хоче повторювати у війні в Україні, пише FT."

PS: Нема кого виводити.
показати весь коментар
09.01.2025 21:10 Відповісти
Команда Трампа нічого не переглядає, не треба плутати повідомлення ЗМІ з істинними намірами, а вони ясні - хуьло геть!
показати весь коментар
09.01.2025 21:13 Відповісти
Плюгавый масковский выродок плюнул Трампу в лицо, когда заявил, что "предложения США нам не интересны", это выйдет ему боком.
показати весь коментар
09.01.2025 21:14 Відповісти
Після останніх заяв Трампа щода Гренландії, Данії та Мексиканської затоки треба чітко усвідомлювати, що мудрий американський нарід за прикладом мудрого українського привів до влади клінічного кретина в усіх можливих медичних сенсах. Тому ніхто, навіть особистий психіатр Трампа, не знає, що у нього в голові. І не треба забувати про закінченого наркомана Маска, який має великий вплив на нього.
показати весь коментар
09.01.2025 21:26 Відповісти
мен маск нагадує раннього богдана. І де той Богдан зараз?
показати весь коментар
10.01.2025 00:05 Відповісти
Спартц прийде
порядок наведе
🤣🤣🤣
показати весь коментар
09.01.2025 21:27 Відповісти
Якщо "підтримка" буде такою ж самою як за президентства Байдена - спрямованою не на перемогу чи хоча б не на зупинку ворога на поточних рубежах - то Україні торба.
показати весь коментар
09.01.2025 21:41 Відповісти
Тепер піздобольство називається "відклав обіцянку"?
Новояз така чудова мова...
показати весь коментар
10.01.2025 01:00 Відповісти
Перестаньте вже дрочить на того Трампа. У війни своя логіка, і скоро вона не закінчиться. Чим менше буде необгрунтованих надій, тим вищі шанси на перемогу.
показати весь коментар
10.01.2025 02:48 Відповісти
Зеленський навіть не замінив Маркарову як посла в США після всіх її зашкварів та бездіяльності!
Це верх неповаги до США зараз і катастрофічні наслідки для України!

https://youtu.be/9f3ebdEaVnU?t=1739 Частина свідчень Сергія Любарського, як це бачиться в США!
показати весь коментар
10.01.2025 12:36 Відповісти
Маркарова забороняла виступати за агітування за лендліз.
Вона не змогла стати лідером у підтримці діаспори України у справі тиску на владу США.
Міняти її треба було давно!
показати весь коментар
10.01.2025 14:14 Відповісти
Ну ніяк дехто не усвідомить, що ніхто нам не допоможе. Тільки ми самі можемо і мусимо захищатись від ворога. А перекидати відповідальність на когось іншого, це марна справа. Так нас кинули, гарантії безпеки не виконали, а де хто все одно чекає "вирішення" повномаштабної війни від когось. Шкода що при владі бездарі та крадії
показати весь коментар
10.01.2025 12:38 Відповісти
два ******** урода пытаются поделить мир!трамп хочет аннексировать гренландию,а ***** УКраину и европу с снг!
показати весь коментар
10.01.2025 21:11 Відповісти
Так звана команда трампа крупно всралася.Всім зрозуміло ,що вони не мали плану,й зараз не мають.
показати весь коментар
10.01.2025 22:11 Відповісти
"Іран готовий надати допомогу Канаді, Мексиці, Панамі та Гренландії у боротьбі з агресією та тероризмом США."
Така заява опублікована в акаунті Збройних сил Ірану в Х.
показати весь коментар
10.01.2025 22:22 Відповісти
https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/sin-trampa-u-hrenlandiji-pidkupovuvav-bezdomnikh-dlja-piar-kampaniji-zmi-1729553.html Син Трампа у Гренландії підкуповував бездомних для піар-кампанії
показати весь коментар
10.01.2025 23:37 Відповісти
Гренландцям абсолютно невигідно бути незалежними від Данії.
Вони і так мають права на корисні копалини та власний бюджет, який не ділиться із метрополією.
І тиснути політично на них - значит тиснути на Данію, яка в Євросоюзі та НАТО.

При незалежності США продавить їх на будь-що, за безцінь і ще й доплачувати будуть за охорону.
Вони будуть на положенні якоїсь Ямайки. Штатом їх ніколи не зроблять!

А так можна у союзі із Данією притомно торгуватися і отримати немало!
показати весь коментар
11.01.2025 03:36 Відповісти
Тільки США можуть утнути якусь кольорову революцію або як вони відділили Панаму від Колумбії методом ДНР і зелених-"грінго" чоловічків.
показати весь коментар
11.01.2025 03:42 Відповісти
ТАК СПРОСИТЕ У ТРАМПА А НЕ ГАДАЙТЕ !!!??? А ЕСЛИ ВЫ ЕМУ НЕ ВЕРИТЕ НЕ ОБЩАЙТЕСЬ С НИМ ВООБЩЕ, ОБЪЯВИТЕ БОЙКОТ !)
показати весь коментар
11.01.2025 08:00 Відповісти