11771 відвідувач онлайн
44 261 109

Колишній "народний губернатор" Донбасу Губарєв просить зупинити "м’ясорубку": Втрати РФ становлять 700 тис.. ВIДЕО

Колишній "народний губернатор" Донбасу, лідер донецьких сепаратистів та російський колаборант Павло Губарєв заявив, що Росія зазнала колосальних втрат, тому війну терміново потрібно припинити.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал журналіста Дениса Казанського.

Як стверджує Губарєв, росіянам не потрібно більше розширювати "життєвий простір", вистачить і тієї землі, яка є, тому воювати більше не треба. Він визнав, що в день російська армія у боях, які він називає "м′ясорубкою", втрачає сотні людей. А загальні втрати Росії він оцінив у 700 тисяч людей.

А екснардепа-сепаратиста Олега Царьова та інших, які вимагають воювати до перемоги, він назвав злочинцями.

Також Губарєв запевнив, що для Росії дуже важливі людські життя, "особливо чоловіків зі зброєю, адже Україна – не єдиний їхній ворог".

Топ коментарі
+55
Почався прогрєв кацапні. Шістки без наказу кураторів, таке б не верзли, бо новічок нє дрємлєт.
показати весь коментар
10.01.2025 17:38 Відповісти
+44
Це падло ще живе?
показати весь коментар
10.01.2025 17:31 Відповісти
+29
Губа труп в любому випадку. Якщо не Зорян або Шкіряк то кацапські нацисти.
показати весь коментар
10.01.2025 17:41 Відповісти

Завантаження...