9996 відвідувачів онлайн
3 556 59

Норвегія готується до "найгірших сценаріїв" з боку РФ: планують будувати бомбосховища

У Норвегії планують будувати бомбосховища

Уряд Норвегії оголосив, що планує знову запровадити обов'язок будувати бомбосховища в нових будівлях, цю практику було припинено в 1998 році.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Politico.

Зазначається, що таке рішення прийнято у зв’язку з повномасштабною війною РФ в Україні. Адже Росія, яка має спільний кордон з Норвегією за Полярним колом, не демонструє жодних ознак відмови від своєї агресивної позиції.

"Навколо нас все більше невизначеності. Ми повинні дбати про цивільне населення у разі "гіршого сценарію" війни або збройного нападу. У такому разі укриття – один із необхідних нам заходів захисту", – сказала міністерка юстиції та громадської безпеки Норвегії Емілі Енгер Мель.

Уряд пропонує два типи укриттів: нові, які захищатимуть від хімічної та радіоактивної зброї; а деякі для захисту від звичайної зброї, яку можна було б перепрофілювати зі станцій метро або паркувальних гаражів.

Нагадаємо, у Польщі планують створити програму підтримки будівництва бомбосховищ, влада шукатиме джерела її фінансування.

Топ коментарі
+14
Замість врізати усім миром по рашистах зараз, поки русня ще не набрала більше сил, щоб від рашистів залишилося тільки мокре місце - вони в землю зариваються від страху. Дуже їм допоможуть бомбосховища, коли територія навкруги буде забруднена радіацією.
показати весь коментар
11.01.2025 13:37 Відповісти
+13
Може краще поділити цю соссію на шматки ?
показати весь коментар
11.01.2025 13:34 Відповісти
+13
У світі одні дебіли. Замість знищення ********** всі ховатися зібрались.
показати весь коментар
11.01.2025 13:37 Відповісти

Завантаження...